Strona 1 z 1

TOHATSU PROSZĘ O PORADY

: pn 29 cze 2015, 12:05
autor: Ognioodporny
WITAM !

KOLEGA POPROSIŁ ABYM NAPISAŁ W JEGO IMIENIU. NA STANIE NIE POSIADAMY TEJ MOTOPOMPY DLATEGO TEZ WYCHODZI Z PYTANIEM NA GMINNYCH ZAWODACH UDAŁO NAM SIE OSIAGNAC PIERWSZY CZAS W CWICZENIU BOJOWYM MIMO TO WODA NIE POSZŁA ZBYT SPRAWNIE. CZY KTOŚ MÓGŁBY MI OPISAC ILE DAJECIE JEJ GAZU I I JAK TO U WAS WYGLADA?

Re: TOHATSU PROSZĘ O PORADY

: pt 10 cze 2016, 19:19
autor: Andrzej Zysko
Chcąc wygrywać na motopompie TOHATSU należy jej nie żałować!!!!Zassać wodę na wysokich obrotach i manetka gazu do końca!!!!!Wadą tej motopompy są śniedziejące zaworki, które to potrafią zaciąć się i zalewać świece lub nie podawać paliwa wcale!!! Gdy jest w pełni sprawna to modlić się aby roty zdążyły spiąć wszystkie węże.Jest Rewelacyjna!!!!!!Pozdrawiam!

Re: TOHATSU PROSZĘ O PORADY

: pn 13 cze 2016, 13:26
autor: OSP Chądzyń
W tohatsu jest zasada prosta jak drut, gaz do końca, dźwignia od zassysania również bo jej nie zalejesz jak starej po5, jak zassie to puszczasz dźwignie i modlisz się aby pierwsza rota była już spięta żeby rozdzielaczowy miał gdzie puścić wodę bo inaczej porozrywa wam węże lub obije przyrodzenie rozdzielaczowemu jak zamknie wszystkie roty