lekarz przez internet

Strażak po godzinach

merc
Posty: 139
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: ndz 15 lis 2015, 20:00
Status: Offline

Re: lekarz przez internet

Post autor: merc »

Tak, moja dziewczyna jak potrzebowała kolejnej recepty na tabletki antykoncepcyjne vines zadzwoniła do przychodni i dostała kod na telefon, mogła z nim iść do apteki po swoje tabletki i wykupiła je bez problemu

mazurek
Posty: 1025
Rejestracja: śr 01 lip 2015, 14:14
Status: Offline

Re: lekarz przez internet

Post autor: mazurek »

Obecnie większość rzeczy jest przez internet, lekarze też i bywa to przydatne, choć nie w każdym przypadku będzie to najlepsza opcja.

Marko8282
Posty: 214
Rejestracja: wt 04 lip 2017, 15:58
OSP (gm., woj.): gmina Zielonki, małopolskie
Status: Offline

Re: lekarz przez internet

Post autor: Marko8282 »

To prawda, sporo rzeczy można załatwić przez internet, jednak ja muszę niestety zgłosić się do lekarza neurologa osobiście. na szczęście w poradni https://fabmed-lekarze.pl/specjalizacje ... -neurolog/ nie powinno być z tym żadnego problemu :)
Awatar użytkownika

Tenesy
Posty: 516
Rejestracja: pn 20 mar 2017, 12:44
Lokalizacja: Gliwice
Status: Offline

Re: lekarz przez internet

Post autor: Tenesy »

Przez internet możemy załatwić wiele rzeczy, jednak niektóre wizyty u lekarza powinny odbyć się osobiście. Przez internet można załatwić proste rzeczy, na przykład na niewielki ból pleców mogą zostać zalecone ćwiczenia na piłce rehabilitacyjnej, które powinny pomóc.

palto2
Posty: 210
Rejestracja: wt 28 mar 2017, 19:52
OSP (gm., woj.): Chocianów, dolnośląskie
Status: Offline

Re: lekarz przez internet

Post autor: palto2 »

Zależy na jaką wizytę chcecie się umówić. Bo jeżeli tylko do lekarza ogólnego, to jak najbardziej wizyta online może się sprawdzić. Ale za to jeżeli chcemy umówić się np. do ginekologa, to wypadałoby już się stawić na taką wizytę osobiście, by lekarz mógł przeprowadzić badanie. Sama chodzę do pani doktor Barbary Blicharczyk w Kołobrzegu i takie badanie zawsze jest wykonywane.

mareku
Posty: 581
Rejestracja: pt 13 sie 2021, 17:29
OSP (gm., woj.): Bitom Bitom Bitom
Status: Offline

Re: lekarz przez internet

Post autor: mareku »

:)
Ostatnio zmieniony czw 26 maja 2022, 00:14 przez mareku, łącznie zmieniany 1 raz.

Mufinka
Posty: 966
Rejestracja: śr 11 lut 2015, 09:21
Status: Offline

Re: lekarz przez internet

Post autor: Mufinka »

Online to nie wizyty. ale teleporady ułatwiają życie.

kikak
Posty: 821
Rejestracja: wt 23 maja 2017, 14:33
Status: Offline

Re: lekarz przez internet

Post autor: kikak »

Przez internet to raczej nie ma co korzystać z usług lekarzy, ale artykuły takie jak ten https://www.twojatrzustka.pl/choroby-uk ... rozpoznac/ dla większej świadomości jak rozpoznać choroby układu oddechowego warto czytać. Wydaje mi się, że dzieki takiej wiedzy mozna czuc sie bezpieczniejszym.

iwańska
Posty: 119
Rejestracja: wt 07 cze 2022, 10:21
Status: Offline

Re: lekarz przez internet

Post autor: iwańska »

Nie mam nic przeciwko takim konsultacjom online, zdarzyło mi się już kilka razy korzystać z takiego rozwiązania. To duże udogodnienie dla pacjenta, gdy nie trzeba stać w kolejkach czy jechać do przychodni. Najlepsze jest to, ze są przychodnie, w których takie internetowe konsultacje są możliwe także u specjalistów takich jak lekarze medycyny pracy. Tu warto zapoznać się z ofertą placówki Medivita w Warszawie. Kompleksowa oferta, profesjonalna obsługa a do tego szybkie terminy wizyt.

Polek22
Posty: 26
Rejestracja: śr 08 cze 2022, 17:33
Status: Offline

Re: lekarz przez internet

Post autor: Polek22 »

Czy taki lekarz przez internet jest skuteczny tak jak spotkanie osobiście? Nie jestem jeszcze przekonany.

charlize91
Posty: 144
Rejestracja: czw 31 mar 2022, 22:19
Status: Offline

Re: lekarz przez internet

Post autor: charlize91 »

Ja korzystałam kilka razy z teleporady w https://med-24.com.pl/dedicated?gclid=C ... V3EALw_wcB i nie narzekam. Lekarz przepisał mi dobre leki, które pomogły i wystawił zwolnienie. Gdyby nie mógł postawić jednoznacznej diagnozy pewnie zleciłby wizytę w przychodni. ja wolę leczyć sie online niż na nfz. mam tak złe doświadczenia z naszą przychodnią, ze omijam ją szerokim łukiem.

elabarbara
Posty: 1571
Rejestracja: wt 23 maja 2017, 14:55
Status: Offline

Re: lekarz przez internet

Post autor: elabarbara »

Ja to mam ogólnie ciągle problem z miejscem intymnym i nie chce się pojawiać w aptece, bo patrzą jak na wariatkę. Dlatego może warto będzie pomyśleć o czymś takim jak bagpipet ? Co wy mówicie? Firma ta produkuje bardzo dobrej jakości pipety i inne rzeczy. Co powiecie?

Mixon
Posty: 33
Rejestracja: wt 10 maja 2022, 01:19
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:
Status: Offline

Re: lekarz przez internet

Post autor: Mixon »

Jest to bardzo wygodne rozwiązanie kiedy ma się mało czasu, jestem jak najbardziej za! :)

Podłogi drewniane sklep Kalisz

mareku
Posty: 581
Rejestracja: pt 13 sie 2021, 17:29
OSP (gm., woj.): Bitom Bitom Bitom
Status: Offline

Re: lekarz przez internet

Post autor: mareku »

:) :) :)

mareku
Posty: 581
Rejestracja: pt 13 sie 2021, 17:29
OSP (gm., woj.): Bitom Bitom Bitom
Status: Offline

Re: lekarz przez internet

Post autor: mareku »

Jeżeli poszukujecie jakiegoś dobrego specjalisty w zakresie ortopedii, to myślę że warto byłoby się zgłosić do Centrum Medycznego Gamma w Warszawie. Wiem, że mój znajomy leczył tam swoje kolano i bardzo profesjonalnie się nim zajęli. Przejrzyjcie sobie ich ofertę, a myślę, że nie pożałujecie. Z tego co pamiętam, to mają nawet swój szpital na ul.Broniewskiego , co jest niewątpliwą zaletą.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat