VI OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA STRAŻAKÓW OSP W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM I SNOWBOARDZIE - Indywidualne i Drużynowe.


Topic author
tokbike1
Posty: 49
Rejestracja: śr 28 sie 2013, 09:18
Status: Offline

VI OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA STRAŻAKÓW OSP W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM I SNOWBOARDZIE - Indywidualne i Drużynowe.

Post autor: tokbike1 » pt 05 sty 2018, 21:19

Informacja: od dnia dzisiejszego oficjalnie przyjmujemy zgłoszenia jednostek OSP na VI OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA STRAŻAKÓW OSP W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM I SNOWBOARDZIE - Indywidualne i Drużynowe.
Potrzebne druki zgłoszeniowe i regulamin należy pobrać od organizatorów poprzez kontakt mailowy: tokbike1@op.pl Listy zgłoszeniowe należy przesłać do dnia 08 lutego 2018 r. na e-mail: tokbike1@op.pl
Wybrane niektóre punkty warunków uczestnictwa i regulaminu.
1/ Termin i miejsce rozgrywania zawodów: Niedzica gm. Łapsze Niżne, powiat nowotarski, woj. małopolskie na stoku Stacji Narciarskiej Polana Sosny w dniach 10-11 lutego 2018 r.
2/ Mistrzostwa podzielone są na odrębnie klasyfikowane zawody indywidualne i drużynowe.
3/ W mistrzostwach mogą startować strażacy OSP z całego kraju. Jednostki OSP mogą zgłosić swoich reprezentantów do konkurencji indywidualnej lub drużynowej albo do obu konkurencji.
4/ Podczas Mistrzostw obowiązkowo wszyscy zawodnicy startują w ubraniu strażackim specjalnym typ Nomex ( kurtka+spodnie ) oraz w hełmie strażackim (typ dowolny).
5/ Startujący zawodnicy muszą być pełnoletni. Warunkowo dopuszczamy do startu w konkurencji indywidualnej oraz drużynowej w każdym z podziałów do 2 zawodników reprezentujących daną jednostkę OSP, którzy przed terminem zawodów nie są jeszcze pełnoletni, ale ukończyli 15 lat.
6/ W pierwszym dniu zawodów 10.02.2018 r. rozegrana zostanie Konkurencja Indywidualna Slalom Gigant w Narciarstwie i Snowboardzie. Klasyfikacja w konkurencji slalom narty jest z podziałem na druhów i druhny, a także wiekowym 18 – 40 lat oraz 41 lat i więcej. Klasyfikacja w konkurencji slalom snowboard jest open i bez podziału na druhów i druhny. W Konkurencji Indywidualnej każda jednostka OSP może zgłosić minimum 1 zawodnika, a max. do 10 druhów i 10 druhen startujących na nartach i taką samą ilość startujących w snowboardzie.
7/ W drugim dniu zawodów 11.02.2018 r. rozegrana zostanie Konkurencja Drużynowa Strażacki Slalom Gigant. W tej konkurencji startują 4 osobowe drużyny narciarskie i snowboardowe, a trasę slalomu muszą pokonać z wężem strażackim. Drużyny narty klasyfikowanie są z podziałem na druhów, druhny oraz mixt, czyli zespoły mieszane składające się z 2 druhów i 2 druhen. Dopuszczamy w mixt druhów i druhny, którzy stratują podczas zawodów również w innych podziałach konkurencji drużynowej. Konkurencja drużynowa w snowboardzie klasyfikowana jest bez powyższego podziału, a skład 4 osobowej drużyny może być w dowolnej kombinacji ilościowej druhów i druhen.W konkurencji drużynowej każda jednostka OSP może zgłosić minimum 1 drużynę w którymś z podziałów, a max. po 2 drużyny startujące na nartach w każdym z podziałów, czyli po 2 drużyny druhów + 2 druhen + 2 mixt i max. 2 drużyny w snowboardzie. Można także zgłosić drużynę składający się z zawodników z kilku jednostek OSP np. reprezentację miejscowości, gminy lub powiatu.
8/ Zawodnicy przyjeżdżają na zawody na własny koszt i ze swoim sprzętem startowym. Nocleg i wyżywienie uczestników we własnym zakresie.

Kontakt do organizatorów w sprawie zawodów: tel. 731 880 083 więcej info: https://www.facebook.com/Osp-sport-583798878334472/

Filmiki Mistrzostwa 2017
https://www.youtube.com/watch?v=2zzL7tiC35Y
https://www.youtube.com/watch?v=Mry3DxrajSs
https://www.youtube.com/watch?v=L607-yEeHgE
ODPOWIEDZ