Jakie opony na lato?

Strażak po godzinach
Awatar użytkownika

Topic author
Zdenek
Posty: 146
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: czw 23 paź 2014, 09:29
OSP (gm., woj.): lubelskie, chełm, chełm
Status: Offline

Jakie opony na lato?

Post autor: Zdenek »

Siemka wszystkim!

Szukam opon na lato w rozmiarze 205/55/16. Przedział cenowy jaki mnie interesuje to max 1200 zł za komplet. Jeżdżę raczej dynamicznie, ale staram się oszczędzać opony.

Listek
Posty: 155
Rejestracja: pt 25 lip 2014, 09:45
OSP (gm., woj.): chełm lubelskie
Status: Offline

Re: Jakie opony na lato?

Post autor: Listek »

Moja propozycja to te Continental ContiPremiumContact 5 za około 302 zł za sztukę https://www.motointegrator.pl/produkty/ ... 555r16-91v
Czyli mieścisz się w budżecie, zważywszy, że transport do warsztatu partnerskiego w Twoim mieście będziesz miał darmowy.
A chyba nie muszę przekonywać, że Continental, to obecnie jedna z lepszych marek opon.

Mufinka
Posty: 966
Rejestracja: śr 11 lut 2015, 09:21
Status: Offline

Re: Jakie opony na lato?

Post autor: Mufinka »

Też szukam opon na lato, a niestety kompletnie się na tym nie znam.

mazurek
Posty: 1025
Rejestracja: śr 01 lip 2015, 14:14
Status: Offline

Re: Jakie opony na lato?

Post autor: mazurek »

I co? Udało wam się w końcu znaleźć odpowiednie opony? Jeżeli chodzi o temat motoryzacji mnie aktualnie najbardziej interesuje transport w logistyce, bo wiem, jak ważną jest ona kwestią przy przewozie różnych towarów.

zarkoa
Posty: 3
Rejestracja: sob 08 sie 2015, 18:18
Status: Offline

Re: Jakie opony na lato?

Post autor: zarkoa »

I jakie wybrales?

dormian23
Posty: 3
Rejestracja: śr 12 sie 2015, 10:58
Status: Offline

Re: Jakie opony na lato?

Post autor: dormian23 »

Listek pisze:Moja propozycja to te Continental ContiPremiumContact 5 za około 302 zł za sztukę https://www.motointegrator.pl/produkty/ ... 555r16-91v
Czyli mieścisz się w budżecie, zważywszy, że transport do warsztatu partnerskiego w Twoim mieście będziesz miał darmowy.
A chyba nie muszę przekonywać, że Continental, to obecnie jedna z lepszych marek opon.
Zgadzam się w stu procentach. Stosunek ceny do jakości przy oponach Continental jest bardzo dobry.
Hale magazynowe - Hale do zastosowań w przemyśle

marian57
Posty: 194
Rejestracja: ndz 16 sie 2015, 08:13
OSP (gm., woj.): śląskzabrzezabrze
Status: Offline

Re: Jakie opony na lato?

Post autor: marian57 »

Mnie polecona polecił firmę Prestige Tyres, ale coś mi tu nie pasuje. Oni chyba tylko specjalizują się w oponach do wózków widłowych.

mazurek
Posty: 1025
Rejestracja: śr 01 lip 2015, 14:14
Status: Offline

Re: Jakie opony na lato?

Post autor: mazurek »

Słyszałam, że to dobra firma.

Mufinka
Posty: 966
Rejestracja: śr 11 lut 2015, 09:21
Status: Offline

Re: Jakie opony na lato?

Post autor: Mufinka »

Pół roku temu kupiłam samochód na Sprzedajemy i od razu znalazłam na tym portalu opony dla niego. Przeglądałam również oferty na otomoto, ale nie było tam nic ciekawego.

3zuch
Posty: 758
Rejestracja: pn 04 lis 2013, 09:22
Status: Offline

Re: Jakie opony na lato?

Post autor: 3zuch »

Jeżeli chodzi o markę producenta gum, to nie ma zasadniczej różnicy w jakości, letnie czy zimowe. Jeżeli produkuje dobre zimowe to i letnie. Jeżdżę kupionymi w Krakowie zimowymi oponami Dayton i na spokojną jazdę sprawdzają się.

FighterSam
Posty: 5
Rejestracja: pt 30 paź 2015, 13:06
OSP (gm., woj.): Izdebno, mazowieckie
Status: Offline

Re: Jakie opony na lato?

Post autor: FighterSam »

Dokładnie, Pestige Tyres robią opony tylko do wózków, a szkoda. Mamy tutaj niezłą jakość i rozsądną cenę, mogliby się pokusić o opony do aut...

rafael
Posty: 37
Rejestracja: wt 29 wrz 2015, 16:55
OSP (gm., woj.): katowice, śląskie
Status: Offline

Re: Jakie opony na lato?

Post autor: rafael »

Ja się staram wybierać dobrej klasy opony, które zostały uznane w testach opon - bezpieczeństwo rodziny i moje własne jest dla mnie najważniejsze. Wolę zapłacić więcej, ale mieć pewność, że będą one dobre. Co do testów opon to jakby ktoś chciał też sobie przejrzeć to warto sobie zajrzeć na stronę http://www.testyopon.pl/

horulka
Posty: 13
Rejestracja: wt 10 maja 2016, 15:43
OSP (gm., woj.): Wieluń, Łódzkie
Status: Offline

Re: Jakie opony na lato?

Post autor: horulka »

na oponach nie warto oszczędzać. Przymierzam się właśnie do kupna nowych. Chętnie podejrzę, jakie macie opinie..

Mufinka
Posty: 966
Rejestracja: śr 11 lut 2015, 09:21
Status: Offline

Re: Jakie opony na lato?

Post autor: Mufinka »

Opony to jeden z najważniejszych elementów wpływających na bezpieczeństwo podczas jazdy. Dlatego lepiej na nich nie oszczędzać.

brevka
Posty: 21
Rejestracja: śr 11 maja 2016, 11:42
OSP (gm., woj.): Straż Pożarna Łódź - Sikawa
Status: Offline

Re: Jakie opony na lato?

Post autor: brevka »

Mufinka pisze:Opony to jeden z najważniejszych elementów wpływających na bezpieczeństwo podczas jazdy. Dlatego lepiej na nich nie oszczędzać.
Zgadzam się.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat