czas bojowki


ospzdzichu
Posty: 3
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: czw 31 paź 2013, 10:13
Status: Offline

Re: czas bojowki

Post autor: ospzdzichu »

http://www.youtube.com/watch?v=AC4tvjPiKaQ

Witam.
Myślę że filmik powyzej pokazuje błędy i ten czas (NIEOFICJALNY REKORD POLSKI )Mistrzów Polski z 2011 roku.
Punkty karne:
10 pkt - bojówka
Na sztafecie też trzeba by 5 pkt dorzucić.

Pozdrawiam.

naczelnikospmrocza
Posty: 116
Rejestracja: śr 16 paź 2013, 19:17
OSP (gm., woj.): Mrocza , kujawsko-pomorskie
Status: Offline

Re: czas bojowki

Post autor: naczelnikospmrocza »

ten filmiki ewidentnie pokazuje to co mówiłem ,że nie da się zrobić czasu poniżej 34 robiąc wszystko regulaminowo. nawet jeżeli pompy będą miały lepszą wydajność to pomocnik drugiej roty nie jest w stanie dobiec do przodownika zanim woda pojawi się na pyszczku prądownicy. ssawnej też się nie zbuduje w 5 sekund . pozdrawiam wszystkich i mam nadzieje że do zobaczenia na krajowych :-)

naczelnikospmrocza
Posty: 116
Rejestracja: śr 16 paź 2013, 19:17
OSP (gm., woj.): Mrocza , kujawsko-pomorskie
Status: Offline

Re: czas bojowki

Post autor: naczelnikospmrocza »

Widzę , że ten post cieszy się ogromnym zainteresowaniem, ponad 8 tyś odsłon , ale nikt nie odpowiedział na to co napisałem że nie da się zejśc poniżej 34 sekund robiąc wszystko regulaminowo więc stwierdzam , że moją tezę można brac za pewnik.
w związku z tym ,że w tym roku bierzemy udział w zawodach wojewódzkich , cwiczenia zaczęliśmy już zimą i pomimo solidnie przepracowanej zimy teraz jak wyszlismy na stadion nigdy nie zeszlismy poniżej 34 sekund. Daje 4 odcinki nowych węzy W 52 temu kto zejdzie poniżej 34 sekund , nie bierzemy pod uwagę czasów z KONINA z 2011 bo wiemy że tam powinny byc punkty.

procy
Posty: 8
Rejestracja: śr 18 wrz 2013, 09:28
Status: Offline

Re: czas bojowki

Post autor: procy »

https://www.youtube.com/watch?v=y4gGXM7Q4bo, czas OSP Cisie 33,8, czy do czegoś można się przyczepić? ( zgoda sędziów na takie ułożenie smoka i kluczy) (:

naczelnikospmrocza
Posty: 116
Rejestracja: śr 16 paź 2013, 19:17
OSP (gm., woj.): Mrocza , kujawsko-pomorskie
Status: Offline

Re: czas bojowki

Post autor: naczelnikospmrocza »

No chłopaki zrobili ssawną rewelacyjnie , wielki szacun, ale to że sędziowie pozwalają na odstępstwo od regulaminu no to już ich problem, ja mówię o uzyskaniu czasu poniżej 34 sekund robiąc wszystko regulaminowo. ale pomimo tego na prawdę chłopaki z OSP Cise są rewelacyjni.Widac że musieli ciężko pracowac żeby dojśc do takiej perfekcji

Fistach
Posty: 919
Rejestracja: pn 06 cze 2011, 17:21
OSP (gm., woj.): Kraków, Małopolska
Status: Offline

Re: czas bojowki

Post autor: Fistach »

Czas szacunek ale to jest tak bez sensu że głowa boli :?: :!:

dana879
Posty: 136
Rejestracja: czw 30 sie 2012, 21:57
Status: Offline

Re: czas bojowki

Post autor: dana879 »

Myślę, że dzięki dobremu przygotowaniu do zawodów i sprawnie przerobionej motopompie da się zejść poniżej 34 :)
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat