Zawody

Awatar użytkownika

Topic author
TadekB
Posty: 309
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: pn 07 lut 2005, 13:20
Status: Offline

Zawody

Post autor: TadekB »

Jesteśmy po sezonie zawodów krajowych i zapewne wzorem lat ubiegłych do następnych zawodów będzie tutaj cisza, przerywana z rzadka zapytaniami o cudowne buty lub podrasowanie motopompy.
Dlatego proponuję, aby to miejsce wykorzystać na promocję tych zawodów, które odbywają się poza pulą oficjalnych tur eliminacyjnych. Chciałbym, abyśmy podrzucali sobie terminy i miejsca zawodów, na które można by pojechać, obejrzeć, pokibicować. Mam cichą nadzieję, że pojawią się tu też zaproszenia.
Na dobry początek: już 9 października w Aleksandrowie Kujawskim (takie miasto koło Straszewa w kujawsko-pomorskim :) ) o godz. 11 odbędą się zawody CTIF (stadion ul. Sikorskiego). Sądząc z zapowiedzi drużyn przyjeżdżających będzie to przy okazji pierwszy nieoficjalny trening części ekip wyjeżdżających na olimpiadę w Villah. Zapowiada się więc ciekawie.
Do zobaczenia.
998 + 112 = 1110 !

Enoah
Posty: 41
Rejestracja: sob 08 sty 2011, 19:14
Status: Offline

Re: Zawody

Post autor: Enoah »

Pomysł bardzo fajny. Jednak w okresie jesieni i zimy ciężko będzie o jakieś zaproszenia bo nie ukrywajmy sezon się zakończył. No ale wiosną jak najbardziej czekamy na zaproszenia, terminy, adresy. Tym bardziej że przyszły rok obfituje w zawody eliminacyjne szczebla gminnego jak i powiatowego. No a promocja tego sportu jest potrzebna bo z roku na rok kibiców i osób zainteresowanych tą dyscypliną jest niestety mniej. Także druhowie nie śpijmy i czekamy na ciekawe zaproszenia :) :D

dana879
Posty: 136
Rejestracja: czw 30 sie 2012, 21:57
Status: Offline

Re: Zawody

Post autor: dana879 »

Ja również popieram ciekawy pomysł organizacji takich zawodów. Razem z moją jednostką jesteśmy chętni wziąć udział w takiej imprezie tym bardziej, że trzeba szlifować formę na eliminacje do zawodów wojewódzkich :) Czekamy zatem na dalsze propozycje ...
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat