Pytanie

Strażak po godzinach

Topic author
Strazakosp998osp
Posty: 82
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: czw 19 sie 2010, 19:28
Status: Offline

Pytanie

Post autor: Strazakosp998osp »

Zostałem wujkiem i mam kilka pytań do kolegow kolezanek otóż zastanawiam się nad przezentem na chrzciny myślę nad założeniem mu konta bankowego tylko nie wiem czy to dobry prezent jeślimożna proszę o za i przeciw. wiadome że koperte i tak trzeba dać rodzicom bo wiadomo że chrzest to wydatek ale myślę że jako dodatkowy przezent taki żeby tylko on mógł on go mieć na [początek jakiegoś dobrego startu w życiu bo wiadommo jak u nas w kraju z pracą i nie zapowiada się lepiej tylko gorzej rodzice też nie mają łatwo ii nie wiem czy lepiej dać gruba kopertę mówię tu o ,,kopercie" doś gróbej bo kilknaście tyś czy lepiej dać na chrzciny pare stówek i założyć małemu bardzo dobre konto bo kilka naście tyś na procent proszę o pomoc

kbbk
Posty: 2
Rejestracja: wt 07 kwie 2015, 12:28
OSP (gm., woj.): Stadgard, zachodniopomorskie
Kontakt:
Status: Offline

Re: Pytanie

Post autor: kbbk »

Myślę że to bardzo dobry pomysł. Tak małe dziecko nie ma żadnych oczekiwań w przeciwieństwie do dziecka w wieku komunijnym. Tam by konto, nawet wypchane po brzegi nie przeszło. :)

Stworek
Posty: 268
Rejestracja: wt 04 kwie 2017, 08:35
Status: Offline

Re: Pytanie

Post autor: Stworek »

Jakaś lokata bankowa na przyszłość to bardzo dobry pomysł :) Do tego możesz kupić coś drobnego, przydatnego (np tego rodzaju odzież niemowlęcą mayoral), aby nie stawić się z gołymi rękami.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat