Miluza 2013

Awatar użytkownika

Topic author
TadekB
Posty: 309
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: pn 07 lut 2005, 13:20
Status: Offline

Miluza 2013

Post autor: TadekB »

Na stronie CTIF poświęconej olimpiadzie strażackiej
http://www.ctif2013.org/index.php?optio ... 71&lang=en
ukazał się pełen program zawodów wraz z harmonogramem startów i rozstawieniem sędziów. Trzeba pobrać najniższy z dostępnych dokument w pdf-ie zatytułowany Programme/Programm/Agenda.
998 + 112 = 1110 !

guzik132
Posty: 27
Rejestracja: ndz 26 wrz 2010, 12:13
OSP (gm., woj.): Stara Wieś, gm. Mircze, pow. Hrubieszowski
Status: Offline

Re: Miluza 2013

Post autor: guzik132 »

Czy zna ktoś wyniki dzisiejszej rywalizacji. Na stronie oficjalnej jeszcze ich nie ma. Na Facebooku widziałem wyniki Słoweńców - rewelacja. Ciekaw jestem jak nasi. W rywalizacji MDP szkoda Głuchowa, gdyby nie punkty karne byłoby super.
Awatar użytkownika

Topic author
TadekB
Posty: 309
Rejestracja: pn 07 lut 2005, 13:20
Status: Offline

Re: Miluza 2013

Post autor: TadekB »

A mógłbyś, Druhu, podrzucić link?
Storna olimpiady faktycznie jakaś nieruchawa - ani zdjęć, ani wyników. Nawet steaming nie chodzi.
998 + 112 = 1110 !

guzik132
Posty: 27
Rejestracja: ndz 26 wrz 2010, 12:13
OSP (gm., woj.): Stara Wieś, gm. Mircze, pow. Hrubieszowski
Status: Offline

Re: Miluza 2013

Post autor: guzik132 »

Wyniki MDP można sprawdzić wchodząc na w zakładkę Informations pratiques, a później w Listes de resultats. Natomiast wyniki drużyn słoweńskich znalazłem na ich profilach na facebooku wpisując w wyszukiwarce PGD Zazar i PGD Smartno na Pohorju.
Awatar użytkownika

Topic author
TadekB
Posty: 309
Rejestracja: pn 07 lut 2005, 13:20
Status: Offline

Re: Miluza 2013

Post autor: TadekB »

Dzięki. Faktycznie - znalazłem wczoraj wyniki młodzieżówek i część wyników drabiniarzy. Korzystam z wersji angielskojęzycznej i spodziewałem się informacji w czwartej zakładce "publikacje i ogłoszenia", ale dobrze, że już są. Pewnie całość wyników zawodów tradycyjnych będzie po dzisiejszych startach grup kobiecych, zawodowych i grupy B. Zwracam honor administratorom strony. W Ostrawie też nie było tak szybko wyników na stronie, za to było sporo zdjęć.
Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam.
998 + 112 = 1110 !
Awatar użytkownika

Topic author
TadekB
Posty: 309
Rejestracja: pn 07 lut 2005, 13:20
Status: Offline

Re: Miluza 2013

Post autor: TadekB »

Są już oficjalne wyniki, które znajdziecie tutaj: http://www.ctif2013.org/attachments/art ... 0Sport.pdf .
Jak dla mnie bardzo udany występ. Na 13 drużyn w regulaminie międzynarodowym 8 w strefie złotej, 4 w strefie srebrnej i tylko jedna (męska OSP Kowalew) w strefie brązowej. Jest się z czego cieszyć, tym bardziej, że OSP Raszowa w grupie OSP klasa A znalazła się na 7 miejscu! Ekipa "drabiniarzy" z PSP też conieco pokazała (zwłaszcza indywidualnie). MDP miała niezłe czasy (Głuchów nawet bardzo dobre, bo drugie po zwycięzcach), niestety karne nie pozwoliły znaleźć się wyżej. Gratulacje wszystkim!
998 + 112 = 1110 !
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat