Wyjazd do pracy - gdzie?

Strażak po godzinach

tomek_kow
Posty: 112
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: czw 12 sty 2017, 12:28
Status: Offline

Re: Wyjazd do pracy - gdzie?

Post autor: tomek_kow »

Niemcy lub Holandia... Kumpel mi załatwił robotę w wykończeniówce w Holandii właśnie, ogarnąłem busa https://vipmartour.pl/ i ruszam od początku przyszłego miesiąca. On się ładnie dorobił także jestem dobrej myśli

sukienka
Posty: 1519
Rejestracja: wt 22 mar 2016, 16:34
Status: Offline

Re: Wyjazd do pracy - gdzie?

Post autor: sukienka »

a moze lepiej poszukać czegoś tak lokalnie ? Wydaje mi się, ze w Polsce też można znaleźć jakiejś fajne oferty pracy. Wystarczy tylko dobrze poszukać. Z tego co sama zauwazyłam , to tutaj https://fachpraca.pl/ , znajdziesz wiele fajnych ofert pracy za dobre pieniądzę.

marcy
Posty: 830
Rejestracja: pt 19 gru 2014, 10:11
OSP (gm., woj.): województwo lubelskie
Status: Offline

Re: Wyjazd do pracy - gdzie?

Post autor: marcy »

Planując wyjazd do Holandii, warto zrobić wcześniej rozeznanie, w jakich branżach pracownicy są poszukiwani. Kilka pomocnych informacji na ten temat przeczytać można na http://superbudowlani.pl/praca-w-holand ... ja-polacy/ . Specjaliści nie powinni mieć tam większych problemów z pracą.

regina
Posty: 546
Rejestracja: sob 24 paź 2015, 20:54
Status: Offline

Re: Wyjazd do pracy - gdzie?

Post autor: regina »

Z tego co widzę teraz wcale nie jest trudno znaleźć nową pracę, dobrze jest tylko mieć świadomość gdzie można znaleźć najwięcej ofert. I jeśli to ma być np. Praca Szczecin sądzę, że mądrą decyzją będzie szukać w necie, gdzie jest mnóstwo portali ogłoszeniowych z ofertami pracy.

DawidOs
Posty: 95
Rejestracja: czw 24 mar 2022, 17:22
OSP (gm., woj.): Szymreckiego w Białymstoku
Status: Offline

Re: Wyjazd do pracy - gdzie?

Post autor: DawidOs »

Zawsze warto szukać lepszej pracy, ponieważ kluczowe jest to abyśmy się rozwijali i też coraz lepiej zarabiali. Na pewno jeśli chodzi o ogłoszenia o pracę w województwie Podlaskim to mogę polecić bo tutaj opcji od wielu firm jest naprawdę wiele. Ja lubię nowe wyzwania, a na pewno w życiu zawodowym ich nie brakuje ;)
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat