Otwieramy Dział sportowy


Topic author
PJ
Posty: 43
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: śr 04 sty 2006, 11:39
Status: Offline

Otwieramy Dział sportowy

Post autor: PJ »

Miło mi powitać wszystkich w nowym dziale na naszym forum. Mam nadzieję, że będziemy tu rzeczowo, konstruktywnie i kulturalnie dyskutować o sporcie.
Jak ktoś ma jakieś pomysły co powinno się tu znaleźć to proszę o kontakt.

jerzy988
Posty: 343
Rejestracja: ndz 06 sty 2013, 20:57
OSP (gm., woj.): OSP BRONISŁAWOWO gm.sadlinki woj. pomorskie
Status: Offline

Re: Otwieramy Dział sportowy

Post autor: jerzy988 »

widzę że dział sportowy nie ma wziecia lepiej się pisze na innych stronach mam pomysł załozenia drużyn piłkarskich przy osp w mojej gminie drużyny tzw.dzikie nie ligowe bo nie ma pieniędzy zagrały by 2 -3 razy turniej o jakąś nagrodę strażacką np. koszule w czasie jakiegoś festynu przy okazji .jest nas mało ale z miejscowości gdzie nie ma osp także można pozyskać młodych i chętnych do gry i przy osp mieć taką drużynę jedni nadają się do gaszenia inni do gry chcę oderwać ich od tego nudnych zawodów pożarniczych choć zawody także muszą być bez tego nie można sie obejśc czy rezygnować jak się uda to czemu nie z 10 lat temu prowadziłem takie turnieje prawie co niedziele latem mały festyn przy tym i ludzie mieli gdzie przyjść wypić piwko posłuchać muzyczki różnej tylko teraz mało młodzieży wszystko wyjeżdża i nie ma nastepców wieś pustoszeje . co do zawodów to robimy po swojemu ustalamy między jednostkami regulamin na lata gdy nie ma eliminacji i jedziemy na wesoło dla publiczności jest fajnie kto szybciej bez punktów i kłotni zakończyć zadanie 2 -ma prądami wody pachołki i tarcza standart ale tu na forum każdy będzie miał inne zdanie każdego prawo -to na razie
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat