Asa kredyt. Jakie opinie

Strażak po godzinach

Topic author
adrian34
Posty: 258
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: czw 18 gru 2014, 11:55
OSP (gm., woj.): gmina chełm województwo lubelskie
Status: Offline

Asa kredyt. Jakie opinie

Post autor: adrian34 »

Nie wiem jak to jest w Asa Kredyt mam wpis w biurze informacji kredytowej przez niespłacony mandat - wszystko juz uregulowane czy zatem mogę ubiegać się o kredyt gotówkowy w asa kredyt ?

Listek
Posty: 158
Rejestracja: pt 25 lip 2014, 09:45
OSP (gm., woj.): chełm lubelskie
Status: Offline

Re: Asa kredyt. Jakie opinie

Post autor: Listek »

To zalezy szczerze powiedziawszy od Twojego szczęścia. W wielu przypadkach nie sprawdzają zdolności kredytowej ale u wielu osób już tak. Robią to na wyrywki. Jeśli nie uda Ci się u nich wziąc kredytu to możesz starać się w innje firmie chociaż sam proponowałbym dobrze się na tym zastanowić bo wiadomo,że jest to firma prywatna a takie firmy mają wysokie oprocentowanie. Najlepiej zerknij sobie na stronę:
http://www.forum-kredytowe.pl/f160/asa- ... 98181.html - są tutaj opinie o pożyczce w Asa Kredyt. Możesz się zorientować.

melon
Posty: 8
Rejestracja: śr 27 lip 2016, 08:01
Kontakt:
Status: Offline

Re: Asa kredyt. Jakie opinie

Post autor: melon »

o pożyczce aasa można poczytać tutaj
generalnie pozytywna pożyczka, polecam

Kasia73
Posty: 10
Rejestracja: śr 17 sie 2016, 08:28
Kontakt:
Status: Offline

Re: Asa kredyt. Jakie opinie

Post autor: Kasia73 »

Zarejestruj się. Złóż wniosek o pożyczkę i będziesz wiedział. A prościej jest zadzwonić na infolinię lub wysłać maila i zapytać się...
Nie wiesz jaki kredyt, jak pożyczka lub jaki bank? Najważniejsze jest porównanie ofert finansowych Kredyt Porównanie i wszystko będzie prostsze!

regina
Posty: 851
Rejestracja: sob 24 paź 2015, 20:54
Status: Offline

Re: Asa kredyt. Jakie opinie

Post autor: regina »

Sprawa z tymi kredytami wygląda tak, że też wiele osób później spóźnia się ze spłatą rat i dług rośnie. W takiej sytuacji ewentualnie warto postarać się o kredyt oddłużeniowy pozabankowy Łódź
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat