Koszty ogrzewania

Strażak po godzinach

drużynowy
Posty: 346
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: sob 20 lis 2021, 14:50
OSP (gm., woj.): Ochotnicza Straż Pożarna w Pcimie
Status: Offline

Re: Koszty ogrzewania

Post autor: drużynowy »

Poniekąd samo ogrzewanie jest faktycznie czymś ważnym, ale moim zdaniem również dobrze jest wiedzieć jak wygląda sprawa gdy pojawiają się problemy z centralnym ogrzewaniem wody. Moim zdaniem w takiej sytuacji dobrze jest zapoznać się z materiałem ze strony https://buduje-remontuje.pl/problemy-z- ... co-zrobic/ i jestem zdania, że takie sprawy są na pewno bardzo ważne.

Topic author
sukienka
Posty: 1519
Rejestracja: wt 22 mar 2016, 16:34
Status: Offline

Re: Koszty ogrzewania

Post autor: sukienka »

Myślę, że ogrzewanie do domu to raczej kwestia indywidualna. Warto jednak zainteresować się taką opcją jak kotły gazowe: https://terme.pl/pl/c/Kotly-gazowe/16 . Słyszałam sporo pozytywnych opinii na temat takich kotłów. Z pewnością warto wziąć pod uwagę przy wyborze pieca.

palto22
Posty: 168
Rejestracja: czw 18 lis 2021, 12:46
OSP (gm., woj.): Osina, zachodniopomorskie
Status: Offline

Re: Koszty ogrzewania

Post autor: palto22 »

Co go gazu to trzeba poszukać sobie najlepiej sprawdzonych dostawców w dobrej cenie. Z pewnością szukacie też jakiś propozycji dla firm i tutaj śmiało można polecić ofertę https://wybieram.axpo.com/oferta/gaz/zostaw-kontakt . Zerknijcie sobie na to, co mają do polecenia i myślę, że wtedy uda się Wam podjąć właściwą decyzję.

kikak
Posty: 480
Rejestracja: wt 23 maja 2017, 14:33
Status: Offline

Re: Koszty ogrzewania

Post autor: kikak »

Koszty są uzależnione od tego, jaka metoda ogrzewania jest wykorzystywana.
Generalnie, to mam przed oczami ofertę https://vitovolt.pl/pompy-ciepla-grunto ... -koszalin/ i mocno zastanawiam się nad kupnem takiej pompy ciepła. Są u nas na forum osoby, które znają się na rzeczy i mogą mi podpowiedzieć dla kogo takie rozwiazanie jest faktycznie dobre i czym kierować się przy wyborze?

elabarbara
Posty: 1183
Rejestracja: wt 23 maja 2017, 14:55
Status: Offline

Re: Koszty ogrzewania

Post autor: elabarbara »

To dziś jest kolosalne, ale prawda jest taka, że nie ma na to jednego szczegółu, a mianowicie chodzi o coś takiego jak ekologia. Na to trzeba ogólnie spojrzeć i pod tym kątem. Ja sama ogólnie nie wiem, co to ma być, ale pompy ciepła białystok mnie zainteresowały. Może pójdę w to, na pewno nie miałabym z tym żadnych problemów. Co wy na to?

romeku
Posty: 15
Rejestracja: śr 10 sie 2022, 22:04
Status: Offline

Re: Koszty ogrzewania

Post autor: romeku »

Wiecie co, sama ostatnio zastanawiałam się, do kogo mogłabym się zgłosić w sprawie montażu zbiornika na gaz płynny. Koleżanka doradziła mi, że bardzo duże doświadczenie w tym zakresie ma firma https://sa-art.pl/ i chyba zdecyduje się z nimi skontaktować w wolnej chwili. Dajcie znać, co wy uważacie o ich ofercie

Melkor
Posty: 4
Rejestracja: ndz 25 wrz 2022, 11:26
Status: Offline

Re: Koszty ogrzewania

Post autor: Melkor »

Teraz każde ogrzewanie będzie drogie
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat