Strona 1 z 1

Gdzie wynająć łódkę na Mazurach

: wt 15 mar 2016, 14:04
autor: totak
Cześć. W zeszłym roku wynajmowaliśmy łódkę na wakajach na miejscu ale było trochę drogo. Można sobie wynająć to trochę wcześniej?

Re: Gdzie wynająć łódkę na Mazurach

: wt 15 mar 2016, 17:37
autor: Zdenek
Pewnie,ze tak. Cena takiego jachtu będzie wtedy o wiele niższa niż wynajmowanie w sezonie ( kiedy tak naprawdę wszystkie sensowne łódki są już pozajmowane). Ja kilka razy wynajmowałem jacht na tej stronie:
https://zegluj.pl/czartery/mazury - mają tutaj chyba największy wybór czarteru jachtów na Mazurach. Ceny są dobre, wybór łódek spory chociaż i tak widzę,że wiele z nich jest już zarezerwowanych ta więc jeśli chcesz wynająć sobie coś sensownego to polecam się trochę pospieszyć i wynajmować teraz.
Ja juz mam zarezerwowaną. Najbardziej opłaca się wynajmować na dłuższy okres. Wtedy jest znacznie taniej.

Re: Gdzie wynająć łódkę na Mazurach

: wt 15 mar 2016, 20:02
autor: marcy
No takich miejsc to tam nie brakuje.

Re: Gdzie wynająć łódkę na Mazurach

: sob 04 cze 2016, 17:09
autor: indal12
Jakiś czas temu też szukalem miejsca gdzie móglbym wynająć jacht na kilka dni na mazurach. Calkiem przypadkowo trafilem na firmę Korsarz i musze przyznać, że jestem bardzo zadowolony. Dlatego mogę szczerze polecic ich uslugi. Więcej informacji znajdziecie na ich stronie internetowej http://www.korsarz.mazury.info.pl/

Re: Gdzie wynająć łódkę na Mazurach

: sob 04 cze 2016, 19:03
autor: Dolana
Wcześniejsza rezerwacja zawsze się opłaca - warto umiejętnie korzystać z neta ;)

Re: Gdzie wynająć łódkę na Mazurach

: wt 27 cze 2017, 13:50
autor: karaiby
A nie lepiej jechać do Stoczni Gdańskiej, bo znajdziesz tam jacht do wyczarterowania dla 5 - 7 osób: http://www.yacht-tesia.com/czarter-wynajem-jachtu-tesia . Posiada 3 kabiny, 7 stałych koi i dodatkowo dwie w mesie. Jacht zużywa ok 4 litry paliwa na godzinę zapewniając szybkość ok. 6 węzłów. Możesz z ciekawości obejrzeć zdjęcia wnętrz na stronie.

Re: Gdzie wynająć łódkę na Mazurach

: śr 20 cze 2018, 22:38
autor: PKiesz
totak pisze:Cześć. W zeszłym roku wynajmowaliśmy łódkę na wakajach na miejscu ale było trochę drogo. Można sobie wynająć to trochę wcześniej?
Ja mam tylko jedno pytanie do osób, które wybierają Polskie jeziora (szczególnie te, które spędzają tam 2-3 tygodnie urlopu) dlaczego nie wybrać się na ciepłe wody? Grecji, Chrowacji czy np. Włoch? Sami przymierzamy się do wynajęcia kilkuosobowego jachtu - https://www.punt.pl/jacht/Oceanis-38.1/ i prawdopodobnie będziemy chcieli popływać między Włochami, a Chorwacją, dla nas jest to świetna sprawa. Co więcej jak nie macie właśnie sprawdzonego miejsca, gdzie można taki jacht wynająć to PUNT będzie dla Was na pewno cennym namiarem.

Może ktoś chce w tym roku dołączyć? Pewnie z dwa wolne miejsca znajdziemy.

Re: Gdzie wynająć łódkę na Mazurach

: wt 05 mar 2019, 10:00
autor: Ideks23
Łódkę? :D Czy może bardziej jacht masz na myśli? Faktycznie jak rezerwuje się wcześniej to ceny są zawsze niższe. Do tego jakieś promocje itp. i można taki czarter w bardzo dobrej cenie zorganizować. Tu https://www.sailor.pl/pl/czarter-jachto ... ych-mazury rzuć okiem. Wiem, że wynajmują jachty motorowe na Mazurach.