Jaki prezent na roczek?

Strażak po godzinach

Nadzieja
Posty: 748
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: wt 30 gru 2014, 08:56
Status: Offline

Re: Jaki prezent na roczek?

Post autor: Nadzieja »

Najlepiej zapytać rodziców dziecka. Po co się silić na oryginalność?

basia25
Posty: 5
Rejestracja: czw 22 cze 2017, 10:19
OSP (gm., woj.): sierakowice, pomorskie
Status: Offline

Re: Jaki prezent na roczek?

Post autor: basia25 »

No można by było, zapytać rodziców, ale jeśli odpowiedzą tak jak w moim przypadku: "że ucieszą się ze wszystkiego co dostaną" wtedy trzeba się trochę pogłówkować.

3zuch
Posty: 758
Rejestracja: pn 04 lis 2013, 09:22
Status: Offline

Re: Jaki prezent na roczek?

Post autor: 3zuch »

Moja chrześniaczka dostała od dziadków nowe wyposażenie pokoju, były to uniwersalne i modne meble do pokoju dziecięcego z atbmeble.pl/. Konkretny prezent dla dziecka, praktyczny w 100 procentach. Jeżeli prezent od osoby, która nie jest spokrewniona to najlepsza jest zabawka i koperta.

ritaka
Posty: 164
Rejestracja: ndz 10 kwie 2016, 16:36
Status: Offline

Re: Jaki prezent na roczek?

Post autor: ritaka »

Takiemu małemu dziecku ciężko jest kupić coś ciekawego co by je zainteresowało . Dlatego ja zawsze miałam problem z takimi zabawkami. Zazwyczaj oglądam rzeczy dopasowane do wieku dziecka. Najłatwiej byłoby kupić jakiegoś pluszaka i do tego inną zabaweczkę. Jeżeli szukasz jakiegoś prezentu to warto zajrzeć do nich http://www.lamalu.pl/prezenty/12-miesiecy bo mają zakładkę prezentową z podziałem na kategorie wiekowe, które znacznie ułatwiają zakupy

ahrets
Posty: 4
Rejestracja: czw 22 cze 2017, 16:13
OSP (gm., woj.): Gorzyce, Podkarpackie
Status: Offline

Re: Jaki prezent na roczek?

Post autor: ahrets »

Moim zdaniem warto kupić w takiej sytuacji jakieś ubranka :)

adek108
Posty: 1
Rejestracja: śr 12 lip 2017, 12:07
Status: Offline

Re: Jaki prezent na roczek?

Post autor: adek108 »

Moja córeczka niedługo kończy roczek i serio zastanawiamy się z żoną co i jak z prezentami, i na co pozwolić dziadkom. Może macie jakieś pomysły czy coś.

remurandor
Posty: 4
Rejestracja: wt 11 lip 2017, 14:35
Status: Offline

Re: Jaki prezent na roczek?

Post autor: remurandor »

może jakiś fajny zestaw klocków? teraz chyba sprzedają takie klocki interaktywne specjalnie dla dzieci, żeby się bawiły i uczyły jednoczesnie

Naramiennik
Posty: 147
Rejestracja: wt 02 maja 2017, 00:53
OSP (gm., woj.): Jastrzębie bzie, śląskie
Status: Offline

Re: Jaki prezent na roczek?

Post autor: Naramiennik »

Ja mam podobny problem i nie za bardzo wiem co kupić. Zastanawiam się jedynie nad takim zestawem mebli klupś żyrafka. Wiem że rodzice na pewno będą zadowoleni z takiego prezentu dla dziecka, ewentualnie jak nic nie wymyśle to po prostu dam kopertę z kasą.

misia
Posty: 284
Rejestracja: wt 14 mar 2017, 10:57
Status: Offline

Re: Jaki prezent na roczek?

Post autor: misia »

A co powiesz o czymś takim https://lanomeble.pl/pl/p/Lozko-MG-Plus-Basic-/1113 Myślę że takie łózko to będzie idealna forma prezentu na taką okoliczność. Sama chętnie kupię swojemu dziecku samochód łóżko.

aniaola37
Posty: 208
Rejestracja: sob 10 gru 2016, 13:33
Status: Offline

Re: Jaki prezent na roczek?

Post autor: aniaola37 »

Hmm no tu już trzeba coś fajnego kupić dziecko. Przecież to są jego pierwsze urodziny :) My do naszego synka zamawialiśmy nawet specjalne dmuchane napisy żeby jakoś fajnie ten dzień zapamiętać. Dużo fajnych zabawek, lalek i innych rzeczy jest w sklepie Nodik.pl. Możecie właśnie tam postawić na zabawki edukacyjne, idealne w sumie do dzieci w takim wieku, albo i na jakieś praktyczne prezenty które bardziej może przydadzą się rodzicom dziecka, niż dadzą radość samemu dziecku. To co wybierzecie to już leży po waszej stronie :D

nosleep
Posty: 585
Rejestracja: śr 17 lut 2016, 16:11
Status: Offline

Re: Jaki prezent na roczek?

Post autor: nosleep »

Prezent na roczek powinien być wyjątkowy bo to wyjątkowa okazja. Ja własnie zastanawiam sie jaki prezent na roczek wybrać dla siostrzeńca bo za miesiąc bedzie miał pierwsze urodziny. Bardzo podobaja mi sie przytulanki robione ręcznie. Piękne misie widziałam na stronie Galerii Bukowski. Tu można zamówić misia z wyszytym imieniem dziecka na ubranku. Wszystkie przytulanki zrobione są z materiałów atestowanych, antyalergicznych i bezpiecznych dla najmłodszych. Jak myślicie, czy taki miś to dobry pomysł?

mazurek
Posty: 1025
Rejestracja: śr 01 lip 2015, 14:14
Status: Offline

Re: Jaki prezent na roczek?

Post autor: mazurek »

Najlepsza byłaby chyba jakaś zabawka edukacyjna

Octavia
Posty: 117
Rejestracja: wt 04 paź 2016, 18:36
Kontakt:
Status: Offline

Re: Jaki prezent na roczek?

Post autor: Octavia »

Poszukaj zdrowych bucików dla dzieci - https://obuwiedzieciece.com.pl/obuwie-d ... 29_67.html
To czas pierwszych kroczków

samwise
Posty: 526
Rejestracja: pn 18 lip 2016, 08:28
Status: Offline

Re: Jaki prezent na roczek?

Post autor: samwise »

Trudno coś wybrać dla takiego małego dziecka.

weronikaja
Posty: 1003
Rejestracja: śr 31 maja 2017, 17:43
OSP (gm., woj.): śląskie zabrze zabrze
Status: Offline

Re: Jaki prezent na roczek?

Post autor: weronikaja »

Na prezent podaruj coś ładnego i miłego jak na przykład kocyk lub pościel wysokiej jakości. Takie produkty dostaniesz tutaj https://www.bee.pl/9432-kocyki-i-posciel w atrakcyjnej cenie. Wybierz coś co spełnia twoje oczekiwania i śmiało zamawiaj.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat