Gdzie na weekend

Strażak po godzinach

Mufinka
Posty: 966
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: śr 11 lut 2015, 09:21
Status: Offline

Re: Gdzie na weekend

Post autor: Mufinka »

O, to świetny pomysł. Ja chciałam w zeszłym tygodniu jechać na stok, ale nic mi z tych planów nie wyszło.

byjka7
Posty: 364
Rejestracja: pn 23 sty 2017, 21:35
OSP (gm., woj.): Gmina Mysłowice Śląsk
Status: Offline

Re: Gdzie na weekend

Post autor: byjka7 »

Idealnym miastem na weekendowy wypad jest Gdańsk. Jest tam wiele możliwości, więc nudzić się nie będziecie. Jeśli chodzi o hotel w którym można się zatrzymać, polecam Q Hotel Grand Cru Gdańsk http://www.qhotels.pl/en/grand-cru-gdan ... erID=51174. Usytuowany jest w samym centrum Starego Miasta. Luksus, komfort oraz wyrafinowana aranżacja wnętrz czynią ten obiekt jedynym takim hotelem czterogwiazdkowym w Gdańsku.

matii
Posty: 31
Rejestracja: śr 27 sty 2016, 13:08
OSP (gm., woj.): zachodniopomorskie
Status: Offline

Re: Gdzie na weekend

Post autor: matii »

Fajny pomysł.

kazik0p
Posty: 4
Rejestracja: czw 23 mar 2017, 09:24
Status: Offline

Re: Gdzie na weekend

Post autor: kazik0p »

To prawda, pomysł bardzo oryginalny.

maciej44
Posty: 4
Rejestracja: czw 23 mar 2017, 10:27
Status: Offline

Re: Gdzie na weekend

Post autor: maciej44 »

Ostatnio byliśmy na wyjeździe w Karpaczu- tanie Pokoje mieliśmy do tego z pełnym wyżywieniem. Po przyjeździe przywitali nas bardzo miło , pensjonat czysty, zadbany, ludzie mili. Jedzenie nawet bardzo dobre, wybraliśmy się na Śnieżke a po powrocie trafiliśmy na małą imprezę w pensjonacie. Ogólnie było naprawdę fajnie , do tego właściciel firmy kontaktował się z nami czy wszystko jest w porządku i czy jesteśmy zadowoleni. nocleg znalezliśmy na http://www.karpacz.net/noclegi/

ritaka
Posty: 164
Rejestracja: ndz 10 kwie 2016, 16:36
Status: Offline

Re: Gdzie na weekend

Post autor: ritaka »

Jeżeli szukasz miejsca na weekend to ja polecam Ci ten http://www.rezydencjahotel.pl/pl/hotel/o-hotelu luksusowy hotel. Tam będziesz mógł się zrelaksować i odpocząć. Masz tam saune, jacuzzi, grotę solną oraz siłownię. Ja na początek polecałabym grotę solną bo można się w niej nieźle wyciszyć i zrelaksować. Do tego grota solna jest idealna dla osób, które mają problemy z tarczycą :) Myślę, że miejsce jest idealne na weekendowy wypoczynek :)

matii
Posty: 31
Rejestracja: śr 27 sty 2016, 13:08
OSP (gm., woj.): zachodniopomorskie
Status: Offline

Re: Gdzie na weekend

Post autor: matii »

Super :)

Mufinka
Posty: 966
Rejestracja: śr 11 lut 2015, 09:21
Status: Offline

Re: Gdzie na weekend

Post autor: Mufinka »

Ja chce jechać do Zakopanego na weekend. Już tak dawno tam nie byłam.

Janek25
Posty: 1
Rejestracja: wt 28 mar 2017, 12:20
Status: Offline

Re: Gdzie na weekend

Post autor: Janek25 »

Ja to planuje pojechać nad morze na weekend by się oderwać od codziennych spraw i roboty.

karaiby
Posty: 253
Rejestracja: czw 14 lip 2016, 10:07
Status: Offline

Re: Gdzie na weekend

Post autor: karaiby »

A może ktoś ma ochotę pojechać do aquaparku? Na terenie Białki Tatrzańskiej jest kompleks basenów o nazwie Terma Bania: https://www.termabania.pl . To według mnie doskonała rozrywka dla całych rodzin. Dla dzieci przygotowano np. wiele zjeżdżalni, dla dorosłych – strefę Saun, Day Spa (tu masaże, solarium, kosmetyka, manicure itp.). Oczywiście do dyspozycji są baseny nie tylko wewnętrzne ale również zewnętrzne. Wygląda to super nowocześnie, a teraz w czerwcu, otworzyli również zewnętrzną strefę letnich atrakcji, którą tworzą m.in. dmuchany wodny Plac Zabaw, ślizgi wodne o wspólnej długości ponad 150 m, strefa kąpieli słonecznych z ponad 500 wygodnymi leżakami oraz bary. Bardzo fajny obiekt!

Nadzieja
Posty: 748
Rejestracja: wt 30 gru 2014, 08:56
Status: Offline

Re: Gdzie na weekend

Post autor: Nadzieja »

Zastanawiałam się nad tym, by pojechać do Zakopanego. Jednakże boję się tłumów.

zaciszeT
Posty: 4
Rejestracja: pn 26 cze 2017, 11:24
OSP (gm., woj.): Komorniki, Wielkopolska
Status: Offline

Re: Gdzie na weekend

Post autor: zaciszeT »

Ja polecam salon kosmetologiczny Twoje Zacisze pod Poznaniem. To bardzo dobry pomysł aby pojechać tam ze swoją partnerką :)

usagi
Posty: 350
Rejestracja: pt 12 maja 2017, 15:10
Status: Offline

Re: Gdzie na weekend

Post autor: usagi »

Ja bardzo lubię podróżować a Polska jest tak pięknym krajem, że w zasadzie co weekend można byłoby zwiedzać różne zakątki kraju :) Ja w najbliższym czasie planuję skorzystać z oferty Kudowa-Zdrój hotele. Uroczy pensjonat Lawenda z komfortowymi pokojami i podobno bardzo smaczną kuchnią. Dodatkowo mnóstwo atrakcji dla dorosłych i dzieci. Czy ktoś z Was miał już okazję tam wypoczywać ?

szymmanko
Posty: 1
Rejestracja: pt 07 lip 2017, 13:09
OSP (gm., woj.): polska, polskie,opolskie
Status: Offline

Re: Gdzie na weekend

Post autor: szymmanko »

Osobiście weekendy uwielbiam spędzać na wędrówkach po górach bardzo pomaga mi to się odprężyć po ciężkim tygodniu pracy, uciec od zgiełku miejskiego i poczuć naturę.

samwise
Posty: 526
Rejestracja: pn 18 lip 2016, 08:28
Status: Offline

Re: Gdzie na weekend

Post autor: samwise »

No, ja do gór mam trochę za daleko, żeby tam jeździć na weekendy.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat