Jakiś tani komplet do ogrodu

Strażak po godzinach
Awatar użytkownika

Topic author
k-m
Posty: 85
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: śr 22 lip 2015, 14:04
OSP (gm., woj.): Warszawa,mazowieckie
Status: Offline

Jakiś tani komplet do ogrodu

Post autor: k-m »

Cześć. Szukam obecnie jakiegoś taniego kompletu drewnianych mebli do ogrodu ( plastików nie chcę). Tak aby nadał sie na grilla. Możecie dać tutaj jakieś info? Czy może wybrać się do jakiegoś stolarza aby zrobił?

totak
Posty: 158
Rejestracja: ndz 14 gru 2014, 11:53
OSP (gm., woj.): lubelskie, chełm, chełm
Status: Offline

Re: Jakiś tani komplet do ogrodu

Post autor: totak »

U stolarza będzie pewnie drożej.Wiem bo sam ostatnio się dowiadywałem. Najlepiej jest zamówić sobie jakiś komplet z sieci. Zerknij sobie na przykład na meble ogrodowe drewniane: http://www.meble.ogrodowe.net/meble-drewniane . Porządny komplet kupisz za ok 1200 zł.Może nie jest to tak niewiele ale takie meble odpowiednio sobie zaimpregnujesz i powinny Ci służyć przez wiele lat. Możesz również zerknąć sobie czy aby nie ma tam promocji. Często pod koniec sezonu zdarzają się większe okazje na meble ogrodowe.

dariis
Posty: 3
Rejestracja: ndz 23 sie 2015, 20:13
Status: Offline

Re: Jakiś tani komplet do ogrodu

Post autor: dariis »

polecam drewniane zestawy

berkowy
Posty: 321
Rejestracja: ndz 08 lis 2015, 08:10
Status: Offline

Re: Jakiś tani komplet do ogrodu

Post autor: berkowy »

Może troche off topic ale jak już jesteśmy przy ogrodach to chciałem zapytać czy ma ktoś z Was koło domu, firmy w które pracuje itd. trawnik, który był kładziony z rolki. Chodzi o coś takiego jak na tym filmiku, a pytanie jest takie jak trawnik tak położony wygląda po roku czy dwóch?

BarWa22
Posty: 1
Rejestracja: czw 05 lis 2015, 23:48
Status: Offline

Re: Jakiś tani komplet do ogrodu

Post autor: BarWa22 »

Najlepiej szukać lokalnych firm zajmujących się takimi wyrobami. Warto sprawdzić na olx w swojej okolicy, albo jak ktoś ma dużo czasu na zakup to czekać na wyprzedaże po sezonie w marketach.

Mufinka
Posty: 966
Rejestracja: śr 11 lut 2015, 09:21
Status: Offline

Re: Jakiś tani komplet do ogrodu

Post autor: Mufinka »

Teraz można znaleźć niedrogie komplety do ogrodu w marketach budowlanych, takich jak obi czy leroy merlin. Jako, że jest po sezonie, to ich ceny są bardzo niskie.

3zuch
Posty: 758
Rejestracja: pn 04 lis 2013, 09:22
Status: Offline

Re: Jakiś tani komplet do ogrodu

Post autor: 3zuch »

Zamów razem z fachowym wykonaniem altany drewnianej również meble. Wszystko z jednego drewna i z tym samym impregnatem.

tomulap_23
Posty: 1
Rejestracja: czw 28 sty 2016, 15:55
Lokalizacja: Polska
Kontakt:
Status: Offline

Re: Jakiś tani komplet do ogrodu

Post autor: tomulap_23 »

Witam Wszystkich

firerun
Posty: 428
Rejestracja: śr 06 sie 2014, 10:50
Status: Offline

Re: Jakiś tani komplet do ogrodu

Post autor: firerun »

To ja się również przywitam.

breza
Posty: 29
Rejestracja: pn 22 lut 2016, 18:59
Status: Offline

Re: Jakiś tani komplet do ogrodu

Post autor: breza »

Bardzo ładne meble ogrodowe z drewna są w sklepie internetowym Ogrodolandia http://ogrodolandia.pl/meble-ogrodowe - ceny różne tak, aby każdy mógł wybrać coś odpowiedniego dla siebie. Meble drewniane świetnie komponują się z zielenią roślin i znakomicie pasują zarówno do ogrodu klasycznego, jak i bardziej nowoczesnego w formie.

Wandka
Posty: 1064
Rejestracja: ndz 02 lip 2017, 11:43
OSP (gm., woj.): poznań, wielkopolskie
Status: Offline

Re: Jakiś tani komplet do ogrodu

Post autor: Wandka »

A skoro już jesteśmy przy aranżacji ogrodów, to czy stosujecie w Waszych ogrodach tak zwane obrzeża ogrodowe? Jeśli tak, to gdzie je zamawialiście? Z tego, co wiem, to takie wysokiej jakości obrzeża z recyklingu oferuje na przykład firma Sammler, do której kontakt podany jest na stronie internetowej https://sammler.com.pl/kontakt/. Może ktoś z Was miał już z nią wcześniej do czynienia?
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat