gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

Strażak po godzinach

maniak
Posty: 216
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: ndz 28 maja 2017, 14:34
OSP (gm., woj.): płońsk, mazowieckie
Status: Offline

Re: gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

Post autor: maniak »

Jeśli chodzi o mieszkanie w stolicy to ja kupowałem własne mieszkanie na osiedlu Poematu bezpośrednio od dewelopera i myślę że to jest najlepsza opcja, mieszkanie jest w świetnej lokalizacji, wśród zieleni a mimo tego nie kosztuje fortuny a ma zdecydowanie wiele plusów.

Olek36
Posty: 304
Rejestracja: pn 17 sty 2022, 12:25
Status: Offline

Re: gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

Post autor: Olek36 »

Ja zastanawiałem się o zakupie mieszkania na Żoliborzu. Co sądzicie o tej dzielnicy? Pytam z racji tego że nie jestem warszawiakiem.

lobo
Posty: 1
Rejestracja: wt 08 mar 2022, 14:56
Status: Offline

Re: gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

Post autor: lobo »

Wiesz co, najlepiej, jeśli wybierzesz jakąś dzielnicę, którą po prostu lubisz. Możesz wziąć pod uwagę dobry dojazd do pracy. Sporo zależy też od tego, co chciałbyś mieć w pobliżu.

Arkadiusz1
Posty: 132
Rejestracja: śr 26 sty 2022, 13:24
Status: Offline

Re: gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

Post autor: Arkadiusz1 »

To chyba też zależy od konkretnej sytuacji i celu zakupu takiego mieszkania. Wiadomo, że jeśli kupujecie je w celach inwestycyjnych, to lokalizacja nie będzie miała aż takiego znaczenia. Warto jednak od razu dowiedzieć się, jak pozbyć się niechcianego lokatora. W przeciwnym razie możecie mieć spore problemy w czasie trwania umowy.

Marcin123
Posty: 88
Rejestracja: śr 07 wrz 2022, 14:42
OSP (gm., woj.): zachodniopomorskie
Status: Offline

Re: gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

Post autor: Marcin123 »

Wiesz co, ja akurat mieszkam w warszawie i chcę uciec z tego miasta, jak najdalej. Chciałby zamieszkać na mazurach, w miejscu gdzie będę mieć bliski kontakt z przyrodą, i gdzie będzie czystsze powietrze. Możecie polecić jakieś mieszkania na sprzedaż mikołajki ?

Agniecha89r
Posty: 156
Rejestracja: czw 21 kwie 2022, 13:34
Status: Offline

Re: gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

Post autor: Agniecha89r »

Nieważne w jakim miejscu kupicie mieszkanie, to i tak warto zakupić oczyszczacz powietrza dyson. Powiem Wam szczerze, że nie sądziłam, że będzie aż taka różnica. O wiele lepiej się czuję. Ja najpierw przeczytałam artykuł https://tech.wp.pl/oczyszczacz-powietrz ... 244227232a a dopiero potem podjęłam decyzję o zakupie.

gnuu
Posty: 175
Rejestracja: czw 14 kwie 2016, 12:42
OSP (gm., woj.): malopolska polskawolska
Status: Offline

Re: gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

Post autor: gnuu »

Dzięki skup nieruchomości Kraków, można uniknąć stresu związanego z negocjacjami z potencjalnymi nabywcami. Proces sprzedaży przebiega sprawnie, bez zbędnych formalności, co pozwala zaoszczędzić czas i nerwy.

merc
Posty: 144
Rejestracja: ndz 15 lis 2015, 20:00
Status: Offline

Re: gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

Post autor: merc »

W stolicy i okolicach najlepszym deweloperem który buduje ciekawe osiedla jest Atal, to firma znana, z doświadczeniem, która jest od lat na rynku nieruchomości. Jest też notowana na giełdzie i dobrze zarządzana bo stale ma dobre wyniki

lula
Posty: 225
Rejestracja: śr 12 paź 2022, 10:57
OSP (gm., woj.): małopolskie, miejscowość trąbki
Status: Offline

Re: gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

Post autor: lula »

Budowa domu to duże wyzwanie, ale dzięki gotowym projektom domów możesz uczynić ten proces bardziej przewidywalnym. Wybór sprawdzonego projektu wiele ułatwia.

kiniol
Posty: 166
Rejestracja: pt 05 sie 2022, 10:46
OSP (gm., woj.): Warszawa, mazowieckie
Status: Offline

Re: gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

Post autor: kiniol »

Jeśli chodzi o mieszkania w Krakowie to chyba najlepiej poszukać czegoś na https://www.ekopark.pl/turniejowa-59/wykonczenia/ To super dzielnica i lokalizacja. Co ważne, mieszkania są dobrej jakości, wykonane z dbalością o każdy detal. Decydując się na mieszkania od tego dewelopera możecie być spokojni.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat