Strona 1 z 1

Laserowe wycinanie blachy

: pt 12 lut 2016, 12:39
autor: gunman6
Witam.

Czy znacie jakąś sprawdzoną firmę z Częstochowy, która zajmuje się laserowym wycinaniem blachy? Jakieś laserowe wycinanie blachy jest np. tutaj. Czy według Was ta oferta jest warta uwagi?

Re: Laserowe wycinanie blachy

: wt 26 lip 2016, 10:28
autor: wycinanielaserowe
W województwie śląskim oprócz tego co proponowałeś jest co najmniej kilka firm oferujących cięcie laserowe stali / blach. Zobacz również na stronę http://wycinanielaserowe.net - z tego co wiem to mają nowy laser w osłonie CO2.

Re: Laserowe wycinanie blachy

: czw 13 paź 2016, 10:07
autor: karaiby
Nie do końca jestem pewien ale coś takiego jak gięcie blach oferuje firma Renox. Musisz dokłądnie przyjrzeć się, jakie usługi świadczą ale mają chyba też specjalistyczne narzędzia do laserowego nacinania. W każdym razie zawsze warto dopytać ich bezpośrednio. Mam nadzieję, że Ci pomogą :)

Re: Laserowe wycinanie blachy

: czw 17 lis 2016, 13:04
autor: Nadzieja
Ja bym poszukała na stronie: http://sprzedajemy.pl/uslugi/uslugi-dla-firm. Od niedawna na tym portalu ogłoszeniowym jest kategoria Usługi. Ogłaszają się tam firmy i osoby prywatne. Wy także możecie tam umieścić swoje ogłoszenia. Całkowicie bezpłatnie!

Re: Laserowe wycinanie blachy

: pn 02 sty 2017, 10:14
autor: karaiby
Jeśli chcesz zlecić taką usługę sprawdzonej firmie, to ja dysponuję kontaktem do cięcie laserowe abc colorex z Krakowa. Wejdź sobie na ich stronę, a najlepiej skontaktuj się bezpośrednio ale słyszałem o nich bardzo pozytywne opinie. Mają w swoim parku maszynowym nowoczesne urządzenia, które zapewniają wykonanie bardzo precyzyjnych kształtów ze stali czy aluminum.

Re: Laserowe wycinanie blachy

: śr 24 maja 2017, 19:54
autor: uotwarte
Precyzyjnie cięcie blach można wykonać w firmie rk stal
Do cięcia wykorzystywana jest wycinarka WaterJet, ciecie odbywa się za pomocą wody pod bardzo wysokim ciśnieniem 4100 bar.

Re: Laserowe wycinanie blachy

: sob 27 maja 2017, 21:41
autor: zuziolek
W Częstochowie to chyba obróbka skrawaniem metali to działka apjsikora? Zerknij na ich stronie, podpytaj o szczegóły i do dzieła.

Re: Laserowe wycinanie blachy

: śr 31 maja 2017, 14:56
autor: gregg
Ciekawe jaki to koszt.

Re: Laserowe wycinanie blachy

: pt 26 sty 2018, 15:59
autor: Tymoteusz1
Weźcie pod uwagę fakt, że teraz pojawiły się lepsze sposoby obróbki blachy. W grę wchodzi teraz przede wszystkim cięcie wodą. Sami zajrzyjcie na http://metconcept.com/ciecie-woda/ i zobaczcie, w jaki sposób do tematu podchodzi firma MetConcept. Wykorzystując waterjet SmartJet2040 są w stanie idealnie przygotować metal do dalszej pracy.

Re: Laserowe wycinanie blachy

: czw 12 lip 2018, 12:42
autor: Ideks23
Generalnie usługi związane z obróbką metalu są teraz popularne. Są nawet firmy jak ta http://prometobrabiarki.pl/remonty-szlifierek/, które zajmują się remontami np. szlifierek czy frezarek. I nie ma się czemu dziwić. Metal nadal jest chętnie i często wybieranym materiałem na różnego typu konstrukcje.

Re: Laserowe wycinanie blachy

: śr 10 paź 2018, 22:39
autor: zyga759
Ta firma https://zaginamy.pl/ zajmuje się właśnie obróbką metali w tym cięciem i gięciem blach. Na rynku działają już od dłuższego czasu i mają grono zadowolonych klientów więc o czymś musi to świadczyć. Ceny jak dla mnie również oferują całkiem rozsądne. Trzymają się terminów i posiadają naprawdę ogromną wiedzę.