Strona 1 z 2

W jakiej sieci INTERNET

: wt 22 gru 2015, 14:44
autor: totak
Halo. Włąśnie konczy mi się umowa na radiówkę ale chcę z niej zrezygnować bo prędkość bardzo niska :evil: :evil: :evil:

Możecie doradzić jakieś inne rozwiązanie? Zastanawialem sie nad play LTE

Re: W jakiej sieci INTERNET

: czw 24 gru 2015, 07:57
autor: Listek
A na jakim konkretnie transferze Ci zależy? Bo play ma dobrą ofertę ale ma pewne ograniczenia. Jak za dużo ściągasz oraz wykorzystasz transfer to bardzo Ci internet zwalnia. Poza tym niby jest zasięg na całą Polske ale ten LTE również może bardzo różnie chodzić. Najlepiej to porównan sobie oferty.
Na stronie masz porównywarkę internetu:
https://panwybierak.pl/oferty/internet/46
Jak wpiszesz swoje miasto orz ulice to powinny Ci wyskoczyć oferty dla Twojego miejsca zamieszkania. Celowałbym w kablówkę. Albo w światłowód ( nie jest to takie tanie ale prędkość super).

Re: W jakiej sieci INTERNET

: ndz 27 gru 2015, 19:43
autor: firerun
Ja ma z t-mobile i jest raczej średnio, ale to raczej zależy po prostu od regionu kraju.

Re: W jakiej sieci INTERNET

: śr 13 kwie 2016, 07:51
autor: tomek101
internet mobilny to fajna rzecz tylko te limity są dobijające, najlepszy jest kabel jak mamy taka możliwość

Re: W jakiej sieci INTERNET

: pt 24 cze 2016, 08:15
autor: marian57
Proponuję skorzystać z tej strony https://www.dostawcy-internetu.pl/ macie tu dostawców internetu i ich propozycje. Za pomocą tej strony sprawdzicie oferty dostawców internetu w waszej miejscowości. I macie możliwość wyboru najlepszej dla was propozycji.

Re: W jakiej sieci INTERNET

: pt 18 lis 2016, 12:12
autor: aniakw
Na pewno przestań myśleć o jakimkolwiek mobilnym internecie. Ja zamówiłam internet u lokalnego dostawcy Bignet bo miałam dość wszelkich awarii i resetów modemów mobilnych.

Re: W jakiej sieci INTERNET

: śr 23 lis 2016, 13:31
autor: lara179
play jest w porządku

Re: W jakiej sieci INTERNET

: wt 29 lis 2016, 08:47
autor: aniakw
Zapomniałabym dodać - pomyśl jeszcze w przypadku internetu stacjonarnego o zakupie jakichś urządzeń sieciowych, routerów, które pozwolą pracować na pełnych obrotach. Ponadto pomyśl również jak powinno wyglądać Twoje okablowanie strukturalne.

Re: W jakiej sieci INTERNET

: śr 25 sty 2017, 11:40
autor: karaiby
W przypadku firm, wielu operatorów przygotowuje specjalne pakiety internetu mobilnego. Według mnie najkorzystniejszą ofertę ma T-Mobile: http://biznes.t-mobile.pl/pl/produkty-i ... et-mobilny
Oferują wysoką jakość przepustowości, bo stale dbają o modernizację sieci. Oczywiście zapewniają także szeroki wybór urządzeń typu routery, modemy, tablety, laptopy etc. Doskonała sprawa dla biznesu.

Re: W jakiej sieci INTERNET

: pt 27 sty 2017, 07:46
autor: Mufinka
Ogólnopolscy dostawcy internetu ostatnio bardzo zawodzą, szczególnie UPC, który zmienia regulamin specjalnie po to, by móc podwyższać opłatę abonamentową w trakcie trwania umowy. Może sprawdźcie ofertę tej firmy: http://zgranapaczka.pl/. To lokalny dostawca internetu, który moim zdaniem ma bardzo korzystne warunki. I gwarantuje brak jakichkolwiek podwyżek.

Re: W jakiej sieci INTERNET

: pt 27 sty 2017, 08:22
autor: mazurek
Ja mam internet w netii, ale zastanawiam się nad zmianą na UPC

Re: W jakiej sieci INTERNET

: śr 07 cze 2017, 18:40
autor: Polanin
Pewnie, że Orange. Nie ma się co zastanawiać. Uruchomili specjalną, naprawdę świetną ofertę światłowodu w mojej okolicy (http://swiatlowod.orange.pl/inowroclaw - Inowrocław), więc nawet nie ma się co zastanawiać, jeśli masz taką możliwość. Ja korzystam już od kilku miesięcy i jestem naprawdę ogromnie pozytywnie zaskoczony. Nie mam powodów do narzekania, bo wszystko działa tak, jak należy. Dodatkowo mogę teraz robić tylko jeden przelew za 4 usługi, wcześniej musiałem się męczyć i osobno płacić za internet, internet mobilny, abonament i telewizję - teraz mam wszystko w jednym miejscu. Polecam.

Re: W jakiej sieci INTERNET

: pn 30 lip 2018, 20:09
autor: ospi
ja mam internet mobilny

Re: W jakiej sieci INTERNET

: pn 30 lip 2018, 22:00
autor: usagi
ja też korzystam na co dzień z internetu mobilnego w sieci Otvarta. Płacę miesięczny abonament w wysokości 39,99 zł i mam do wykorzystania 100 GB w dzień i 200 GB w nocy. Dodatkowo umowa na czas nieokreślony. Internet stabilny i szybki, działają na nadajnikach plusa.

Re: W jakiej sieci INTERNET

: wt 31 lip 2018, 21:29
autor: uotwarte
Też od niedawna mam internet mobilny w Otvarta, za drobną dodatkową opłatą dostaje się stały adres IP, tego nie ma w żadnej innej sieci.