Nowy-stary Regulamin MDP

Awatar użytkownika

TadekB
Posty: 309
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: pn 07 lut 2005, 13:20
Status: Offline

Re: Nowy-stary Regulamin MDP

Post autor: TadekB »

Ale wtedy BYŁ CTIF. Co prawda dla dorosłych, ale był. Pierwsze zawody krajowe zostały rozegrane w regulaminie CTIF. O późniejszym kształcie zawodów zadecydowały względy polityczne - naród polski nie mógł uprawiać zgniłych sportów zachodnich.
Życzę Waszym zawodom jak najszerszego grona uczestników i publiczności. Z jednym się tylko nie zgodzę. Być może i będą kłopoty w każdym przypadku kontuzji lub wypadku, tyle, że u Was większe.
998 + 112 = 1110 !

michalziemosp
Posty: 3
Rejestracja: sob 16 cze 2012, 10:33
OSP (gm., woj.): OSP Źródła (gmina Tłuchowo)
Status: Offline

Re: Nowy-stary Regulamin MDP

Post autor: michalziemosp »

Witam.
W mojej gminie jest podobnie.
Regulamin jest w skrócie taki: wiek 12-16. Spiętą linia ssawna tylko wrzucają. Motopompę obsługuje dorosły. Na sztafecie omijają równoważnie i ścianę. Reszta tak jak u dorosłych. Najpierw była 1 drużyna w tamtym roku 3, w tym 4! Przed zawodami gmina daje nam, my rodzica młodych strażaków do podpisania oświadczenia "...świadom wszelkich niebezpieczeństw związanych z uczestnictwem w zawodach w razie jakichkolwiek zdarzeń nie będę rościła pretensji do organizatora..."
To prawda rywalizacja kończy się na etapie gminy ale co z tego. Dzika rywalizacja to nie wszystko. Jest to gmina wiejska i Ci młodzi ludzie u mnie pochodzą z rożnych rodzin. Nawet nie wiecie jak się serce raduje jak pod koniec kwietnia przyjeżdża młodzież i się dopytuje kiedy ćwiczymy. Umawiam się z nimi na 18, a oni już o 17 stoją wszyscy pod moim domem, lub gdy po zawodach ciągną mnie siła do siebie i dają mi puchar który sami przed chwila wywalczyli w ramach podziękowań za poświęcony czas na treningach. Cieszy na prawdę fakt ze mają chęci, nie siedzą przed komputerami nie zaczynają palić, pic a chcą "pobiegać z wężem". Ten czas spędzony z nimi nie jest łatwy, bo są to różne dzieci, ale są takie chwile kiedy się serce raduje i się mówi że jednak warto było!
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat