Wakacje

Strażak po godzinach

Topic author
darek95
Posty: 50
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: sob 26 gru 2015, 23:45
Status: Offline

Wakacje

Post autor: darek95 »

Byliście, kiedyś w Bułgarii? Chcielibyście być? To, na co w takim razie czekacie?! Wakacje coraz bliżej. Czas spełnić swoje marzenia. Pomoże nam w tym Wytwórnia Wypraw! Nie sugerujcie się tym, że nie jest to znane biuro podróży. Wycieczki, które organizują są na najwyższym poziomie. Jeżeli interesują was Bałkany, ale z innej strony to nic straconego. Wszystko znajdziecie na stronie internetowej.

ritaka
Posty: 164
Rejestracja: ndz 10 kwie 2016, 16:36
Status: Offline

Re: Wakacje

Post autor: ritaka »

Mnie jakoś nie ciągnie za graniće. Wolę nasze polskie może. Tym bardziej, że mamy tak sporo fajnych miejsc godnych polecenia jak to http://www.aquariusspa.pl/pl/hotel-spa- ... ny-oferta/ według mnie bardzo dobry rodzinny hotel. Do tego mają SPA- a w nim centrum urody, sauny łaźnie no i oczywiście na terenie hotelu ogromny basen.

marcy
Posty: 830
Rejestracja: pt 19 gru 2014, 10:11
OSP (gm., woj.): województwo lubelskie
Status: Offline

Re: Wakacje

Post autor: marcy »

Mnie teraz ciągnie daleko, ale nie wiem czy to wszystko wyjdzie.

Mufinka
Posty: 966
Rejestracja: śr 11 lut 2015, 09:21
Status: Offline

Re: Wakacje

Post autor: Mufinka »

Ja mam w planach wyjechać na Cypr. Może to Cię zainspiruję?

breza
Posty: 29
Rejestracja: pn 22 lut 2016, 18:59
Status: Offline

Re: Wakacje

Post autor: breza »

W przypadku wyjazdów zagranicznych na wakacje może być pewien problem z psem. Jeżeli ktoś nie ma z kim zostawić swojego pupila, to na pewno warto zainteresować się ofertą hotelu dla psów. Taka usługa staje się coraz bardziej popularna w naszym kraju i trudno się temu dziwić. W okolicach Warszawy jest bardzo dobry hotel http://www.psipensjonat.com.pl/o-nas/oferta/ w którym psy mają zapewnioną odpowiednią opiekę oraz świetne warunki - klimatyzowane boksy do spania i duży wybieg, gdzie mogą się pobawić i pobiegać z innymi psami.

redsia
Posty: 175
Rejestracja: śr 02 mar 2016, 14:29
Status: Offline

Re: Wakacje

Post autor: redsia »

Jeśli chodzi o wakacje to ja mimo wszystko bardzo cenię sobie wakacje w Polsce. Często wyjeżdżam na Mazury, korzystam wtedy z bogatej bazy noclegi Mazury. Noclegi są tańsze niż nad morzem, a moim zdaniem na Mazurach łatwiej wypocząć niż nad morzem.

Mufinka
Posty: 966
Rejestracja: śr 11 lut 2015, 09:21
Status: Offline

Re: Wakacje

Post autor: Mufinka »

A to ja raczej nie spędzam wakacji w Polsce. Pogoda jest nie przewidywalna, a ja nie chcę ryzykować.

dark
Posty: 1
Rejestracja: śr 27 kwie 2016, 16:56
Status: Offline

Re: Wakacje

Post autor: dark »

witajcie, świetna oferta, sam mam niezły mętlik gdzie spędzić tegoroczne wakacje, na tą chwilę jednak bardziej od Bułgarii kusi mnie wyjazd do Czarnogóry, to też chyba niezły pomysł, moim zdaniem Czarnogóra jest ciekawszą propozycją.

Nadzieja
Posty: 748
Rejestracja: wt 30 gru 2014, 08:56
Status: Offline

Re: Wakacje

Post autor: Nadzieja »

Czarnogóra teraz jest bardzo popularna. W Bułgarii tłumy ludzi.

kasiowska.k
Posty: 7
Rejestracja: pt 29 kwie 2016, 09:23
OSP (gm., woj.): osp łódź sikawa
Status: Offline

Re: Wakacje

Post autor: kasiowska.k »

W tym roku do Zakopanego. Co roku wybieram inny zakątek Polski.

kwietniova
Posty: 4
Rejestracja: pt 29 kwie 2016, 13:14
OSP (gm., woj.): Wieluń, Łódzkie
Status: Offline

Re: Wakacje

Post autor: kwietniova »

jak ambitnie....ja tam w bieszczady...

Rawnares
Posty: 4
Rejestracja: śr 20 kwie 2016, 21:32
Status: Offline

Re: Wakacje

Post autor: Rawnares »

Wszyscy uciekają w Góry, a ja w tym roku postanowiłem się przeprosić z Polskim morzem i uciekam do Łeby. Co prawda jeszcze chwilę, ale przy tylu atrakcjach boję się że mi braknie czasu i z każdym dniem czekam na ten wyjazd jak na "zbawienie":)

żywiołka
Posty: 12
Rejestracja: pt 06 maja 2016, 15:26
OSP (gm., woj.): Straż Pożarna Łódź - Sikawa
Status: Offline

Re: Wakacje

Post autor: żywiołka »

Rawnares pisze:Wszyscy uciekają w Góry, a ja w tym roku postanowiłem się przeprosić z Polskim morzem i uciekam do Łeby. Co prawda jeszcze chwilę, ale przy tylu atrakcjach boję się że mi braknie czasu i z każdym dniem czekam na ten wyjazd jak na "zbawienie":)

Ja też wybieram się nad morze, mam nadzieję że pogoda będzie ładna!

grzendziak
Posty: 13
Rejestracja: pn 09 maja 2016, 13:06
OSP (gm., woj.): Wieluń, Łódzkie
Status: Offline

Re: Wakacje

Post autor: grzendziak »

ja uciekam od ludzi

sonecko
Posty: 19
Rejestracja: pn 09 maja 2016, 13:40
OSP (gm., woj.): Straż Pożarna Łódź - Sikawa
Status: Offline

Re: Wakacje

Post autor: sonecko »

Ja lecę na Cypr 8)
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat