Gdzie wykupić tanie OC?

Strażak po godzinach
Awatar użytkownika

Topic author
Lollak
Posty: 122
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: pn 03 lis 2014, 13:56
OSP (gm., woj.): lublin, ubelskie
Status: Offline

Gdzie wykupić tanie OC?

Post autor: Lollak »

Nie chce mi się chodzić po tych wszystkich towarzystwach ubezpieczeniowych. Gdzie może można wykupić w miarę dobrej cenie ubezpieczenie OC?
Gdzie Wy się ubezpieczacie?
poaposdfsdfasdfa

marcy
Posty: 830
Rejestracja: pt 19 gru 2014, 10:11
OSP (gm., woj.): województwo lubelskie
Status: Offline

Re: Gdzie wykupić tanie OC?

Post autor: marcy »

Link4.
Awatar użytkownika

Zdenek
Posty: 146
Rejestracja: czw 23 paź 2014, 09:29
OSP (gm., woj.): lubelskie, chełm, chełm
Status: Offline

Re: Gdzie wykupić tanie OC?

Post autor: Zdenek »

U mnie akurat wyszło najtaniej w compensie. Każde TU ma inne ceny za oc. W zasadzie to nie ma znaczenia gdzie się ubezpieczysz poza właśnie ceną. Prawo rynku. Proponuje zostawić kontakt tutaj:
http://ubezpieczenia.comperia.pl/oc
Uzupełniasz dane na temat samochodu i wyślą Ci tam najlepszą ofertę na dzień dzisiejszy.

totak
Posty: 152
Rejestracja: ndz 14 gru 2014, 11:53
OSP (gm., woj.): lubelskie, chełm, chełm
Status: Offline

Re: Gdzie wykupić tanie OC?

Post autor: totak »

Nie da się odpowiedzieć bezpośrednio na pytanie.Dla każdego ubezpieczenie będzie odpowiednie w innej firmie. Nie ma jednej ceny dla oc. Wszystko zalezy od wieku samochodu, jego stanu, tego jakim jesteś kierowcą. Tak wiec jestem zdania,że Zdenek dobrze radzi. Warto jest dopytać się doradcy.
Awatar użytkownika

Topic author
Lollak
Posty: 122
Rejestracja: pn 03 lis 2014, 13:56
OSP (gm., woj.): lublin, ubelskie
Status: Offline

Re: Gdzie wykupić tanie OC?

Post autor: Lollak »

Ok dzięki, zostawiłem tam swój numer. Możecie mi jeszcze mniej więcej napisać ile tego OC rocznie płacicie? Przyda mi się dla porównania.
No i jeszcze dla jakiego samochodu.
poaposdfsdfasdfa

adam20
Posty: 6
Rejestracja: pt 13 lut 2015, 01:15
Lokalizacja: szczecin
Kontakt:
Status: Offline

Re: Gdzie wykupić tanie OC?

Post autor: adam20 »

też polecam link4

danielraka4
Posty: 1
Rejestracja: wt 03 mar 2015, 19:52
OSP (gm., woj.): OSP w Gdańsku oddział na Niepodległości
Status: Offline

Re: Gdzie wykupić tanie OC?

Post autor: danielraka4 »

Zależy od tego jakim jesteś kierowcą, jeżeli młody - spróbuj w YouCanDrive, jeżeli z doświadczeniem i zniżkami możesz przejrzeć ofertę w PZU na przykład. Nie rozumiem dlaczego ludzie tak często kierują się ceną, przecież jeżeli dojdzie do jakiegoś incydentu wiadomo, że łatwiej będzie o odszkodowanie w rzetelnej firmie, a nie firmie krzak, u której za ubezpieczenie dałeś 50zł.

stulas
Posty: 9
Rejestracja: czw 12 mar 2015, 13:18
OSP (gm., woj.): 74125896325874343
Status: Offline

Re: Gdzie wykupić tanie OC?

Post autor: stulas »

link 4 ma najkorzystniejszą ofertę.

kamilW
Posty: 13
Rejestracja: czw 12 mar 2015, 15:22
OSP (gm., woj.): Bełchatów, woj łódzkie
Status: Offline

Re: Gdzie wykupić tanie OC?

Post autor: kamilW »

Jak szukasz taniego OC, to najlepiej wypada Link4. Warto też w google wyszukać RANKOMAT OC, możesz tam wyliczyć sobie składkę ubezpieczenia i wybrać najkorzystniejsze.

annaP
Posty: 30
Rejestracja: sob 31 sty 2015, 21:41
Status: Offline

Re: Gdzie wykupić tanie OC?

Post autor: annaP »

a wg mnie lepiej wybierać to co sprawdzone, mialam kiedyś w linku i problemy byly.. teraz mam w pzu i poki co jest ok, przynajmniej infolinia chodzi jak nalezy.. :P

PKiesz
Posty: 96
Rejestracja: sob 25 paź 2014, 11:25
OSP (gm., woj.): Toruń, Kujawsko-Pomorskie
Status: Offline

Re: Gdzie wykupić tanie OC?

Post autor: PKiesz »

annaP pisze:a wg mnie lepiej wybierać to co sprawdzone, mialam kiedyś w linku i problemy byly.. teraz mam w pzu i poki co jest ok, przynajmniej infolinia chodzi jak nalezy.. :P
To co sprawdzone, tylko, że w przypadku OC to jest obowiązkowy haracz i tyle, więc jak spowodujesz to nie Twój problem jest, żeby komuś wypłacili więc tutaj bym się kierował ceną. Chyba najlepsza opcja obecnie - http://superpolisa.pl/ masz na stronie porównywarkę więc można sobie wybrać najkorzystniejsze ubezpieczenie na rynku, a że zamawiasz przez stronę to omijasz prowizję agenta więc tutaj cenowo jeszcze zyskujesz. Moim zdaniem wykupywanie OC w tych znanych a co za tym idzie drogich firmach to strata pieniędzy i tyle.

totak
Posty: 152
Rejestracja: ndz 14 gru 2014, 11:53
OSP (gm., woj.): lubelskie, chełm, chełm
Status: Offline

Re: Gdzie wykupić tanie OC?

Post autor: totak »

annaP pisze:a wg mnie lepiej wybierać to co sprawdzone, mialam kiedyś w linku i problemy byly.. teraz mam w pzu i poki co jest ok, przynajmniej infolinia chodzi jak nalezy.. :P
Sprawdzone? :P Ale to nie Ty masz problemy ale ten kogo walniesz. Ty po prostu umywasz od tego ręce. No chyba,że wykupujesz AC. Wtedy to inna bajka to trzeba się mu bardziej przyjrzeć.
A OC to po prostu bierzesz tam gdzie jest najtaniej. No i trzeba pogadać z doradcą.
Awatar użytkownika

Zdenek
Posty: 146
Rejestracja: czw 23 paź 2014, 09:29
OSP (gm., woj.): lubelskie, chełm, chełm
Status: Offline

Re: Gdzie wykupić tanie OC?

Post autor: Zdenek »

No niby tak ale za szkodę niektóre towarzystwa zabierają Ci 20% zniżki. Niektóre tylko 10%....
Tak więc jak sam widzisz czasami warto jest dopłacić te 10 czy 20 zł.Tylko własnie takich rzeczy trzeba się dowiedzieć.
Generalnie to Was powinno tylko interesować.
Awatar użytkownika

Inter
Posty: 411
Rejestracja: czw 23 paź 2014, 09:30
OSP (gm., woj.): OSP Gmina Hanna w woj Lubelskim
Status: Offline

Re: Gdzie wykupić tanie OC?

Post autor: Inter »

Teraz najistotniejsze gdzie najtaniej? Wiadomo ciężko uogólnić bo to zależy od wieku, marki, szkodowości i itp . Ale jeśli mam już uogólniać to tak:
Proama, MTU, Mbank- jeśli jesteś już bardzo doświadczonym kierowcą i posiadasz 60%zniżki
YCD, Axa- najlepsze dla młodych ponieważ nie liczą zwyżki za wiek
Link4- dają zniżki za doświadczenie nieudokumentowane ( czyli nie musisz posiadać historiiubezpieczenia),
liberty, Axa, link4- jeśli współwłaścicielami jest młody niedoświadczony i starszy doświadczony( biorą pod uwagę kierowcę który ma największe zniżki)

Ogólnie wszystkie pytania warto jest złożyć doradcy. Niech on Wam coś wybierze.

EmilStepien
Posty: 10
Rejestracja: sob 21 mar 2015, 21:32
Status: Offline

Re: Gdzie wykupić tanie OC?

Post autor: EmilStepien »

Tam gdzie dostaniemy największe zniżki.
Tanie i wytrzymałe ogrodzenia Zachodniopomorskie, odpowiednio położone lokale do wynajęcia Bielsko Biała
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat