Piec na ekogroszek

Strażak po godzinach

Topic author
nosleep
Posty: 602
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: śr 17 lut 2016, 16:11
Status: Offline

Piec na ekogroszek

Post autor: nosleep »

Cześć, słuchajcie mam problem. Chodzi mi o to, że mój piec dogorywa, a że zima jeszcze na dobre się nie zaczęła to muszę szybko wymienić zanim przyjdą mrozy.
Musze wybrać jakiś piec na ekogroszek w rozsądnej cenie. Ponieważ nigdy nie kupowałam pieca to nie mam żadnego doświadczenia, także jeśli możecie to napiszcie jakie są wasze piece i na co zwrócić uwagę przy zakupie. Chciałabym zmieścić się w kwocie tak 10 tyś. jeśli się da.

Astra80
Posty: 278
Rejestracja: pt 08 lip 2016, 23:11
Status: Offline

Re: Piec na ekogroszek

Post autor: Astra80 »

Ogólnie to chyba teraz słaby moment na wymianę pieca ale jak mus to mus. Ja mam piec firmy Ogniwo. Jest ok, nic się z nim nie dziej .Tyle że zanim kupisz to warto skontaktować się ze sklepem żeby pomogli Ci dobrać moc, chyba że wiesz jaki potrzebujesz. Do 10k to spokojnie się zmieścisz - zerknij na ceneo - tam masz te piece tak w okolicach 6 tyś, w zależności od modelu i mocy.

Kamalea
Posty: 6
Rejestracja: sob 31 gru 2022, 15:25
Status: Offline

Re: Piec na ekogroszek

Post autor: Kamalea »

No wiadomo, że jak taka sytuacja się zdarzy że trzeba pie wymienić na już to nie ma niestety wyjścia. z tego co się orientuje to te piece ogniwo są chyba najtańsze, ale jak chcesz przeznaczyć tak do 10 tys to zerknij jeszcze na innych producentów. My mamy piec metal fach i jest naprawdę super. Jest solidnie wykonany i ma duży zasobnik na ekogroszek taki podajnik ślimakowy wiec sam się opał do pieca wsypuje.

elabarbara
Posty: 1601
Rejestracja: wt 23 maja 2017, 14:55
Status: Offline

Re: Piec na ekogroszek

Post autor: elabarbara »

To zapewne jak macie taki piec, to potrzebujecie teraz niedrogi, a dobry ekogroszek paczkowany. A skoro tak, to możecie sprawdzić sobie oferty Hithaus - bo właśnie tam znajoma też kupowała dla siebie ekogroszek dla siebie i jest zadowolona. Ponoć jest dobry gatunkowo, a kosztownie to dużo nie wychodzi.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat