Pomysł na wakacje

Strażak po godzinach

ritaka
Posty: 164
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: ndz 10 kwie 2016, 16:36
Status: Offline

Re: Pomysł na wakacje

Post autor: ritaka »

Może warto byłoby wziąć pod uwagę sycylia wczasy . Wiele osób obiera ten kierunek na wakacje i w sumie się nie dziwię. Sama z chęcią znowu bym się tam wybrała. Popatrz sobie jak tam jest i co można zobaczyć bo może akurat Cię to zainteresuje :)

samwise
Posty: 526
Rejestracja: pn 18 lip 2016, 08:28
Status: Offline

Re: Pomysł na wakacje

Post autor: samwise »

Ja bym chyba wolał zobaczyć austriackie Alpy.

super_Eryk
Posty: 32
Rejestracja: pt 09 gru 2016, 15:17
Status: Offline

Re: Pomysł na wakacje

Post autor: super_Eryk »

Zastanawiam się jeszcze czy postawić na daleką podróż czy raczej zwiedzić to co nie jest bardzo oddalone od Polski:) Myślę nad Budapesztem bo słyszałem, że miejsce jest piękne. No ale wizja wygrzewania się na Chorwacji również kusi:D

verte
Posty: 165
Rejestracja: pt 30 wrz 2016, 15:57
Status: Offline

Re: Pomysł na wakacje

Post autor: verte »

Ja podczas wakacji dużo fotografuje i spaceruje.
Idealnie do tego nadaje się Mierzeja Wiślana, wygodne apartamenty ma tam Sun&Snow, na przykład w Krynicy Morskiej i Kątach Rybackich.
W tych ostatnich z okien apartamentu widać Zalew Wiślany.

Albercik23
Posty: 38
Rejestracja: pn 03 lip 2017, 01:32
Status: Offline

Re: Pomysł na wakacje

Post autor: Albercik23 »

A my w tym roku zamierzamy z narzeczoną po Polsce pojeździć.. Planujemy zakup przyczepy campingowej i objazdówkę jak najdłuższą, bo mamy sporo urlopu w lipcu. ;) Natomiast najpierw musimy zdobyć samą przyczepę. ;) Orientuje się ktoś, gdzie w okolicach Poznania możemy taką kupić? Myślałem o http://www.przyczepykempingowewiorek.pl/natomiast jak ktoś ma jakieś propozycje to dajcie znać. Mogą być też używane. ;)

ewelina795
Posty: 33
Rejestracja: czw 14 sty 2016, 13:17
Status: Offline

Re: Pomysł na wakacje

Post autor: ewelina795 »

Przyczepę kempingową albo samochód kempingowy. Ja zazwyczaj wypożyczam tu http://wynajem-kampera.pl/aktualnosci/ Mają całkiem spore doświadczenie i fajne warunki. W podróż jak najbardziej! Duży komfort :). Jeżeli chodzi o kierunek to proponuję Chorwację :)

samwise
Posty: 526
Rejestracja: pn 18 lip 2016, 08:28
Status: Offline

Re: Pomysł na wakacje

Post autor: samwise »

Najlepiej postarać się, żeby każdego roku wakacje były trochę inne. No wiecie, aby nie popaść w wakacyjną rutynę.

strazaksamy
Posty: 128
Rejestracja: śr 12 paź 2016, 13:00
Status: Offline

Re: Pomysł na wakacje

Post autor: strazaksamy »

Możesz wyjechać na przykład tutaj h[url]ttp://www.zamekjanowpodlaski.pl/[/url]
Piękne miejsce, do tego jest spa i basen więc rzeczywiście można się porządnie zrelaksować.
Oprócz tego masz kontakt z naturą bo hotel jest w bardzo fajnym miejscu, a o to też chodzi.
Przemyśl to:)

elabarbara
Posty: 1571
Rejestracja: wt 23 maja 2017, 14:55
Status: Offline

Re: Pomysł na wakacje

Post autor: elabarbara »

My w tym roku wakacje bardzo byśmy chcieli spędzić w jakiś egzotycznych miejscach. Może jakaś Dominikana, a najchętniej to wybralibyśmy wycieczki Samana .Pozytywni, weseli, roztańczeni ludzie. Króluje muzyka reggaeton , a plaże to raj na ziemi. Czytałam też sporo w necie o tym miejscu i jestem pod wrażeniem tak pięknego miejsca.

samwise
Posty: 526
Rejestracja: pn 18 lip 2016, 08:28
Status: Offline

Re: Pomysł na wakacje

Post autor: samwise »

Ja bym się do Chin lub Japonii kiedyś wybrał.

Mufinka
Posty: 966
Rejestracja: śr 11 lut 2015, 09:21
Status: Offline

Re: Pomysł na wakacje

Post autor: Mufinka »

Też mnie kuszą te kierunki. Ale na razie to za kosztowna wyprawa.

samwise
Posty: 526
Rejestracja: pn 18 lip 2016, 08:28
Status: Offline

Re: Pomysł na wakacje

Post autor: samwise »

No właśnie koszty to główny powód, dla którego tę wycieczkę póki co odwlekam.
Awatar użytkownika

Tenesy
Posty: 516
Rejestracja: pn 20 mar 2017, 12:44
Lokalizacja: Gliwice
Status: Offline

Re: Pomysł na wakacje

Post autor: Tenesy »

Jeśli chodzi o rejsy po morzu to według mnie jest to świetne rozwiązanie i przede wszystkim przygoda. Zawsze uwielbiałem takie klimaty, a mając dodatkowo wszystko pod ręką w kwestii jedzenia, imprez itd... no po prostu idealnie! Na stronie https://www.alerejsy.pl/ można znaleźć oferty tego typu rejsów i już wiem, że w przyszłe wakacje sobie coś takiego zafunduje :D

elabarbara
Posty: 1571
Rejestracja: wt 23 maja 2017, 14:55
Status: Offline

Re: Pomysł na wakacje

Post autor: elabarbara »

Mam zamiar wybrać się w przyszłym roku z rodziną na wakacje za granicę. Obecnie zaczęłam szukać ciekawych ofert ale jest tyle tego że nie wiadomo na co się zdecydować. Więc może doradzicie,polecicie coś? Jakieś sprawdzone miejsca? Bo zainteresowały mnie wczasy Tunezja . Cena wycieczki nie gra roli,jest nas razem czworo,2 dorosłe osoby,2 dzieci w wieku 3 i 13 lat.

weronikaja
Posty: 1001
Rejestracja: śr 31 maja 2017, 17:43
OSP (gm., woj.): śląskie zabrze zabrze
Status: Offline

Re: Pomysł na wakacje

Post autor: weronikaja »

Ja się trochę zafascynowałam stroną jaką jest http://www.e-wczasy.pl/blog/najciekawsz ... baltykiem/ znalazłam tutaj wiele ciekawych miejsc nad bałtykiem, moje dzieciaki uwielbiają oceanaria i wydaje mi sie że zabranie ich w to miejsce będzie strzałem w dziesiątkę. Szczerze to sama nie wiedziałam że jest tego tak dużo.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat