gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

Strażak po godzinach

firerun
Posty: 428
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: śr 06 sie 2014, 10:50
Status: Offline

Re: gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

Post autor: firerun »

Może na Ursynowie? Tam się naprawdę fajnie mieszka. Znajomy tam ostatnio kupił używane mieszkanie i zabiera się powoli za remont. Kupił sobie taką kielnię do betonu: https://stukpuk.pl/narzedzia-reczne/nar ... 3a583.html , bo z tymi ścianami na pewno będzie miał trochę roboty.

pansiulek
Posty: 49
Rejestracja: czw 14 lip 2016, 13:47
OSP (gm., woj.): Straż Pożarna Łódź - Sikawa
Status: Offline

Re: gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

Post autor: pansiulek »

Polecam Dolny Mokotów - centrum, ale bardzo fajnie, spokojnie :)

ciapuleks
Posty: 30
Rejestracja: wt 19 lip 2016, 10:39
OSP (gm., woj.): Straż Pożarna Łódź - Sikawa
Status: Offline

Re: gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

Post autor: ciapuleks »

Również polecam bliską Wolę... Niestety mieszkanie w Warszawie są bardzo drogie... :(

fliszma
Posty: 1
Rejestracja: śr 20 lip 2016, 13:08
Status: Offline

Re: gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

Post autor: fliszma »

Szukacie bardzo dobrych mieszkań ? W Warszawie ceny mieszkań są dość wysokiej nie lepiej poszukać w innych miejscowościach ? Jak na przykład w Lublinie ? Ostatnio z ciekawości sprawdzałem i trafiłem na ofertę dewelopera Orion, mieszkanie lublin sprzedaż które oferują są w niesamowicie niskich cenach, można na nich nawet nieźle zarobić !

stark109
Posty: 1
Rejestracja: pn 25 lip 2016, 19:30
Status: Offline

Re: gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

Post autor: stark109 »

Ja polecam mieszkania w Warszawie na sprzedaż, które znajdują się w spokojnej i cichej okolicy, skąd można łatwo dojechać do centrum. Poza tym są to mieszkania budowane w nowoczesnym stylu, a do tego są funkcjonalne. Do wyboru jest kilka lokalizacji. Poza tym zostały dobrze wykończone i jest to dobra inwestycja na przyszłość.

konrad666
Posty: 1
Rejestracja: śr 17 sie 2016, 10:49
Status: Offline

Re: gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

Post autor: konrad666 »

Jest bardzo dużo ofert w Warszawie. Ja jestem zainteresowany kupnem mieszkania na Duracza 10. Przekonała mnie lokalizacja i bardzo dobra oferta. Pani w biurze sprzedaży też doradziła mi kilka ciekawych rozwiązań. Z tego co się dowiedziałem jest to bardzo popularna dzielnica ze względu na dużą ilość zieleni. Park jest kilka kroków od budynku. Mam małe dzieci także dla mnie to istotna sprawa. W przyszłym tygodniu podejmiemy z żoną decyzję. Wybraliśmy takie mieszkanie http://www.nowebielany2.com/pl/etap-1,p,6,m,85.html Jak tylko zamknę temat dam znać jak poszło :D Podaje linka dla zainteresowanych nowebielany2.com

eeMk6
Posty: 1
Rejestracja: pn 29 sie 2016, 21:42
Status: Offline

Re: gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

Post autor: eeMk6 »

Miłosnikom mieszkań z ogródkiem polecam Willę Ursynów. Brak części wspólnych, można się poczuc jak w pensjonacie. Może nie nad morzem, ale gdzieś z dala od miasta. A wystarczy parę kroków i w tym wielkim mieście się jest.

Ambitny
Posty: 304
Rejestracja: czw 25 sie 2016, 14:38
Status: Offline

Re: gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

Post autor: Ambitny »

Najlepszy jest chyba mimo wszystko Wilanów.

Joannaa
Posty: 11
Rejestracja: czw 11 sie 2016, 12:41
OSP (gm., woj.): Dolnośląskie, Wrocław
Status: Offline

Re: gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

Post autor: Joannaa »

Mnie też bardzo dobrze mieszka się na Ursynowie, a wybraliśmy z mężem osiedle Olimpia. Okolica jak najbardziej mi się podoba, w pobliżu mamy sporo sklepów, między innymi Galerię Ursynów. Na osiedle też nie mam co narzekać, bo jest bardzo dobrze zarządzane, zajmuje się tym firma LemmonHouse. Zarządca każdego dnia odpowiada za funkcjonowanie nieruchomości, za wszystkie sprawy techniczne, formalne, kontakt z najemcą nieruchomości, czy nadzorowanie firm podwykonawczych i moim zdaniem dobrze sobie z tym radzi ;) Z resztą to widać - osiedle jest zadbane i czyste, a wszelkie awarie są bardzo szybko usuwane.

Superowa
Posty: 1
Rejestracja: ndz 02 paź 2016, 13:50
Status: Offline

Re: gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

Post autor: Superowa »

Lokalizacja nabywanego przez nas mieszkania w Warszawie, jak zresztą w każdym innym mieście w Polsce z pewnością jest istotna. Trzeba wziąć pod uwagę to, ile zajmie nam dojazd do pracy, czy w pobliżu są sklepy, apteki, stacje benzynowe i czy w danym miejscu zaznamy upragnionego spokoju w weekend :)

Dunkiewicz
Posty: 209
Rejestracja: śr 05 paź 2016, 16:43
Status: Offline

Re: gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

Post autor: Dunkiewicz »

Mi bardzo podoba się osiedle Viva Garden III na Białołęce - lokalizacja fajna, można skorzystać z MDM, tylko nie wiem jak z tym deweloperem. Ktoś kupował mieszkanie od Victoria Dom? Można im zaufać co do standardu wykończenia terminowości?

redsia
Posty: 175
Rejestracja: śr 02 mar 2016, 14:29
Status: Offline

Re: gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

Post autor: redsia »

Fachman z Mielca też jest mi znany z dobrej strony. Firma godna polecenia. Oprócz Mielca wiem, że mają też oddziały w Rzeszowie i Dębicy. To jest bardzo wygodne rozwiązanie zatrudnić jedną firmę, która zajmie się wszystkim i nie trzeba szukać fachowców z różnych dziedzin na własną rękę.

wawa111
Posty: 144
Rejestracja: śr 29 lip 2015, 15:18
OSP (gm., woj.): końskie, świętokrzyskie
Status: Offline

Re: gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

Post autor: wawa111 »

Nie mam rozeznania co do Stolicy bo obecnie przeglądam mieszkania w Krakowie / tu planuje się osiedlić. Fajne mają w Prądnik Parku mieszkania, deweloper Gama-M sprzedaje w atrakcyjnych cenach jak na te ciekawa okolice.

strazako
Posty: 49
Rejestracja: pn 06 cze 2016, 15:04
Status: Offline

Re: gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

Post autor: strazako »

A może mieszkania lublin? Wyjdzie z pewnością taniej. A perspektywy rozwoju są ogromne. Inwestycyjnie się miasto szybko rozwija, a może jeszcze szybciej.

ratikas
Posty: 8
Rejestracja: pn 16 sty 2017, 04:53
Status: Offline

Re: gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

Post autor: ratikas »

Ja w Warszawie to w ogóle bym nie kupował, za drogo
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat