gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

Strażak po godzinach
Awatar użytkownika

Topic author
Lollak
Posty: 122
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: pn 03 lis 2014, 13:56
OSP (gm., woj.): lublin, ubelskie
Status: Offline

gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

Post autor: Lollak »

Zastanawiam się, gdzie najlepiej będzie kupić mieszkanie w Warszawie. Budujemy się teraz pod Warszawą, ale przydało by się tez nieduże mieszkanie w mieście, tak w razie czego, gdybym musiał zostać wieczorem w mieście i nie miałbym jak wrócić do domu, albo gdyby w pracy się przeciągnęło. Jak myślicie, w jakiej dzielnicy najlepiej kupić takie mieszkanie?
poaposdfsdfasdfa

Romi81
Posty: 3
Rejestracja: śr 11 lut 2015, 13:18
OSP (gm., woj.): Kadzidło, Mazowieckie
Status: Offline

Re: gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

Post autor: Romi81 »

Witam, no jeżeli Cię stać, to np na Wilanowie albo Białołęce:) omijaj Pragę szerokim łukiem:)
Dowiedź się czym jest pozycjonowanie stron internetowych: https://addpress.pl/etapy-pozycjonowania-stron/ Sprawdź jakie są etapy pozycjonowania stron www!

Mufinka
Posty: 966
Rejestracja: śr 11 lut 2015, 09:21
Status: Offline

Re: gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

Post autor: Mufinka »

Może na Mokotowie? Znajomi tam mieszkają i bardzo sobie chwalą to miejsce.
Awatar użytkownika

Zdenek
Posty: 146
Rejestracja: czw 23 paź 2014, 09:29
OSP (gm., woj.): lubelskie, chełm, chełm
Status: Offline

Re: gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

Post autor: Zdenek »

Swoja drogą to musisz mieć niezłe fundusze skoro stać Cię obecnie na dom pod miastem oraz mieszkanie w mieście .Proponowałbym rozejrzeć się za mieszkanie na Mokotowie. Szczególnie jeśli zależy CI na dobrej komunikacji z centrum. Na stronie:
http://www.vivainvest.pl/Warszawa-Mokotow

Masz zestawienie wszystkich inwestycji tam realizowanych .Wiele z nich jest już wybudowanych oraz zostały w nich ostatnie mieszkania na sprzedaż. Warto poszukać ponieważ takie oferty często są o wiele tańsze. Sam Mokotów to dobra dzielnica, spokojna.

kojjjak
Posty: 3
Rejestracja: pn 11 maja 2015, 14:38
Status: Offline

Re: gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

Post autor: kojjjak »

Romi81 pisze:Witam, no jeżeli Cię stać, to np na Wilanowie albo Białołęce:) omijaj Pragę szerokim łukiem:)

Dlaczego omijać Pragę?

wawa111
Posty: 144
Rejestracja: śr 29 lip 2015, 15:18
OSP (gm., woj.): końskie, świętokrzyskie
Status: Offline

Re: gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

Post autor: wawa111 »

Sugeruj się jedna sprawa która jest w tak dużym mieście istotna, szybki dojazd do pracy bo jak masz jechać godzinę rano to szybko ci się odechce. A ofert możesz szukać np tutaj http://oglos24.pl/ogloszenia/all/all/123,nieruchomosci sporo widzę się przewija ze stolicy.

piotrek88
Posty: 1
Rejestracja: śr 19 sie 2015, 23:58
OSP (gm., woj.): Łużna, małopolskie
Status: Offline

Re: gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

Post autor: piotrek88 »

Proponuje żebyś zobaczył sobie na mieszkania na Wilanowie http://www.nowemieszkaniawarszawa.apart ... 5/Wilanow/

mazurek
Posty: 1025
Rejestracja: śr 01 lip 2015, 14:14
Status: Offline

Re: gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

Post autor: mazurek »

Wilanów to piękna okolica.
Awatar użytkownika

k-m
Posty: 74
Rejestracja: śr 22 lip 2015, 14:04
OSP (gm., woj.): Warszawa,mazowieckie
Status: Offline

Re: gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

Post autor: k-m »

Ja również jestem w temacie ponieważ szukam dla siebie mieszkania. Apartamentów w Warszawie jest dużo.Mi osobiście podobają się nowe inwestycje na WIlanowie.Jeszcze nie zdecydowałem gdzie konkretnie kupię mieszkanie bo wymaga to głębszego przemyślenia ale zainteresowała mnie inwestycja na Teodorowicza - Zora Wilanów ( na dole zdjęcie). Ceny są dość korzystne i podoba mi się to,że w okolicy jest dużo zieleni. Czy ktoś z Was ma może informacje na jej temat? Na temat dewelopera?
Obrazek

totak
Posty: 152
Rejestracja: ndz 14 gru 2014, 11:53
OSP (gm., woj.): lubelskie, chełm, chełm
Status: Offline

Re: gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

Post autor: totak »

Inwestycja faktycznie przedstawia się ciekawie jednak zwróć uwage na cenę. Nie jest taka niska. Wilanów należy do droższych dzielnic Warszawy tak więc nie każdy bedzie mógł sobie pozwolić na kupno mieszkania właśnie tam.Sam jestem zdania,ze warto jest czasami zastanowić się nad kupnem mieszkania na przedmieściach. Dzieki temu będziecie mogli sobie pozwolić na większy metraż w dobrej cenie.
Obecnie kilka ciekawych inwestycji powstaje moim zdaniem w Markach:
http://www.bud-dom.org.pl/tanie-mieszka ... rkach.html

Mieszkania są tańsze niż w stolicy tak więc w tej samej cenie możecie sobie pozwolić na większy metraż.

marcy
Posty: 830
Rejestracja: pt 19 gru 2014, 10:11
OSP (gm., woj.): województwo lubelskie
Status: Offline

Re: gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

Post autor: marcy »

Dziwi mnie, że ktoś tu nie słyszał, dlaczego nie mieszkać na Pradze ;) krążą już o tej dzielnicy legendy. Jak już decydujemy się na kupno mieszkania to lepiej pomyśleć o lepszej dzielnicy. Znajoma niedawno się tam przeprowadzała z Lublina i znalazła nowe mieszkanie Warszawa Mokotów z sprzedaz-mieszkan.eu. Jak już wydawać pieniądze to na sprawdzoną nieruchomość.

merc
Posty: 139
Rejestracja: ndz 15 lis 2015, 20:00
Status: Offline

Re: gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

Post autor: merc »

Tu nawet nie chodzi o lepszą czy gorszą dzielnicę, a dojazdy i wielogodzinne korki, miesięcznie to idzie już w dniówki spędzone w korkach, dlatego nie Praga a np Wola, a autor postu mimo że buduje się pod Warszawą chce jeszcze mieszkanko w stolicy, w takim układzie dobra jest inwestycja w aparthotel taki jak Wola Invest, możesz mieszkać a jak nie potrzebujesz wynajmujesz, podobno całkowicie się zwraca taki apartament już po kilku latach.

firerun
Posty: 428
Rejestracja: śr 06 sie 2014, 10:50
Status: Offline

Re: gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

Post autor: firerun »

NA Powiślu albo Mokotowie.

merc
Posty: 139
Rejestracja: ndz 15 lis 2015, 20:00
Status: Offline

Re: gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

Post autor: merc »

Mieszkam na Mokotowie i nie jest ciekawie, gdybym miał wybierać postawiłbym na Bliską Wolę.
Awatar użytkownika

dragon
Posty: 24
Rejestracja: pt 04 gru 2015, 21:03
Status: Offline

Re: gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

Post autor: dragon »

Jak już to mieszkanie w Warszawie kupicie i będziecie je urządzać, pomyślcie nad biokominkiem. Bardzo efektowna rzecz. Ciekawą ofertę ma salon Biokolekcja mieszczący się w centrum handlowym Blue City na Ochocie. Oczywiście ma też swoją stronę internetową (biokolekcja.pl), aczkolwiek ja tam trafiłem nieco okrężną drogą, wpisując w wyszukiwarce hasło "biokominki warszawa". Jak widac w taki sposób tez można trafić do celu ;)
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat