gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

Strażak po godzinach

Listek
Posty: 155
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: pt 25 lip 2014, 09:45
OSP (gm., woj.): chełm lubelskie
Status: Offline

Re: gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

Post autor: Listek »

Ja jakiś czas temu się rozgladałem za mieszkaniem. Pogadałem sobie z niektórymi deweloperami oraz dopytałem się o ceny czynszów oraz są o wiele nizsze niż w przypadku rynku wtórnego. Tak wiec kupujecie droższe mieszkanie ale za to wybudowane o wiele lespzymi technologiami oraz koszt ten z czasem po prostu się zwraca. Jest o wiele mniejszy.

Natrafiłem rownięz na wygodną stronę:
http://www.mapanieruchomosci.pl/

Możecie sobie zerknać. Jest to mapa nieruchomości w całej Polsce. Można sobie na niej przejrzeć praktycznie wszystkie nowe realizacje deweloperskie w Warszawie. Ciekawe powstają na Bielanach.

firerun
Posty: 428
Rejestracja: śr 06 sie 2014, 10:50
Status: Offline

Re: gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

Post autor: firerun »

Na powiślu jest naprawdę świetnie:)

merc
Posty: 139
Rejestracja: ndz 15 lis 2015, 20:00
Status: Offline

Re: gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

Post autor: merc »

Rodziny z dziećmi dobrze się będą czuły na osiedlu Arkadia Łomianki, okolica spokojna i cicha w pobliżu przedszkole i szkoła, do centrum też blisko jeśli ktoś musi dojeżdżać.

Dorothy
Posty: 5
Rejestracja: pt 16 paź 2015, 13:40
Status: Offline

Re: gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

Post autor: Dorothy »

Jeśli szukasz czegoś w przystępnej cenie i z dobrym skomunikowaniem to polecam Białołękę bądź Bródno. Ceny są tam znacznie niższe niż na prestiżowym Mokotowie czy w Wilanowie a odległości do centrum zbliżone.

Nadzieja
Posty: 748
Rejestracja: wt 30 gru 2014, 08:56
Status: Offline

Re: gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

Post autor: Nadzieja »

Białołęka to faktycznier świetna lokalizacja. Spokojniej, a komunikacja nie zawodzi.

merryj2103
Posty: 1
Rejestracja: wt 12 sty 2016, 13:29
Status: Offline

Re: gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

Post autor: merryj2103 »

Polecam mieszkania na dzielnicy Wola. W moim przypadku przemawiał aspekt związany z bliskością centrum, ale dodatkowo dzielnica jest bezpieczna i bardzo komfortowa. Ja mieszkam na dzielnicy Verdis Wola i gorąco polecam - http://ronson.pl/inwestycje-warszawa/

merc
Posty: 139
Rejestracja: ndz 15 lis 2015, 20:00
Status: Offline

Re: gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

Post autor: merc »

Zgoda, Wola się zmieniła na przestrzeni kilku lat, tyle że nie każdy chce mieszkać tak blisko centrum, jeśli np.lubisz pobiegać nie wdychając spalin lepsze będą takie osiedla jak Arkadia Łomianki z rzeką i jeziorem w pobliżu.

Jupinella
Posty: 6
Rejestracja: śr 14 paź 2015, 14:21
OSP (gm., woj.): Rakszawa, podkarpackie
Status: Offline

Re: gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

Post autor: Jupinella »

Jeśli ktoś nie liczy się z groszem, to polecam Saską Kępę - http://www.klikmapa.pl/mieszkania-na-sp ... saska.html
Awatar użytkownika

aga11rek1
Posty: 5
Rejestracja: sob 09 sty 2016, 13:28
Status: Offline

Re: gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

Post autor: aga11rek1 »

Polecam Wolę i Mokotów. Dosyć przyjemne dzielnice i dużo nowego budownictwa.
Niektóre rzeczy są zbyt straszne, by o nich opowiadać. Nie wiecie do czego są zdolni ludzie.

firerun
Posty: 428
Rejestracja: śr 06 sie 2014, 10:50
Status: Offline

Re: gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

Post autor: firerun »

Nam się w końcu udało kupić i montujemy teraz dla pewności wkładki atestowane. Przezorny zawsze ubezpieczony.

filik
Posty: 162
Rejestracja: pn 23 mar 2015, 08:53
Status: Offline

Re: gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

Post autor: filik »

Ja również ostatnio sobie przeglądałem inwestycje w Warszawie oraz najprawdopodobniej kupimy mieszkanie tam gdzie obecnie wynajmujemy sobie lokum czyli na Mokotowie. Dobrze nam się tam mieszka, wszedzie jest blisko. Przeglądamy raczej deweloperskie niż z rynku wtórnego bo mniej przy nich niespodzianek oraz czynsze są o wiele niższe.
Świetne mieszkania na sprzedaż są na Mokotowie;
http://bobrowiecka10.pl/ - zerknijcie sobie. Ostatnio sprawiliśmy sobie tam lokum.
Awatar użytkownika

Deco7034
Posty: 9
Rejestracja: czw 11 lut 2016, 22:03
Status: Offline

Re: gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

Post autor: Deco7034 »

Trudne czasy mamy. Mało kto teraz nie liczy się z groszem.

alister
Posty: 105
Rejestracja: śr 03 lut 2016, 14:28
OSP (gm., woj.): lublin lubelskie
Status: Offline

Re: gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

Post autor: alister »

ladne mieszknaie
Uprawianie sportu + soki z wyciskarki = dłuższe życie
Awatar użytkownika

Inter
Posty: 405
Rejestracja: czw 23 paź 2014, 09:30
OSP (gm., woj.): OSP Gmina Hanna w woj Lubelskim
Status: Offline

Re: gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

Post autor: Inter »

Wszystko zalezy od tego gdzie pracujesz. Sam jak na razie na zarobki nie narzekam Żona również.Wynajmujemy mieszkanie ale w tym roku wprowadzamy się na własne Kupiliśmy sobie mieszkanie na Teodorowicza na Wilanowie w apartamentowcu Zora Wilanów. Sa tam ostatnie prace. Obecnie wynajmujemy na Wilanowie mieszkanie oraz raczej nie bedziemy się przeprowadzali do innej dzielnicy bo dobrze się tutaj mieszka. Wszędzie blisko, dobry dojazd do innych części miasta ( swoją drogą mają montować w najbliższym czasie linie tramwajowe). Dużo sklepów. Jak na Wilanów nie zapłaciliśmy również tak dużo za mieszkanie. Moim zdaniem ze wszystkich inwestycji ta, na którą się zdecydowaliśmy była najciekawsza.

Lena79
Posty: 8
Rejestracja: pt 04 gru 2015, 10:45
OSP (gm., woj.): Marki, Mazowieckie
Status: Offline

Re: gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

Post autor: Lena79 »

Mieszkań w Warszawie nie brakuję. Co chwilę powstają nowe. Ludzie którzy już się dorobili ;) sprzedają stare i kupują nowe ;)
Przez co jest dużo mieszkań na sprzedaż. Teraz tylko właśnie trzeba się zastanowić gdzie nam będzie najwygodniej mieszkać.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat