Strona 1 z 1

CTIF na hali

: pt 25 lis 2016, 15:08
autor: TadekB
W związku z niezbyt sprzyjającymi warunkami przyrody część z nas przeniosła się pod dach, aby "klepać" ssawną. Zachęcony przez znajomych dokonałem "przycięcia" regulaminu CTIF tylko do wykonania ssawnej. Jest on dostępny na dole strony http://ospdrohiczyn.pl/strona/ctif/ jako plik mający 'ssawna na czas" w nazwie.

Uwagi:
1. Jest to propozycja, nie należy tej wersji traktować jak świętości, a raczej jako pomoc naukową do ćwiczeń i ewentualnej organizacji zawodów halowych (i nie tylko - można przecież robić samą ssawną na wolnym powietrzu).
2. Będę wdzięczny za wszelkie konstruktywne uwagi dotyczące regulaminu (zarówno tu na forum jak też na priv lub w kontakcie bezpośrednim). Być może razem uda się nam wypracować regulamin możliwy do przyjęcia w skali kraju i ułatwić życie organizatorom zawodów, na przykład takich, jakie organizuje OSP Straszewo (przy okazji serdecznie pozdrawiam i gorąco polecam).
3. Ci którzy pobrali regulamin przed ukazaniem się tego postu proszeni są o ponowne jego pobranie, gdyż naniesione zostały zmiany będące wynikiem konsultacji i bardzo merytorycznych uwag.