Ubezpieczenie mini ac do auta

Strażak po godzinach
Awatar użytkownika

Topic author
k-m
Posty: 76
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: śr 22 lip 2015, 14:04
OSP (gm., woj.): Warszawa,mazowieckie
Status: Offline

Ubezpieczenie mini ac do auta

Post autor: k-m »

Witam
Szukam możliwie najtanzego ubezpieczenia ac w pakiecie z oc
samochód jest wart ok 50 tys. Mam 23 lata, prawo jazdy od 2004 roku i 60% zniżek oc
Co moglibyście mi polecić?

Mam jeszcze pytanie -jakie firmy posiadają w swojej ofercie "mini" ac ?
Awatar użytkownika

Inter
Posty: 415
Rejestracja: czw 23 paź 2014, 09:30
OSP (gm., woj.): OSP Gmina Hanna w woj Lubelskim
Status: Offline

Re: Ubezpieczenie mini ac do auta

Post autor: Inter »

WIem,że na pewno PZU ma w swojej ofercie mini ac jednak jeśli samochód jest tyle warto to nie bawiłbym się w tego typu ubezpieczenia ale postarałbym się o normalne ubezpieczenie Ac. Ubezpieczenie mini ac posiada wiele ograniczeń oraz praktycznie od niczego nie chroni.
W sieci są porównywarki ubezpieczeń, na przykład tutaj:
https://superpolisa.pl/

Na stronie wpisujesz dane samochodu oraz od razu pojawi Ci się lista ubezpieczeń oferowanych przez poszczególne firmy. Dzięki temu łatwiej będzie Ci się na coś konkretnego zdecydować. Sam obecnie mam ubezpieczenie w compensie. Solidne towarzystwo ubezpieczeń, mam do nich zaufanie.
Awatar użytkownika

Ekspert_PZU
Posty: 2
Rejestracja: pt 29 sty 2016, 11:06
OSP (gm., woj.): Warszawa Warszawa
Status: Offline

Re: Ubezpieczenie mini ac do auta

Post autor: Ekspert_PZU »

@k-m, jak mówi @Inter, mamy takie ubezpieczenie w PZU. Wprawdzie ma mniejszy zakres ochrony niż pełne AC, ale wypłacimy Ci pieniądze np. kiedy zwierzę wpadnie pod Twój samochód i go uszkodzi lub w sytuacji, gdy ktoś go ukradnie lub zdemoluje.
Jeśli chciałbyś poznać cenę AC mini, zadzwoń na naszą infolinię. Tam konsultant wyliczy Ci składkę i opowie o szczegółach.
Możesz też odwiedzić naszą stronę internetową, gdzie znajdziesz kontakt do agenta ze swojej okolicy, który przedstawi Ci ofertę :)

PPOZ-PolPoz
Posty: 2
Rejestracja: wt 29 mar 2016, 09:43
Kontakt:
Status: Offline

Re: Ubezpieczenie mini ac do auta

Post autor: PPOZ-PolPoz »

Mini AC = Mini ochrona, a praktycznie jej brak - polecam sprawdzić OWU takich ofert ubezpieczeniowych.

3zuch
Posty: 758
Rejestracja: pn 04 lis 2013, 09:22
Status: Offline

Re: Ubezpieczenie mini ac do auta

Post autor: 3zuch »

Mini PZU zalicza się jako kontynuacja AC, w każdej chwili można przejść na zwykłe i mieć zniżki?

Marcelina
Posty: 5
Rejestracja: śr 08 cze 2016, 12:52
OSP (gm., woj.): Łódź., Łódzkie.
Status: Offline

Re: Ubezpieczenie mini ac do auta

Post autor: Marcelina »

Ja się ubezpieczam w https://www.uniqa.pl/ubezpieczenia-dla- ... eczenie-ac bo tak mi znajomi w pracy doradzili, gdzie sporo osób juz korzystało z ich usług. Na razie jetem z nich zadowolona, oby tak dalej :)

PKiesz
Posty: 96
Rejestracja: sob 25 paź 2014, 11:25
OSP (gm., woj.): Toruń, Kujawsko-Pomorskie
Status: Offline

Re: Ubezpieczenie mini ac do auta

Post autor: PKiesz »

Inter dobrze pisze poszukajcie sobie przez Superpolisa.pl czy inną porównywarkę i wybierzcie najlepszą ofertę. Prawda jest taka, że w wielu przypadkach można naprawdę sporo oszczędzić, a druga sprawa, że stawki OC poszły drastycznie w górę, kto jeszcze tego nie sprawdził to pewnie niedługo sam będzie szukał oszczędności.

aniakw
Posty: 34
Rejestracja: śr 16 lis 2016, 10:27
Status: Offline

Re: Ubezpieczenie mini ac do auta

Post autor: aniakw »

Najlepiej zapytaj u specjalistów z AllRisks: http://www.allrisks.eu/kontakt
Ja wszystkie sprawy związane z ubezpieczeniem auta omawiam z nimi :)
Awatar użytkownika

Mikeleaa
Posty: 5
Rejestracja: pt 23 gru 2016, 21:05
Status: Offline

Re: Ubezpieczenie mini ac do auta

Post autor: Mikeleaa »

Dokładnie :) Mój przedmówca ma w 100% rację...
Trzeba być silnym, żeby płakać. A jeszcze silniejszym, żeby dać innym zobaczyć te łzy.

artek
Posty: 249
Rejestracja: pt 29 sty 2016, 10:03
Status: Offline

Re: Ubezpieczenie mini ac do auta

Post autor: artek »

Mega tanio kupisz pakiet OC i AC w Cuk, porównaj ubezpieczycieli i zobacz która polisa pasuje CI najbardziej.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat