gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

Strażak po godzinach

kubacar
Posty: 1
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: wt 17 sty 2017, 08:31
OSP (gm., woj.): gmina Buczek, woj. łódzkie
Status: Offline

Re: gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

Post autor: kubacar »

najlepiej blisko metra:)

DzielnyW.
Posty: 51
Rejestracja: śr 16 lis 2016, 14:11
Status: Offline

Re: gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

Post autor: DzielnyW. »

No tak, jak się mieszka blisko metra, to można dojechać praktycznie wszędzie. Ale mnie zastanawia po co dodatkowe mieszkanie w Warszawie skoro budowa domu pod? Nie lepiej zainwestować w jakieś inne miasto? Teraz wiele osób przeprowadza się do Krakowa, tam też są nowe mieszkania, w korzystniejszych cenach, miasto jest równie rozwinięte, możliwości wiele, a i okolice piękne. Poza tym w razie czego można też takie mieszkanie wynajmować.

Adrian29
Posty: 258
Rejestracja: sob 25 kwie 2015, 20:34
OSP (gm., woj.): Wrocław Wrocław
Status: Offline

Re: gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

Post autor: Adrian29 »

Opcji w przypadku Warszawy mamy naprawdę sporo. Jeżeli jednak o mnie chodzi, bardzo kuszącą wydaje mi się oferta Grupo Lar, mieszcząca się przy Woronicza 33. Po pierwsze firma ta cieszy się bardzo dobrymi opiniami w sieci, wobec czego na pewno nie trzeba się obawiać o żadne problemy z zakupem. Ponadto w pobliżu znajduje się rozbudowana sieć komunikacyjna, dzięki czemu do centrum w razie potrzeby dostaniemy się bez problemu. Mieszkania posiadają nowoczesny układ i prezentują się bardzo ładnie.

matii
Posty: 31
Rejestracja: śr 27 sty 2016, 13:08
OSP (gm., woj.): zachodniopomorskie
Status: Offline

Re: gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

Post autor: matii »

Zależy czego się oczekuje od lokalizacji...

Jupinella
Posty: 6
Rejestracja: śr 14 paź 2015, 14:21
OSP (gm., woj.): Rakszawa, podkarpackie
Status: Offline

Re: gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

Post autor: Jupinella »

Zawsze warto zajrzeć na szeroką gamę ofert ze strony mieszkania Warszawa. Z każdej dzielnicy i dla każdego coś ciekawego się znajdzie :)

aniaola37
Posty: 208
Rejestracja: sob 10 gru 2016, 13:33
Status: Offline

Re: gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

Post autor: aniaola37 »

Polecam wybór nowych osiedli mieszkaniowych. Jednak przed zakupem, czy też wynajmem radzę sprawdzić administratora osiedla. Ja akurat dobrze trafiłam, na zarządce http://status.pl/, który jest bardzo rzetelny i można w administracji wszystko praktycznie załatwić. Jednak wiem, że nie wszyscy tak dobrze mają, więc uwazam, że jest to jeden z wazniejszych czynników przy wyborze mieszkania.

Izeza
Posty: 147
Rejestracja: śr 01 mar 2017, 12:09
Status: Offline

Re: gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

Post autor: Izeza »

Nieustannie budowane są nowe mieszkania. Tutaj znajduje się oficjalna strona inwestycji na Bliskim Bemowie: http://www.bliskiebemowo.com/pl. Lokalizacja zdecydowanie warta zainteresowania, a mieszkania, jak na Warszawę - niedrogie.

sukienka
Posty: 1856
Rejestracja: wt 22 mar 2016, 16:34
Status: Offline

Re: gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

Post autor: sukienka »

To trudno doradzić, bo jeden chce mieć w pobliżu park a jeden centrum handlowe. My właśnie wyprowadziliśmy się z wielkiego miasta. Dzięki świetnej współpracy z firmą budowlaną Fachman z Mielca udało nam się przebrnąć przez czas budowy bezproblemowo i dosyć sprawnie. Ta firma zajmuje się budową domów od A do Z, czyli od prac przygotowujących teren pod budowę po prace wykończeniowe. To bardzo wygodne rozwiązanie, polecam.

karaiby
Posty: 253
Rejestracja: czw 14 lip 2016, 10:07
Status: Offline

Re: gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

Post autor: karaiby »

Na terenie Ochoty buduje się teraz osiedle o nazwie Grójecka 216: http://www.grojecka216.com/ - może komuś akurat się spodoba, bo ja uważam, że to świetny punkt :) Po pierwsze ze względu na lokalizację: bardzo blisko jest Park Szczęśliwicki, wiele terenów rekreacyjno - sportowych, teatrów, kin, restauracji, szkół (w tym Warszawski Uniwersytet Medyczny), galerii handlowych, przychodni medycznych etc. Po drugie dlatego, że deweloper oferuje duży wybór mieszkań w różnych metrażach i o przemyślanych układach. Zresztą zerknijcie sobie na jego stronę, gdzie są plany lokali.

lumberman
Posty: 3
Rejestracja: pt 17 mar 2017, 20:43
OSP (gm., woj.): Zbąszyń, Wielkopolskie
Kontakt:
Status: Offline

Re: gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

Post autor: lumberman »

To może określ jaki budżet na zakup tego mieszkania. Ceny będą się dość znacznie różnić w zależności od kontkretnej dzielnicy.

misia
Posty: 283
Rejestracja: wt 14 mar 2017, 10:57
Status: Offline

Re: gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

Post autor: misia »

Możesz sprawdzić sobie domy na sprzedaż warszawa wilanów Moja przyjaciółka kupiła tam piękny domek za fajną cenę. Mi także marzy się taka posiadłość na takiej spokojnej dzielnicy, póki co pomęczę się w mieszkaniu i dozbieram trochę gotówki.

Listek
Posty: 155
Rejestracja: pt 25 lip 2014, 09:45
OSP (gm., woj.): chełm lubelskie
Status: Offline

Re: gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

Post autor: Listek »

Wiele z Was poleca takie dzielnice jak Wilanów czy Ochota. Weżcie jednak pod uwagę,że dojazd z nich wcale nie jest tak wspaniały jak piszecie. Mieszka tam bardzo wiele osób a drogi wyjazdowe są wąskie. Tak wiec w godzinach szczytu dojazd z tych miejsc samochodem czy autobusem może paradoksalnie trwać o wiele dłużej niż z terenów podmiejskich....
Moim zdaniem ciekawe mieszkania obecnie budują się na Nowej Woli:
http://www.zielonapolana.pl/

Piszę tutaj o zielonej polanie. Tańsze niż w samej Warszawie. Wieksze przestrzenie i praktycznie przy stacji kolejki, którą można do Warszawy dojechać szybciej niż samochodem.

PKiesz
Posty: 96
Rejestracja: sob 25 paź 2014, 11:25
OSP (gm., woj.): Toruń, Kujawsko-Pomorskie
Status: Offline

Re: gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

Post autor: PKiesz »

No też szukam czegoś w Warszawie widze, że ktoś poleca Grupo Lar, a oni akurat w ostatnim czasie budują sporo osobiście patrzyliśmy bardziej na Bemowie tutaj mamy też ich inwestycje - http://www.bliskiebemowo.com/files/wirt ... ca-PC.html szczególnie pasuje mi te miejsce bo planowana jest stacja metra kilka minut od tego miejsca, więc jak ją zbudują to mamy w zasadzie bardzo szybkie połączenie z całym miastem.

maksik
Posty: 246
Rejestracja: czw 22 cze 2017, 15:57
Status: Offline

Re: gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

Post autor: maksik »

Na Wilanowie Polnord buduje "Brzozowy Zakątek" mają to być mieszkania przestronne i ze słonecznymi balkonami. Z tego co widać bloki będą bardzo ładne a osiedle ma być ogrodzone i chronione. Deweloper zakłada, że będzie to osiedle dla rodzin z dziećmi i przewiduje atrakcje w postaci placów zabaw i zieleni. Lokalizacja jak dla mnie również bardzo ciekawa, bo będę miała dość blisko do pracy. Wiemy, że można kupić mieszkanie z dopłatą MDM i mamy nadzieje, że bank udzieli nam jeszcze w tym roku pożyczkę.

Listek
Posty: 155
Rejestracja: pt 25 lip 2014, 09:45
OSP (gm., woj.): chełm lubelskie
Status: Offline

Re: gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

Post autor: Listek »

Mieszkań faktycnize buduje się dość sporo. Szkoda tylko,że ceny ciągle skaczką do góry i w centrum są wprost kosmiczne....

Jesli zastanawialibyście się nad mieszkaniem z rynku pierwotnego polecam zajrzeć sobie na stronke:
http://pzfd.pl/sprawdzony-deweloper/

Jest tutaj opisane jak wybrać ,, sprawdzonego dewelopera" . Z niczym nie warto jest działać na szybko.Warto byłoby również wybrać się na targi nieruchomości aby porozmawiać z ludźmi, z przedstawicielami firm.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat