gdzie kupujecie ubrania?

Strażak po godzinach

ciapuleks
Posty: 30
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: wt 19 lip 2016, 10:39
OSP (gm., woj.): Straż Pożarna Łódź - Sikawa
Status: Offline

Re: gdzie kupujecie ubrania?

Post autor: ciapuleks »

Różnie... Przez internet, w sieciówkach i w lumpeksach :P

klusora
Posty: 20
Rejestracja: śr 20 lip 2016, 13:58
OSP (gm., woj.): Straż Pożarna Łódź - Sikawa
Status: Offline

Re: gdzie kupujecie ubrania?

Post autor: klusora »

w sieciówkach

marcy
Posty: 830
Rejestracja: pt 19 gru 2014, 10:11
OSP (gm., woj.): województwo lubelskie
Status: Offline

Re: gdzie kupujecie ubrania?

Post autor: marcy »

A ja najczęściej robię takie zakupy w Internecie. Przeglądam teraz czółenka na http://domodi.pl/buty/buty-damskie/czolenka bo za 2 tygodnie idę na wesele, a to jedne z wygodniejszych butów. A na ślub założę szpilki.

marsap
Posty: 7
Rejestracja: pt 08 lip 2016, 09:35
Status: Offline

Re: gdzie kupujecie ubrania?

Post autor: marsap »

Ja czasami szyję. Kupuję materiały, jakąś ładną lamówkę i robię własnoręcznie :)

gutek90
Posty: 4
Rejestracja: śr 27 lip 2016, 17:35
OSP (gm., woj.): Radom, Mazowieckie
Status: Offline

Re: gdzie kupujecie ubrania?

Post autor: gutek90 »

Ja wszystko na allegro. Niby nie mozna przymierzyc, ale zawsze mozna odeslac i wysmienic. NIe problem. Nie raz mi sie tak zdarzało :)
Pozdro

redsia
Posty: 175
Rejestracja: śr 02 mar 2016, 14:29
Status: Offline

Re: gdzie kupujecie ubrania?

Post autor: redsia »

Do ciuchów bardzo wazne jest to by kupić odpowiednie buty. Ja ciuchy kupuje na internecie ale ostatni pomyślalam ze fajnie było by kupić sobie też buty. Dobrych sklepów obuwniczych nie jest wiele ale tutaj mallmarket udało mi się znaleźć kilka naprawde ładnych par.

mazurek
Posty: 1025
Rejestracja: śr 01 lip 2015, 14:14
Status: Offline

Re: gdzie kupujecie ubrania?

Post autor: mazurek »

Ja kupuję i w internecie i w sklepach stacjonarnych. Najczęściej nie mam zbytnio czasu na chodzenie po sklepach, więc szperam w internecie. Niedawno szukałam jakiś ciekawych sukienek tuszujących brzuch, a że normalne sklepy nie dają zbyt wielkiego pola do manewru, to oczywiście skupiłam się na poszukiwaniach w internecie. Tak jest mimo wszystko łatwiej i szybciej.

Mufinka
Posty: 966
Rejestracja: śr 11 lut 2015, 09:21
Status: Offline

Re: gdzie kupujecie ubrania?

Post autor: Mufinka »

Widziałam niedawno takie sukienki w sklepach internetowych. Faktycznie jest ich dużo większy wybór.

ritaka
Posty: 164
Rejestracja: ndz 10 kwie 2016, 16:36
Status: Offline

Re: gdzie kupujecie ubrania?

Post autor: ritaka »

Ja kupuję ubrania w różnych miejscach często też w sklepach inteternetowych.
Najbardziej opłaca upować się w outletach bo mega fajne ciuchy można dostać za grosze :)
Jeżeli szukasz takiego autletu to ja polecam zajrzeć sobie tutaj http://www.welafashion.pl/ bo mają ogromny wybór i dość niskie ceny :)

falconde
Posty: 128
Rejestracja: sob 08 paź 2016, 23:45
Status: Offline

Re: gdzie kupujecie ubrania?

Post autor: falconde »

Nie lubię chodzić po sklepach, zamawiam głównie przez Internet. Czasem na Allegro ale mam też kilka sprawdzonych sklepów internetowych, np. Bunkier.

Mufinka
Posty: 966
Rejestracja: śr 11 lut 2015, 09:21
Status: Offline

Re: gdzie kupujecie ubrania?

Post autor: Mufinka »

Ja ostatnio szukam różnych okazji w internecie. Niezłe rzeczy można dzięki temu kupić.

firerun
Posty: 428
Rejestracja: śr 06 sie 2014, 10:50
Status: Offline

Re: gdzie kupujecie ubrania?

Post autor: firerun »

Coraz bardziej popularne jest kupowanie rzeczy przez internet, moja siostra zawsze tak kupuje ciuchy ostatnio znalazła tutaj http://poradnikowy.net/szpilki-w-kwiaty ... nadrukiem/, jakieś buty, kupiła i mówi, że jest zadowolona. Ja też czasem korzystam z neta, żeby sobie kupić jakiś ciuch. Taniej wychodzi niż w normalnych sklepach, nawet jak się doliczy koszty przesyłki

Mufinka
Posty: 966
Rejestracja: śr 11 lut 2015, 09:21
Status: Offline

Re: gdzie kupujecie ubrania?

Post autor: Mufinka »

A znacie sklep Mosquito? Tam są śliczne sukienki.
Awatar użytkownika

Ombre_Clothing
Posty: 12
Rejestracja: pn 12 wrz 2016, 13:00
Status: Offline

Re: gdzie kupujecie ubrania?

Post autor: Ombre_Clothing »

Chodzenie po galerii? Mówimy zdecydowane nie!
Zakupy w internecie mają już teraz same plusy. Raz, że ceny są zazwyczaj niższe niż stacjonarnie, dwa, że wybór jest o wiele większy i zobaczyć go możemy w 10 razy krótszym czasie to jeszcze kurier przywiezie pod nos i nie trzeba robić kilkugodzinnych spacerów między sklepami, żeby znaleźć coś wartościowego. Udogodnień jest wiele! Coś się nie spodobało? Zwróć :) Wszystkie sklepu internetowe umożliwiają klientom prawo zwrotu w ciągu 30 dni od daty otrzymania paczki. Naprawdę nie ma się czego bać, grunt to znaleźć wartościowy sklep i poczytać o nim opinie. To na pewno pomoże wybrać odpowiednie miejsce w internecie na zakupy :)
Moda męska --> www.j.mp/Ombre__PL

daria
Posty: 20
Rejestracja: pn 14 lis 2016, 16:27
Status: Offline

Re: gdzie kupujecie ubrania?

Post autor: daria »

Najczęściej robię zakupy w sieciówkach :D
Afrykańskie Mango - czy naprawdę działa
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat