Strona 1 z 2

Inwestowanie w nieruchomości

: ndz 29 maja 2016, 16:06
autor: redsia
Jeśli ktoś chce kupić i sprzedać to opłaca się na Wilanowie. Drogie mieszkania, ale zawsze z dużym zyskiem można je sprzedać Gdyby ktoś nie dawał sobie rady ze sprzedażą to można skorzystać z agencji nieruchomości Mieszkanie24.com - http://www.mieszkanie24.com/. Potrafią błyskawicznie sprzedać każdą nieruchomość

Re: Inwestowanie w nieruchomości

: wt 20 gru 2016, 12:02
autor: wawa111
Ja przyglądam się ofercie tej firmy http://www.budrem.pl
W Krakowie w kilku miejscach np. na Cystersów stawiają mieszkania, z tego co porównałem to ceny całkiem atrakcyjne jak na Kraków.

Re: Inwestowanie w nieruchomości

: śr 24 sty 2018, 18:20
autor: Izeza
Jest wiele innych sposobów na inwestowanie swoich pieniędzy, nie wymagających aż tak dużych nakładów finansowych. Na myśli mam chociażby inwestowanie w fundusze inwestycyjne, poprzez stworzoną w tym celu przez Vienna Life platformę. Ta, znajduje się pod adresem http://www.viennalife.pl/strefa-inwesto ... -funduszy/

Re: Inwestowanie w nieruchomości

: wt 30 sty 2018, 13:21
autor: Wrevris
Inwestycja w nieruchomości to bardzo dobre rozwiązanie moim zdaniem, sam zacząłem to niedawno z poradnikami z tego bloga: http://pewnynajemca.pl/blog/2017/10/27/ ... datek-vat/ i bardzo sobie chwalę, znajdziesz tutaj praktycznie wszystkie ciekawe informacje.

Re: Inwestowanie w nieruchomości

: pt 02 lut 2018, 08:05
autor: uotwarte
Jedną z możliwości jest inwestycja w aparthotel
Kompleks składa się z trzech budynków położonych nad Zatoką Pucką w uroczej miejscowości Mechelinki, niedaleko od Gdyni.

Re: Inwestowanie w nieruchomości

: pt 09 lut 2018, 17:53
autor: wawa111
W Krakowie jest fajne nowe osiedle, tzn buduje się popatrz tutaj http://warezus.pl/2017/09/18/nowe-miesz ... ra-budrem/ ja zastanawiam się nad inwestycją własnie w tym mieście, Kraków ma potencjał.

Re: Inwestowanie w nieruchomości

: pt 09 mar 2018, 09:36
autor: berkowy
Z mieszkaniem na wynajem można mieć sporo problemów jak się trafi na nieuczciwego najemcę. Przy większym kapitale można się pokusić o budowę np magazynów. Duży popyt ma być na takie chłodnie: http://www.frisomat.pl/Zastosowania/Ch% ... ictwo.aspx i na ich wynajmie będzie można sporo zarobić.

Re: Inwestowanie w nieruchomości

: sob 31 mar 2018, 13:54
autor: ritaka
Inwestycja w nieruchomości to dobry wybór :) Trzeba tylko wiedzieć gdzie szukać okazji . Najlepiej je kupować przez biura nieruchomości. Ja ze swojej strony polecam to http://nieruchomosci123.pl/ z Rzeszowa. Są profesjonalni i mają ciekawą ofertę :)

Re: Inwestowanie w nieruchomości

: pt 27 kwie 2018, 13:50
autor: gnuu
Macie rację, mieszkanie to inwestycja na lata. Dlatego też ja sama planuję zacząć inwestować w nieruchomości, a dokładnie inwestować w mieszkania pod wynajem. Bardzo ciekawy, a zarazem przydatny artykuł na ten temat znalazłam na stronie Pawła Albrechta, który - uwierzcie mi- ma ogromną wiedzę w dziedzinie inwestowania w nieruchomości.Przeczytajcie sami https://www.pawelalbrecht.com/inwestowa ... d-wynajem/

Re: Inwestowanie w nieruchomości

: czw 28 cze 2018, 19:47
autor: byjka7
No ja mam już na koncie 3 nieruchomości i powoli myślę o 4 :) wiadomo, że to sporo pracy, ale stopa zwrotu też jest fajna. Jeśli miałabym doradzić, to przy wystawianiu ofert zadbajcie o świetną oprawę graficzną, np zdjęcia wnętrz robione przez profesjonalistów, bo wtedy znacznie łatwiej znajdziecie klientów na flipa :) ja ze swojej strony mogę wam polecić firmę http://www.nfstudio.pl , warto sprawdzić jej realizacje na stronie lub na ich fanpagu :-)

Re: Inwestowanie w nieruchomości

: śr 01 sie 2018, 07:16
autor: rogerson
Gdzież już na forum było takie pytanie, ale ponawiam - https://www.big.biz.pl/poradnik-inwesto ... -bankowej/
Czy warto wejść w ten temat i dlaczego tam zabezpieczenie jest aż takie wartościowe?
Ogólnie wygląda to zaskakująco dobrze. Potraficie wyjaśnić dlaczego?
Aż takie zabezpieczenie? Aż takie zyski? Z opisu wynika, że można z tego wyciągnąć kilka razy więcej niż z lokaty.
Realne?

Re: Inwestowanie w nieruchomości

: czw 16 sie 2018, 19:02
autor: zyga759
Moim zdaniem dobrym pomysłem na inwestycję jest budowa hali stalowej. Jak już budowa hali dobiegnie końca i wszystko będzie tak jak należy możemy ją po prostu komuś wynająć. Na pewno zarobimy na tym dobre pieniądze. Trzeba jednak pamiętać o tym, by budowa hali zajęła się profesjonalna firma z wiedzą i doświadczeniem.

Re: Inwestowanie w nieruchomości

: czw 08 lis 2018, 13:47
autor: mazurek
Nieruchomości nie brakuje, w na rynku mieszkaniowym jest naprawdę duży wybór, niezależnie od miasta i miejscowości. W ten sposób można na przykład szukać nieruchomości w Szczecinie: https://www.twojszczecin.pl/2018/jak-i- ... ecina.html, jak również wielu innych miejsc. To dobra inwestycja, choć nie jest tania i zazwyczaj na jakieś konkretne zyski trzeba poczekać.

Re: Inwestowanie w nieruchomości

: pt 04 sty 2019, 10:43
autor: Tenesy
Sporo zależy od tego, jakie to mają być nieruchomości, ale zarówno domy jak i mieszkania czy też działki można znaleźć na stronie https://portalenieruchomosci.pl/. Według mnie to dobre rozwiązanie, bo ofert jest tam dużo i można łatwo znaleźć to, czego się szuka.

Re: Inwestowanie w nieruchomości

: pt 04 sty 2019, 20:19
autor: strazako
sprzedaż mieszkań przemyśl

Po drugie, podpisujemy umowę deweloperską, wiemy za ile i na jakich warunkach kupujemy mieszkanie oraz kiedy będziemy mogli się wprowadzić. Umowa deweloperska zawierana jest w formie aktu notarialnego i co ważne, przepisy określają, że przy zawieraniu takiej umowy, kosztami notarialnymi dzielą się po połowie, deweloper i nabywca.