Jaką firme kurierską możecie polecić

Strażak po godzinach
Awatar użytkownika

Topic author
Lollak
Posty: 122
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: pn 03 lis 2014, 13:56
OSP (gm., woj.): lublin, ubelskie
Status: Offline

Jaką firme kurierską możecie polecić

Post autor: Lollak »

Cześc. Mam do wysłania trochę rzeczy przez allegro. Zastanawiam sie czy nie skorzystać z usługi wysyłania kurierem. Czy mozecie mi polecic jakąś dobrą oraz sprawdzoną firme kurierską?
poaposdfsdfasdfa

Listek
Posty: 155
Rejestracja: pt 25 lip 2014, 09:45
OSP (gm., woj.): chełm lubelskie
Status: Offline

Re: Jaką firme kurierską możecie polecić

Post autor: Listek »

Na tej stronie jest napisane jak zamówić kuriera DHL - jeśli sprzedaję coś na allegro to korzystam praktycznie jedynie z tej firmy. Wcześniej przetestowałem sobie kilka rożnych firm kurierskich. Tak więc porównanie jako takie mam. Przesylki dhl są zawsze terminowe, paczki przychoddzą w dobrym stanie bo kurierzy ich tak nie rzucają jak to bywa w przypadku innych firm.

Ceny równiez nie są wysokie ( w linku jest rozpisany dokładny cennik paczek , tak jak w innych firmach tego typu cena paczki zależy od jej gabarytów oraz od wagi).

kinga97
Posty: 1
Rejestracja: śr 24 sie 2016, 12:37
Kontakt:
Status: Offline

Re: Jaką firme kurierską możecie polecić

Post autor: kinga97 »

DHL, siódemka, UPS

Ambitny
Posty: 304
Rejestracja: czw 25 sie 2016, 14:38
Status: Offline

Re: Jaką firme kurierską możecie polecić

Post autor: Ambitny »

Ja niestety mogę powiedzieć której firmy nie polecam. Ale nie będę tu robił antyreklamy.

Tymoteusz1
Posty: 479
Rejestracja: wt 16 cze 2015, 11:59
OSP (gm., woj.): Warszawa, Mazowieckie
Status: Offline

Re: Jaką firme kurierską możecie polecić

Post autor: Tymoteusz1 »

Ja nie mam żadnej ulubionej firmy kurierskiej. Najbardziej cenię sobie usługi, które są szybkie i tanie. Ostatnio bardzo korzystnie wyszedł u mnie fedex polska, więc może i dla Was będzie to dobra sprawa. Najlepiej zajrzyjcie na portal Furgonetka, gdzie znajdziecie gotowe zestawienie różnych ofert kurierskich.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat