Jakie objawy?

Strażak po godzinach

Topic author
niska24
Posty: 1
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: pt 09 paź 2015, 12:12
Status: Offline

Jakie objawy?

Post autor: niska24 »

Podejrzewam, że mogę być w ciąży, zastanawiam się czy wszystkie miałyście takie same same objawy, jakie opisują w wielu portalach internetowych pod hasłami typu objawy ciąży

Wandka
Posty: 1058
Rejestracja: ndz 02 lip 2017, 11:43
OSP (gm., woj.): poznań, wielkopolskie
Status: Offline

Re: Jakie objawy?

Post autor: Wandka »

A nie lepiej udać się do ginekologa lub chociaż zrobić test ciążowy? Jeśli okaże się, że jesteś w ciąży, to radze jak najszybciej odpowiednio o siebie zadbać. I nie mam tutaj na myśli tylko zdrowego odżywiania. Warto też zadbać o swoje ciało w ciąży. Na stronie https://www.mustela.pl/product/nasze-pr ... lodych-mam znajdziesz ofertę specjalistycznych kosmetyków marki Mustela do pielęgnacji skóry własnie w tym okresie. Taka pielęgnacja pozwoli Ci zachować jędrność skóry i ochroni przed pojawieniem się rozstępów :)

elabarbara
Posty: 1578
Rejestracja: wt 23 maja 2017, 14:55
Status: Offline

Re: Jakie objawy?

Post autor: elabarbara »

Każda kobieta ma inne objawy, czasem są one typowe, czasem nie. Ja dopiero po 2 miesiącach dowiedziałam się, że jestem w ciąży, a moja mama w 5 tygodniu ze mną ;p . Także widzicie, jak to może się ułożyć. Nie miałyśmy mdłości, ani nic. Okej, może to nie będzie u Ciebie typowa ciąża. Zobaczysz, jak będzie się rozwijać. I na pewno sklep z odzieżą ciążową Ci się przyda.

palto2
Posty: 210
Rejestracja: wt 28 mar 2017, 19:52
OSP (gm., woj.): Chocianów, dolnośląskie
Status: Offline

Re: Jakie objawy?

Post autor: palto2 »

Niektóre kobiety nawet nie wiedzą, że są w ciąży przez pierwsze pół roku, a nawet i do samego porodu. ;D Więc nie wszystkie możemy mieć te same objawy. :) Jeśli jednak okaże się, że jesteś w ciąży to od razu polecam ci wykonać badania prenatalne u pani doktor Rozmus-Warcholińskiej. :)
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat