Pielęgnacja twarzy i szyi

Strażak po godzinach
Awatar użytkownika

Topic author
Hazio
Posty: 3
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: wt 18 sie 2015, 19:23
Status: Offline

Pielęgnacja twarzy i szyi

Post autor: Hazio »

Hej :) Szukam właśnie czegoś sprawdzonego do pielęgnacji twarzy i szyi. Coś na pielęgnację twarzy i szyi znalazłam w Apteko. Czy mieliście już może coś z nią wspólnego?
Myśli nasze tworzą nasze oblicze i nadają mu właściwe indywidualne piętno.

Mufinka
Posty: 966
Rejestracja: śr 11 lut 2015, 09:21
Status: Offline

Re: Pielęgnacja twarzy i szyi

Post autor: Mufinka »

Niestety nie. Ale może napisz co konkretnie znalazłeś, bo w sumie może to być w różnych miejscach.

Kuna_898
Posty: 3
Rejestracja: sob 29 sie 2015, 15:45
Status: Offline

Re: Pielęgnacja twarzy i szyi

Post autor: Kuna_898 »

Cóż, pielęgnacja twarzy i szyi zależy od potrzeb naszej szyi i twarzy ;) A gdzie to kupimy to już sprawa mocno drugorzędna.

thorfinn
Posty: 8
Rejestracja: pn 24 sie 2015, 19:19
Status: Offline

Re: Pielęgnacja twarzy i szyi

Post autor: thorfinn »

Ja też niestety nie. Może ktoś inny.

pietruch
Posty: 160
Rejestracja: czw 17 mar 2011, 12:24
OSP (gm., woj.): Rogów, lubelskie
Kontakt:
Status: Offline

Re: Pielęgnacja twarzy i szyi

Post autor: pietruch »

jak to mowi moja przyjaciółka to że facet dba o siebie nie jest żadną ujmą a wręcz obowiązkiem
dlatego wybierz się do jakiegoś dużego sklepu, drogerii perfumerii, ja polecam Douglasa bo mega kompetetny personel
tam Ci dobiorą kosmetyki do rodzaju skóry i zasobności portfela
a osobiście polecam LAB Series

firerun
Posty: 428
Rejestracja: śr 06 sie 2014, 10:50
Status: Offline

Re: Pielęgnacja twarzy i szyi

Post autor: firerun »

podobno kosmetyki dr Michaelsa są ok:) Ja jeszcze lubię używać rzeczy z La Roche:)

Nadzieja
Posty: 748
Rejestracja: wt 30 gru 2014, 08:56
Status: Offline

Re: Pielęgnacja twarzy i szyi

Post autor: Nadzieja »

Dr Michaels? Znajoma mi o nich ostatnio opowiadała. Czytałam nawet na stronie: http://drmichaels.com.pl/pytania-i-pora ... uleczalna/, czy łuszczyca jest uleczalna, bo jak się okazało - ona na nią cierpi. Podobno te kosmetyki pomagają także w walce z AZS.

Mufinka
Posty: 966
Rejestracja: śr 11 lut 2015, 09:21
Status: Offline

Re: Pielęgnacja twarzy i szyi

Post autor: Mufinka »

Mi aż tak specjalistyczne produkty nie są potrzebne. Sięgam najczęściej po kosmetyki ekologiczne z ecoandwell.pl, gdyż mają bardzo dobry skład. I co jest dla mnie ważne - znajdę tam zarówno kosmetyki dla mnie jak i bezpieczne produkty dla dzieci.

Izeza
Posty: 147
Rejestracja: śr 01 mar 2017, 12:09
Status: Offline

Re: Pielęgnacja twarzy i szyi

Post autor: Izeza »

Jeśli mowa o łuszczycy, to dermokosmetyki "dr. Michaels" rzeczywiście są niezawodne... Ich niewątpliwym atutem jest fakt, że produkowane są wyłącznie na bazie substancji organicznych, przez co są w pełni bezpieczne dla zdrowia.

fugazi
Posty: 35
Rejestracja: śr 19 kwie 2017, 23:24
Status: Offline

Re: Pielęgnacja twarzy i szyi

Post autor: fugazi »

Jasne że o skórę twarzy trzeba dbać, ale nie zapominajmy rownież o naszych zębach - jak wiadomo jest to wizytówka zdrowego i ładnego człowieka, także dbajmy też o zęby! Podstawa to regularne szczotkowanie, nitkowanie oraz odwiedzanie specjalistów. Ja polecam Wam Panią Annę Stach - jest to ortodonta w Wilanowie i cieszy się bardzo dużym uznaniem wśród pacjentów. Ja sam uczęszczam do Pani Stach i jestem mega zadowolony :).
Ostatnio zmieniony czw 21 wrz 2017, 18:49 przez fugazi, łącznie zmieniany 1 raz.

Polanin
Posty: 12
Rejestracja: sob 15 kwie 2017, 14:59
OSP (gm., woj.): Kuczewola, wielkopolskie
Status: Offline

Re: Pielęgnacja twarzy i szyi

Post autor: Polanin »

Odnośnie zębów doradzę jeszcze płukanie jamy ustnej płynami bakteriobójczymi - jest to bardzo ważne, ponieważ samo mycie zębów nie chroni przed próchnicą, a także nie ochroni przed nieświeżym oddechem. Ja używam płynu https://www.listerine.pl/gdy-suchosc-ja ... ezy-oddech, który jest moim zdaniem najlepszy. Skutecznie pozbywa się bakterii, a efekt świeżego oddechu trwa wiele godzin :)

misia
Posty: 284
Rejestracja: wt 14 mar 2017, 10:57
Status: Offline

Re: Pielęgnacja twarzy i szyi

Post autor: misia »

Równie ważne są dłonie, to one także są wizytówką człowieka. U nich znalazłam ciekawy artykuł na temat kremów do rąk https://www.amfora.pl/wiadomosc/ziolowe ... glad/3017/ Ciekawy przegląd kremów do rąk, mój aktualny krem właśnie się kończy i przydałoby się coś nowego.

super_Eryk
Posty: 32
Rejestracja: pt 09 gru 2016, 15:17
Status: Offline

Re: Pielęgnacja twarzy i szyi

Post autor: super_Eryk »

Cierpię na atopowe zapalenie skóry w moim przypadku właściwa pielęgnacja skóry jest niezbędna. Nie wiem czy ktoś z was spotkał się z tym problemem, jeśli tak to łączę się w bólu. W zimie to prawdziwa męczarnia, bo skóra się wysusza, pęka i bardzo boli. Zawsze mam przy sobie krem nawilżający a od dłuższego czasu stosuję też naftę kosmetyczną i w końcu czuję ulgę:

http://www.kobiety.pl/uroda/nafta-kosme ... it-czy-kit

Zostawiam link, może komuś się przyda. Jeśli ktoś ma też problem po prostu z bardzo suchą skórą to nafta również powinna być odpowiednia, bo ma silne działania nawilżające.

elabarbara
Posty: 1578
Rejestracja: wt 23 maja 2017, 14:55
Status: Offline

Re: Pielęgnacja twarzy i szyi

Post autor: elabarbara »

Ja do pielęgnacji cery używam kremów nawilżających, maseczki itd. Od znajomej słyszałam że dobre jest też serum do twarzy z kwasami marki Mizon bo sama kupiła go w sklepie kosmetycznym online https://puderek.com.pl/azjatyckie-kosme ... 40-ml.html . Myślicie że jest dobry do każdej cery ? Bo ja mam suchą i może warto spróbować.

cerber
Posty: 273
Rejestracja: czw 14 lip 2016, 23:43
Status: Offline

Re: Pielęgnacja twarzy i szyi

Post autor: cerber »

Moim zdaniem najlepszy jest wypełniacz zmarszczek. Powiedzmy sobie szczerze, że bardzo trudno jest zapobiec powstawaniu zmarszczek, ale już ich częściowe usunięcie raczej nie stanowi problemu. Więc lepiej zaoszczędzić na drogich kremach za młodu, a później w razie potrzeby zdecydować się na zabieg wypełniania.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat