Konto bankowe, gdzie?

Strażak po godzinach

Topic author
Rafson
Posty: 1
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: śr 12 sie 2015, 17:04
Status: Offline

Konto bankowe, gdzie?

Post autor: Rafson »

Czy może mi ktoś doradzić bank oferujący najkorzystniejsze konta? Zależy mi na dostępie do internetu, braku opłat itp. Gdzie najbardziej się opłaca?

Listek
Posty: 155
Rejestracja: pt 25 lip 2014, 09:45
OSP (gm., woj.): chełm lubelskie
Status: Offline

Re: Konto bankowe, gdzie?

Post autor: Listek »

Mimo wszystko polecam chyba skorzystanie z ogólno dostępnych rankingów kont osobistych. W sieci jest tego naprawdę bardzo dużo. Szukaj tych najbardziej aktualnych - niektóre nie były aktualizowane od miesięcy.
Sprawdź sobie np tutaj: http://www.tanie-konto.pl/porownanie-kont-osobistych/
Na pierwszy miejscu jest mBank (chyba nie ma zdziwienia), później jest konto 360 i Bank Millennium a na trzecim mało znany Smart Bank.

blogger50zl
Posty: 1
Rejestracja: wt 18 sie 2015, 23:33
Status: Offline

Re: Konto bankowe, gdzie?

Post autor: blogger50zl »

Warto zapoznać się z tym artykułem porównującym konta bankowe: http://www.50zlzakonto.pl/konto-ror/kto ... mobile-ub/ przed podjeciem decyzji o wyborze RORa :wink:

ospochla
Posty: 3
Rejestracja: pn 17 sie 2015, 10:43
Status: Offline

Re: Konto bankowe, gdzie?

Post autor: ospochla »

Witam. My mamy konto w banku BGŻ i nie ponosimy żadnych kosztów związanych z prowadzeniem konta. Mamy konto internetowe i jest naprawdę git. Konto zakładaliśmy dwa lata temu. Z tym że nie posiadamy karty do bankomatu. Wypłaty gotówkowe trzeba pobierać w oddziale banku ale to nie jest dla nas problem.

kasia2
Posty: 1
Rejestracja: czw 19 maja 2016, 20:30
Status: Offline

Re: Konto bankowe, gdzie?

Post autor: kasia2 »

Moim zdaniem na chwilę obecną warte uwagi jest konto w ING Od lat korzystam z konta w tym banku i złego słowa nie mogę powiedzieć. Polecam przejrzeć ofertę, opinię klientów, ranking a także godziny przelewów.

mazurek
Posty: 1025
Rejestracja: śr 01 lip 2015, 14:14
Status: Offline

Re: Konto bankowe, gdzie?

Post autor: mazurek »

Każdy ma konto w innym banku i każdy może polecać swoje, a prawda jest taka, że powinno się samemu o tym zdecydować, bo to, co pasuje komuś, nie musi pasować mnie. Ja przykładowo mam w PKO i jak dla mnie jest ok. Banku bym nie zmieniła.

pansiulek
Posty: 49
Rejestracja: czw 14 lip 2016, 13:47
OSP (gm., woj.): Straż Pożarna Łódź - Sikawa
Status: Offline

Re: Konto bankowe, gdzie?

Post autor: pansiulek »

Polecam M Bank :)
Awatar użytkownika

RobertPodsiadly
Posty: 5
Rejestracja: wt 12 lip 2016, 19:02
Status: Offline

Re: Konto bankowe, gdzie?

Post autor: RobertPodsiadly »

Pytales w Millenium? Maja bardzo fajną oferrtę.
I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu.

crupbs
Posty: 2
Rejestracja: pt 15 lip 2016, 15:37
Kontakt:
Status: Offline

Re: Konto bankowe, gdzie?

Post autor: crupbs »

Ja mam w BZWBK i nie narzekam :)

ciapuleks
Posty: 30
Rejestracja: wt 19 lip 2016, 10:39
OSP (gm., woj.): Straż Pożarna Łódź - Sikawa
Status: Offline

Re: Konto bankowe, gdzie?

Post autor: ciapuleks »

Milenium - polecam :)

klusora
Posty: 20
Rejestracja: śr 20 lip 2016, 13:58
OSP (gm., woj.): Straż Pożarna Łódź - Sikawa
Status: Offline

Re: Konto bankowe, gdzie?

Post autor: klusora »

Również polecam Milenium

rafael
Posty: 37
Rejestracja: wt 29 wrz 2015, 16:55
OSP (gm., woj.): katowice, śląskie
Status: Offline

Re: Konto bankowe, gdzie?

Post autor: rafael »

A jak ze Smart Bank/ ? Darmowe konto tylko z tego co gdzieś wyczytałem są jakieś ograniczenia, ale nie mogę znaleźć, bo sobie nie zapisałem linku... Macie może tak konto i podzielicie się waszymi doświadczeniami? Będę dozgonnie wdzięczny kochani :)

Ambitny
Posty: 304
Rejestracja: czw 25 sie 2016, 14:38
Status: Offline

Re: Konto bankowe, gdzie?

Post autor: Ambitny »

rafael pisze:A jak ze Smart Bank/ ? Darmowe konto tylko z tego co gdzieś wyczytałem są jakieś ograniczenia, ale nie mogę znaleźć, bo sobie nie zapisałem linku... Macie może tak konto i podzielicie się waszymi doświadczeniami? Będę dozgonnie wdzięczny kochani :)
Znajomy strasznie narzekał na to konto. Głównie na obsługę. Sam nie mam, więc wypowiedzieć się za siebie nie mogę.

Mufinka
Posty: 966
Rejestracja: śr 11 lut 2015, 09:21
Status: Offline

Re: Konto bankowe, gdzie?

Post autor: Mufinka »

Myślę, że ważne są darmowy wypłaty z bankomatów, tutaj można przeczytać ciekawy tekst na temat tego, ile zazwyczaj kosztuje wypłata z obcego bankomatu https://www.bankomaty.biz.pl/2022/01/12 ... -bankomatu. Warto wiedzieć!

regina
Posty: 847
Rejestracja: sob 24 paź 2015, 20:54
Status: Offline

Re: Konto bankowe, gdzie?

Post autor: regina »

W sumie to banki przedstawiają krocie propozycji to niestety nie zawsze mają opcję by zaoferować nam dobre warunki. Też może być tak że ostatecznie spotkamy się z odmową. Może się to wydarzyć w przypadku kredytów a w szczególności niespłaconych. Kiedy tak się wydarzy polecam popatrzeć na inne możliwości gdzie oferowany jest np. kredyt konsolidacyjny na spłatę chwilówek Łódź
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat