skóra

Strażak po godzinach

Topic author
naturalny
Posty: 3
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: czw 25 lut 2016, 11:27
OSP (gm., woj.): katowice.,Śląsk
Kontakt:
Status: Offline

skóra

Post autor: naturalny »

Witam. ostatnim moim zakupem była torba skórzana świetna sprawa! naprawdę nie spodziewałam się że będę tak zadowolona , musicie przekonać się na własnej skórze

fapierox
Posty: 1
Rejestracja: wt 23 lut 2016, 21:03
OSP (gm., woj.): Krynica morska, pomorskie
Status: Offline

Re: skóra

Post autor: fapierox »

Też lubię skórzane torebki. Są eleganckie i gustowne. Każda kobieta powinna chociaż jedną mieć w swojej szafie:)

Lena79
Posty: 8
Rejestracja: pt 04 gru 2015, 10:45
OSP (gm., woj.): Marki, Mazowieckie
Status: Offline

Re: skóra

Post autor: Lena79 »

Ładne torebki ;) Ceny mogły by być troszkę niższe, ale za dobre trzeba zapłacić ;]

3zuch
Posty: 758
Rejestracja: pn 04 lis 2013, 09:22
Status: Offline

Re: skóra

Post autor: 3zuch »

Skórzana, lepsza niż ekologiczna :)

firerun
Posty: 428
Rejestracja: śr 06 sie 2014, 10:50
Status: Offline

Re: skóra

Post autor: firerun »

Moja żona od zawsze lubi skórzane torebki, ale po artykule na domodi plecak czy torebka zastanawia się, czy nie dokupić sobie właśnie plecaka. To w sumie bardzo praktyczna sprawa, więc ją do tego zachęcam.

Nadzieja
Posty: 748
Rejestracja: wt 30 gru 2014, 08:56
Status: Offline

Re: skóra

Post autor: Nadzieja »

Ja także bardzo lubię skórzane buty i torebki. Moim zdaniem są znacznie trwalsze niż inne.
Awatar użytkownika

dragon
Posty: 24
Rejestracja: pt 04 gru 2015, 21:03
Status: Offline

Re: skóra

Post autor: dragon »

Ja co prawda jestem facetem, ale doskonale Was, drogie panie, rozumiem. Po pierwsze dlatego, że w mojej codziennej drodze do pracy dzielnie towarzyszy mi niezastąpiona skórzana torba męska. Dla mnie to połączenie praktyki z wygodą, sprawdza się znacznie lepiej niż plecak (nie mówiąc o tym, że nie ma porównania jeśli idzie o wygląd). A po drugie dlatego, że Wasza miłość, jaką darzycie skórzane torebki sprawia, że niejednokrotnie zdarza mi się wykorzystywać ją do celów prezentowych :)
Awatar użytkownika

uotwarte
Posty: 133
Rejestracja: śr 05 lis 2014, 10:51
Status: Offline

Re: skóra

Post autor: uotwarte »

Skórzane torebki są najładniejsze i najtrwalsze. W swoim życiu przerobiłam już wiele torebek i te ze skóry zawsze były moimi ulubionymi z którymi mimo lat nie mogłam się rozstać. Tego typu torebki to również idealny pomysł na prezent na przykład z okazji Dnia Matki. Ja dla swojej mamy chcę sprezentować taką torebkę:http://www.sklep-torebki.pl/wloska-klas ... 2435.html?
Czy Waszym zdaniem taki klasyczny wzór będzie dobry?

Dunkiewicz
Posty: 210
Rejestracja: śr 05 paź 2016, 16:43
Status: Offline

Re: skóra

Post autor: Dunkiewicz »

Mi żona kaze używać olejku marula - http://olejek-marula.pl/ , bo twierdzi, że mam suchą skórę. W sumie teraz mam trochę moze i milszą w dotyku, ale czy to widać to nie wiem.

elabarbara
Posty: 1578
Rejestracja: wt 23 maja 2017, 14:55
Status: Offline

Re: skóra

Post autor: elabarbara »

Przede wszystkim warto używać kremów na naturalnych składnikach. Wtedy taki krem nie podrażnia skóry. Skóra wrażliwa wymaga szczególnej pielęgnacji. Nie wiem czy już miałaś krem nawilżający i odżywczy Calluna Medica, ale na prawdę warto go mieć, to świetny kosmetyk. Nawilża skórę, dając natychmiastowy efekt ulgi na ściągniętej skórze.

mariasw2
Posty: 67
Rejestracja: wt 23 sie 2016, 10:40
Lokalizacja: Poznań
Status: Offline

Re: skóra

Post autor: mariasw2 »

fapierox pisze: czw 25 lut 2016, 19:21 Też lubię skórzane torebki. Są eleganckie i gustowne. Każda kobieta powinna chociaż jedną mieć w swojej szafie:)
Mnie się wydawało, że nigdy nie będzie mnie stać na torebkę skórzaną aż do momentu, kiedy trafiłam na stronę https://sheshoponline.com/products/tore ... istonoszki i kupiłam skórzaną listonoszkę za jedyne 69 zł! Cieszę się bardzo, że mogę nosić skórzaną torbę w tak niskiej cenie :)

Astra80
Posty: 278
Rejestracja: pt 08 lip 2016, 23:11
Status: Offline

Re: skóra

Post autor: Astra80 »

Jeśli zależy wam na odmłodzeniu skóry,to warto każdego dnia zażywać nutrikosmetyki.Są to wyjątkowe,cenione od wielu lat przez kobiety suplementy,które w swoim składzie mają witaminy: A,E,C,B,a poza tym żelazo,magnez,cynk,krzem.Odżywiają skórę,regenerują ,odmładzają,a więcej na ich temat można poczytać na https://tantus.pl/jak-dzialaja-nutrikosmetyki/

Gasik4
Posty: 289
Rejestracja: śr 19 paź 2016, 15:50
Status: Offline

Re: skóra

Post autor: Gasik4 »

Żona miała kiedyś fajny skórzany plecak, niestety zniszczył się podczas budowy, ale nie żałujemy, bo przynajmniej mamy ładną elewację w Szarowie.

nosleep
Posty: 585
Rejestracja: śr 17 lut 2016, 16:11
Status: Offline

Re: skóra

Post autor: nosleep »

Pielęgnacja skóry to nie tylko używanie kosmetyków. Nie wiem czy wiecie, że np. jeśli ma się suche łokcie to bardzo dobrze działają na regenerację skóry maseczki i peelingi np. z siemienia lnianego czy jogurtu naturalnego. Dodatkowo warto dobrze nawadniać organizm, ponieważ to także ma bardzo duży wpływ na kondycję skóry.

lasior
Posty: 279
Rejestracja: pn 04 kwie 2016, 18:02
OSP (gm., woj.): ochotnicza straż pożarna chojnice
Status: Offline

Re: skóra

Post autor: lasior »

Wiecie, że do skór wrażliwych najlepszym co może być jest szare mydło, olej kokosowy i krem Dermaveel (ten ostatni na podrażnione miejsca na skórze)? Im mniej chemii w kosmetykach tym lepiej.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat