Bieganie

Strażak po godzinach

Topic author
Leśnik z lasu
Posty: 5
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: pt 27 lut 2015, 14:17
OSP (gm., woj.): Rybnicki Śląskie
Status: Offline

Bieganie

Post autor: Leśnik z lasu »

Witam serdecznie całą ogniową Brać!
Zakładam nowy temat, gdyż nic co mnie interesuje nie pasowało.
A więc:
Co myślicie na temat organizacji, raz w tygodniu biegania całej jednostki? Integracyjno- rekreacyjnie, dla poprawy formy? Myślę, ze ta godzina, nikogo nie zbawi a wpływ będzie miała pozytywny. Można z czasem urozmaicać, trasy w zadania, czy biegi orientacyjne, jednak głównym celem jest poprawa sprawności. Jakieś sugestie, pomysły?

edith333
Posty: 3
Rejestracja: ndz 01 mar 2015, 22:47
Status: Offline

Re: Bieganie

Post autor: edith333 »

Ja uważam, że to świetny pomysł :) Sama biegam 2 razy w tygodniu, ale to nie to samo co w grupie.

kata89
Posty: 17
Rejestracja: czw 26 lut 2015, 17:55
OSP (gm., woj.): Korsze, Warmińsko-Mazurskie
Status: Offline

Re: Bieganie

Post autor: kata89 »

Ja jako żona strażaka chętnie bym z mężem biegała:)
Polecam: wille Sztutowo,

Mufinka
Posty: 966
Rejestracja: śr 11 lut 2015, 09:21
Status: Offline

Re: Bieganie

Post autor: Mufinka »

A mnie właśnie bieganie w grupie nigdy nie motywowało, za to moje koleżanki tylko tak chodzą biegać. Jak widać, to człowiek, to inna opinia.

marcy
Posty: 830
Rejestracja: pt 19 gru 2014, 10:11
OSP (gm., woj.): województwo lubelskie
Status: Offline

Re: Bieganie

Post autor: marcy »

W grupie zawsze ma się większą motywację.

stulas
Posty: 9
Rejestracja: czw 12 mar 2015, 13:18
OSP (gm., woj.): 74125896325874343
Status: Offline

Re: Bieganie

Post autor: stulas »

Nie tyle motywacje co towarzystwo.

parkiewa
Posty: 18
Rejestracja: czw 05 lut 2015, 11:30
Status: Offline

Re: Bieganie

Post autor: parkiewa »

Z reguły jest tak, że w grupie raźniej i są większe szanse, że koleżanki cię wyciągną na bieganie niż sama miałabyś biegać, ale wszystko jest zależne jak do tego podchodzimy. Gdy chcemy coś osiągnąć bieganiem, chodzi mi o poprawienie wydolności, zrzucenie kg, to lepiej wyposażyć się w odpowiedni zegarek który mierzy tętno i biegać z zaplanowanym planem treningowym.
W sieci można poszukać w jakich przedziałach tętna najlepiej spalamy kcal, a poprawiamy wydolność.

Mufinka
Posty: 966
Rejestracja: śr 11 lut 2015, 09:21
Status: Offline

Re: Bieganie

Post autor: Mufinka »

Najważniejsze jest to, aby biegać w takich warunkach jakie są dla nas najodpowiedniejsze - i tu już nie ma różnicy, czy biegamy sami czy razem.
Awatar użytkownika

maciejek
Posty: 4
Rejestracja: pn 16 mar 2015, 16:31
Status: Offline

Re: Bieganie

Post autor: maciejek »

Takie bieganie, o ile jakieś walory integracyjne wprawdzie przedstawia, będzie bardzo niepożądane w sytuacji, kiedy uczestniczyć w nim będą osoby znajdujące się na różnym etapie wytrenowania.

Samemu nie byłbym zadowolony, gdybym musiał biec nie-swoim tempem.

kkosmo25
Posty: 3
Rejestracja: pn 16 mar 2015, 19:39
OSP (gm., woj.): Kętrzyn, warmińsko-mazurskie
Status: Offline

Re: Bieganie

Post autor: kkosmo25 »

Ja zapisałam się do klubu fitness gdzie są zajęcia z biegania i razem z grupą 10 osób biega się po lesie i miesci:). Jestem bardzo zadowolona z takiego rozwiązania:)

Nadzieja
Posty: 748
Rejestracja: wt 30 gru 2014, 08:56
Status: Offline

Re: Bieganie

Post autor: Nadzieja »

Ja także chodzę do klubu fitness ale na zumbę. Poza tym ćwiczę w domu z sąsiadką, która niedawno urodziła dziecko. Znalazła ćwiczenia po ciąży na e-mama.tv i razem realizujemy trening. Ułożyła go fizjoterapeutka, która sama jest mamą, więc możemy być pewne, że trening jest bezpieczny.
Awatar użytkownika

maciejek
Posty: 4
Rejestracja: pn 16 mar 2015, 16:31
Status: Offline

Re: Bieganie

Post autor: maciejek »

Fitness i bieganie ostatnio w modzie :) sam osobiście biegam i polecam ;)

firerun
Posty: 428
Rejestracja: śr 06 sie 2014, 10:50
Status: Offline

Re: Bieganie

Post autor: firerun »

Ja muszę znowu zacząć biegać.

breza
Posty: 29
Rejestracja: pn 22 lut 2016, 18:59
Status: Offline

Re: Bieganie

Post autor: breza »

Klub fitness dobra rzecz, a szczególnie, kiedy można skorzystać z pomocy trenera personalnego, który ułoży cały program ćwiczeń pod indywidualnym kątem. To zdecydowanie bardziej efektywne niż ćwiczenia ogólne z cała grupą. Bardzo ciekawe zajęcia z trenerem personalnym są w klubie fitness http://60minut.com.pl/ z Łodzi.

marian57
Posty: 194
Rejestracja: ndz 16 sie 2015, 08:13
OSP (gm., woj.): śląskzabrzezabrze
Status: Offline

Re: Bieganie

Post autor: marian57 »

Lubie biegać, ale tez odwiedzam siłownię. Ostatnio instruktor pokazał nam stronę http://www.marbo-sport.pl/pol_m_Sprzet- ... -1021.html Atlas do ćwiczen, to by było to. ich szef się jeszcze troszkę wacha, bo to mala siłownia. Ale wszyscy go namawiamy na kupno.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat