gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

Strażak po godzinach
Awatar użytkownika

bartosz22
Posty: 38
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: pn 29 lut 2016, 09:08
Status: Offline

Re: gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

Post autor: bartosz22 »

Warto jest zastanowić się nad kupnem mieszkania do remontu. Takie mieszkanie jest o wiele tańsze oraz można na tym sporo zaoszczędzić. Jakiś czas temu się przeprowadzaliśmy do takiego.Wprawdize remont to niemały koszt ale było warto.

3zuch
Posty: 758
Rejestracja: pn 04 lis 2013, 09:22
Status: Offline

Re: gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

Post autor: 3zuch »

Mnie akurat podoba się na Pradze :)

firerun
Posty: 428
Rejestracja: śr 06 sie 2014, 10:50
Status: Offline

Re: gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

Post autor: firerun »

Mój kolega ostatnio sprzedawał mieszkanie na sprzedajemy.pl i mówił, że jest tam sporo fajnych ofert. Spróbuj tam poszukać, bo to całkiem fajny serwis. Sam przeglądałem, więc mogę potwierdzić:) Na pewno będę korzystał z tego serwisu, bo widać, że drzemie w nim duży potencjał.
Ostatnio zmieniony wt 05 kwie 2016, 10:57 przez firerun, łącznie zmieniany 2 razy.

zuziolek
Posty: 22
Rejestracja: śr 27 sty 2016, 11:12
Status: Offline

Re: gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

Post autor: zuziolek »

Mi się podoba w Wilanowie i na Bemowie. Jest tam taki klimat, którego nigdzie więcej nie zauważyłam :) Oferty z różnych miejsc w stolicy są ciekawe na http://www.mieszkanie24.com Wiem, że ta agencja nieruchomości szybko działa i podchodzi do klienta indywidualnie, nie zostawia go samego sobie.

porfikik
Posty: 3
Rejestracja: sob 05 mar 2016, 21:37
Status: Offline

Re: gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

Post autor: porfikik »

od zawsze najbardziej opłacalne jest Śródmieście ;) aczkolwiek myślę, że ceny mogą być dla Ciebie zaporowe

dobra lokalizacja i standard zrekompensuje cenę.. apartament można wynająć na jakąś kancelarię, komuś bogatemu do mieszkania, albo zrobić z niego biuro coworkingowe - pomysłów jest wiele, gorzej z pieniędzmi na ich realizacje

jeśli natomiast szukasz czegoś tańszego to moim zdaniem Służewiec.. korporacja na korporacji.. dużo przyjezdnych.. większość wynajmuje, a nie kupuje ;)

rafael
Posty: 37
Rejestracja: wt 29 wrz 2015, 16:55
OSP (gm., woj.): katowice, śląskie
Status: Offline

Re: gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

Post autor: rafael »

Jeśli ktoś chce kupić i sprzedać to opłaca się na Wilanowie. Drogie mieszkania, ale zawsze z dużym zyskiem można je sprzedać :) Gdyby ktoś nie dawał sobie rady ze sprzedażą to można skorzystać z agencji nieruchomości Mieszkanie24.com - http://www.mieszkanie24.com/. Potrafią błyskawicznie sprzedać każdą nieruchomość :)

serones
Posty: 6
Rejestracja: ndz 06 mar 2016, 10:58
Kontakt:
Status: Offline

Re: gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

Post autor: serones »

od zawsze najbardziej opłacalne jest Śródmieście ;) aczkolwiek myślę, że ceny mogą być dla Ciebie zaporowe

dobra lokalizacja i standard zrekompensuje cenę.. apartament można wynająć na jakąś kancelarię, komuś bogatemu do mieszkania, albo zrobić z niego biuro coworkingowe - pomysłów jest wiele, gorzej z pieniędzmi na ich realizacje

jeśli natomiast szukasz czegoś tańszego to moim zdaniem Służewiec.. korporacja na korporacji.. dużo przyjezdnych.. większość wynajmuje, a nie kupuje ;)
Awatar użytkownika

molley
Posty: 91
Rejestracja: pn 14 mar 2016, 20:07
Status: Offline

Re: gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

Post autor: molley »

A wynajem mieszkania dużo kosztuje? Wiadomo, w stolicy i z pracą i z zarobkami nie jest zle.
U sytego jagnięcia ogon jest twardy, u głodnego wołu nawet rogi są miękkie.

Rawnares
Posty: 4
Rejestracja: śr 20 kwie 2016, 21:32
Status: Offline

Re: gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

Post autor: Rawnares »

Ja jestem za Bemowem lub Mokotowem. W Warszawie raczej nie ma problemów ze znalezieniem mieszkania tym bardziej w tych czasach. Można uzyskać pomoc od deweloperów, poszukać na własną rękę. Sporo ogłoszeń jest na http://www.mapanieruchomosci.pl/mieszka ... emowo/4/1/. Polecam dla zainteresowanych kupnem mieszkania.

konczita90
Posty: 5
Rejestracja: pt 29 kwie 2016, 13:11
OSP (gm., woj.): OSP RM Warszawa
Status: Offline

Re: gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

Post autor: konczita90 »

Dolny Mokotów - centrum. A jest cicho, spokojnie i zielono :)

sikora
Posty: 5
Rejestracja: czw 15 paź 2015, 20:15
OSP (gm., woj.): Sulęczyno, Pomorskie
Status: Offline

Re: gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

Post autor: sikora »

My z mężem zdecydowaliśmy się kupić mieszkanie http://www.arpinwest.pl/inwestycje-w-sp ... inwestycji na terenie Ząbek pod Warszawą. Fajna, spokojna okolica. Wszędzie blisko, do sklepów, szkoły. Zerknij sobie na stronę, poczytaj, może Ci się spodoba.

adrian34
Posty: 258
Rejestracja: czw 18 gru 2014, 11:55
OSP (gm., woj.): gmina chełm województwo lubelskie
Status: Offline

Re: gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

Post autor: adrian34 »

Cena mieszkania jest ważna. Nie ma co zaprzeczać. Niemniej nie jest to jedyny czynnik na który powinniście zwracać uwagę.... Patrzcie się na to gdzie znajduje się dane mieszkanie bo codzienne dojazdy do pracy mogą być bardzo męćzące I kosztowne. Sam już mieszkałem na przedmiesiach. Obecnie wynajmuję lokum na Wilanowie i jest o wiele wygodniej. Nie ruszam się stąd, obecnie czekam na wprowadzenie na Teodorowicza do Zory. Jest to nowe osiedle. Z dziewczyną kupiliśmy tam mieszkanie. Wszystko jest już na ukończeniu, są tam już prace wykończeniowe. Jak na Wilanów maja dobre ceny tak wiec jeśli ktos szuka to proponuję się zorientować bo z tego co widziałem to mają tam już ostatnie mieszkania na sprzedaż.

klavvier
Posty: 132
Rejestracja: śr 25 maja 2016, 15:14
Status: Offline

Re: gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

Post autor: klavvier »

Proponuję ci rozejrzeć się za ofertą Opty-Dom - ten deweloper ma bardzo ładne mieszkania powyżej 60 metrów - w sam raz dla młodej rodziny, moim zdaniem warto :)

Lidka
Posty: 30
Rejestracja: pn 23 maja 2016, 13:50
Status: Offline

Re: gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

Post autor: Lidka »

My też powoli rozglądamy się za mieszkaniem. Ale w sumie wszystko przed nami :) I wybór miejsca, i wzięcie kredytu. Trochę mnie to przeraża :) Na zmieniamymiasto.pl widziałam ostatnio fajny tekst o kupowaniu mieszkania, od wyboru, po przeprowadzkę.

ignacyy91
Posty: 55
Rejestracja: pn 28 wrz 2015, 13:34
Kontakt:
Status: Offline

Re: gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

Post autor: ignacyy91 »

A nie lepiej kupić dom zamiast mieszkania? W domu mamy znacznie większą przestrzeń do wykorzystania, własne podwórko, garaż, nie wspominając o ciszy i spokoju, którego próżno szukać w mieszkaniu. Najbardziej opłaca się kupić dom poza miastem, w okolicy Warszawy np. w Łomiankach, czy w Konstancin-Jeziorna - tutaj http://www.ekodevelopmentpolska.pl można obejrzeć dwa nowe osiedla w tym miasteczkach.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat