Darmowy system alarmowania OSP24.pl

Strażak po godzinach
Awatar użytkownika

Topic author
andrzej23451
Posty: 8
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: pt 07 sie 2015, 11:57
Status: Offline

Darmowy system alarmowania OSP24.pl

Post autor: andrzej23451 »

Witam druhów i druhny !
  • Przeglądając internet trafiłem na bardzo fajną aplikację do alarmowania członków OSP. Według mnie jest to dobre rozwiązanie dla jednostek nie posiadających DSP-50. Zobaczcie jak autor opisuje swoja apliakację
  • OSP ALERT to całkowicie bezpłatna aplikacja umożliwiająca jednoczesne i natychmiastowe informowanie o alarmach dla Ochotniczych Straży Pożarnych. System wykorzystuje jedynie transmisję internetową pomiędzy telefonem/tabletem (urządzeniem z systemem operacyjnym ANDROID) ,a serwerem na którym loguje się osoba dysponująca grupę - tzw. "dyżurny".
  • W aplikacji nie występują opóźnienia związane z kolejnym wybieraniem numerów do których trzeba wysłać informację (tak jak w komunikacji SMS). System generuje jedną wiadomość wysyłaną jednocześnie do wielu użytkowników. Zapewnia to sprawną wręcz błyskawiczną infomację u osoby z zainstalowanym programem. Aplikacja po otrzymaniu zgłoszenia emituje dźwięk zbliżony do syreny zainstalowanej na remizie. W górnym polu ekranu wyświetla się krótka informacja typu: OSP ALERT:"POŻAR LASU - m. Ochotniewo".
  • Dodatkowym atutem programu jest jego interfejs umożliwiający dokonanie potwierdzenia przybycia na alarm. "Dyżurny" w kilka sekund otrzymuje informację zwrotną kto zgłosił gotowość przybycia, a kogo nie będzie. Ta istotna informacja pozwoli na skrócenie czasu wyjazdu jednostki.
  • Komunikat może również zostać wysłany do wybranych strażaków posiadających w danym czasie wymagane uprawnienia "wyjazdowe" tj. szkolenia i kursy uprawniające do uczestnictwa w akcjach ratowniczo gaśniczych. Ponadto program stanowić może doskonałą platformę do testu i weryfikacji sprawności bojowej bez używania tradycyjnych syren.
Bogu na chwałę bliźniemu na ratunek

osp sławianowo
Posty: 36
Rejestracja: sob 14 cze 2014, 21:38
OSP (gm., woj.): sławianowo złotów wielkopolska
Status: Offline

Re: Darmowy system alarmowania OSP24.pl

Post autor: osp sławianowo »

Podal link do aplikacji

basti007
Posty: 8
Rejestracja: pn 22 sty 2007, 15:56
Status: Offline

Re: Darmowy system alarmowania OSP24.pl

Post autor: basti007 »

korzysta ktos z tego systemu?
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat