Strona 1 z 2

Pomoc drogowa

: czw 24 mar 2016, 15:10
autor: darek95
Często jest tak, że nie wiemy co zrobić, kiedy mamy problemy z autem, a można przecież zadzwonić po pomoc drogową. Warto jednak znać jakąś godną zaufania. Słyszeliście o Fast-Trans? Ludzie tam pracujący, perfekcyjnie wykonują swoje obowiązki. Zapraszam na stronę internetową tej firmy http://kuta-autoserwis.pl/

Re: Pomoc drogowa

: sob 26 mar 2016, 17:11
autor: szabelka14
O bardzo fajny wątek. Ja na szczęście jeszcze nie korzystałam

Re: Pomoc drogowa

: wt 19 kwie 2016, 19:21
autor: redsia
To bardzo fajny pomysł. Ja mogę polecić Ci ta firmę http://rapidcar.eu/ , wiem że to sprawdzona pomoc drogowa, która pomaga na terenie Katowic. Mają bogatą ofertę i bardzo szybko docierają na miejsce.

Re: Pomoc drogowa

: czw 05 maja 2016, 18:03
autor: breza
W przypadku jakiejś niespodziewanej awarii w okolicach Białegostoku, to można spokojnie wezwać pomoc drogową pana Marka Pula http://www.pomocdrogowa.bialystok.pl/ która działa jako pomoc całodobowa. Nie ma więc problemu, aby podjechać nawet w dni świąteczne.

Re: Pomoc drogowa

: sob 17 gru 2016, 11:21
autor: maciejj862
W większych miastach nie ma problemu ze znalezieniem pomocy drogowej, ale warto wcześniej (tzn. przed awarią) sprawdzić jakie firmy działają w okolicy, aby w razie czego wiadomo było do kogo najlepiej zadzwonić. W Warszawie i okolicy działa np. Besthol http://besthol.pl - na miejsce dojeżdżają dość szybko, na naprawę też nie potrzebują zbyt wiele czasu, no i działają całą dobę, także warto ich sprawdzić.

Re: Pomoc drogowa

: śr 21 gru 2016, 09:51
autor: klavvier
W celu wyszukania najlepszej firmy oferująca pomoc drogową, polecam odwiedzić portal www.fabryka-sklepow.com i sprawdzić, które marki cieszą się najlepszymi ocenami.

Re: Pomoc drogowa

: sob 22 kwie 2017, 20:19
autor: tomaszkostecki
Ja ostatnio jechałem w nocy z Legnicy do Wrocławia autostradą A4 i miałem awarię auta. Na szczęście znalazłem w internecie ofertę całodobowej taniej pomocy drogowej we Wrocławiu i zadzwoniłem do nich. Laweta przyjechała bardzo szybko i zabrała mój samochód do warsztatu, gdzie rano naprawili mi samochód.

Re: Pomoc drogowa

: śr 24 maja 2017, 13:50
autor: elabarbara
Jeżeli chodzi o mnie to korzystałam z serwisu https://pomocdrogowa.info/pomoc-drogowa-poznan . Jak miałam awarię samochodu podczas wycieczki, właśnie na tej stronie znalazłam- wszystkie dostępne firmy świadczące usługi w zakresie holowani i naprawy. Polecam portal, ponieważ tutaj znajdziecie odpowiednią pomoc bez względu, gdzie się znajdujecie.

Re: Pomoc drogowa

: sob 27 maja 2017, 18:23
autor: sukienka
Tak, ja mogę polecić Tobie dobrą autopomoc z Poznania: http://lawety.w.poznaniu.pl/autopomoc/. Oferują różne usługi - od holowania auta aż po wypompowywanie paliwa. Taki kontakt warto sobie zapisać bo nigdy nie wiesz, kiedy może się przydać.

Re: Pomoc drogowa

: wt 30 maja 2017, 13:52
autor: mazurek
Namiary na pomoc drogową zawsze się przydają

Re: Pomoc drogowa

: śr 25 paź 2017, 15:57
autor: jjusti18
A ja jakiś czas temu trafiłam na http://www.piotrnatanek.pl/realizacja-i ... warszawie/ i tutaj znalazłam cenne wiadomości w kwestii pomocy drogowej. Myślę, że warto zapoznać się z tym artykułem, bo dzięki niemu będziemy wiedzieć gdzie szukać odpowiedniej pomocy.

Re: Pomoc drogowa

: czw 02 lis 2017, 22:16
autor: Wandka
O tej firmie niestety nie słyszałam. Ale tak wogóle - o jaki teren Ci chodzi? Bo czytałam ostatnio artykuł na http://www.boolvar.pl/przeprowadzanie-f ... atowicach/ na temat profesjonalnej firmy świadczącej takie usługi - PomocDrogowa.info, między innymi na terenie Katowic. W internecie dodatkowo znalazłam wiele pozytywnych opinii na temat tej firmy, więc chyba można polecić ;)

Re: Pomoc drogowa

: pt 03 lis 2017, 12:03
autor: marekra
Pomoc drogowa to chyba nie jest produkt pierwszej potrzeby. Myślę że ciężko by jakaś firma zdobyła moje zaufanie w tej kwestii, zwłaszcza że nigdy nie wiadomo gdzie ta pomoc będzie potrzebna.

Re: Pomoc drogowa

: sob 25 lis 2017, 10:03
autor: redsia
Nigdy nie wiemy co może się stać na drogach. Jeśli mieszkacie w Krakowie lub bywacie tam często to może Wam się przydać namiar na pomoc drogową: http://eurohol.pl/autopomoc/. To specjaliści w swoim fachu.

Re: Pomoc drogowa

: pn 28 maja 2018, 12:00
autor: magnet
Przecież firm oferujących pomoc drogową jest masa na rynku. Nie zawsze opłaca korzystać się z ich usług w sytuacji podbramkowej. Ja szybciej przez wyszukiwarkę po hasłach typu laweta Szczecin znalazłam oferty podobne do tej https://www.pomoc-drogowa-szczecin.pl/l ... eta-24h-7/ i dogadałam się z trzema właścicielami na wszelki wypadek. Stawki, mimo że nie są wiążące to będą dla mnie wyznacznikiem na wszelki wypadek.