Siłownia a praca

Strażak po godzinach

Topic author
marczakmala
Posty: 1
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: pn 19 wrz 2016, 17:09
OSP (gm., woj.): Warszawa, mazowieckie
Status: Offline

Siłownia a praca

Post autor: marczakmala »

Cześć,

ostatnio zacząłem ćwiczyć w siłownia Olsztyn. Zastanawiam się czy są jakieś odpowiednio dostosowane plany treningowe do naszego fachu. Też mnie zastanawia przyjmowanie suplementów typu białko kreatyna itd. Czy te tzw. odżywki są konieczne?

ritaka
Posty: 164
Rejestracja: ndz 10 kwie 2016, 16:36
Status: Offline

Re: Siłownia a praca

Post autor: ritaka »

Odżywki nie są konieczne, ale na pewno pomagają szybciej zbudować mase mięśniową.
Jeżeli nie wiesz na co postawić to ta http://glutamina-odzywki.pl/pvl-mutant- ... pinie.html ma wiele pozytywnych opinii.
Co do pracy uważam, że siłownie są tak długo otwarte że ie będziesz miał problemu z uczęśczaniem do niej :)

sukienka
Posty: 1857
Rejestracja: wt 22 mar 2016, 16:34
Status: Offline

Re: Siłownia a praca

Post autor: sukienka »

Jak się chce to na wszystko można mieć czas :) Ja osobiście chodzę na siłownię i zajęcia fitness po pracy i starcza mi czasu na wszystko. Jeśli szukacie dobrej siłowni to mogę Wam polecić Energym w Krakowie, mają fajną ofertę zajęć fitness i niedrogie karnety. Więcej o nich poczytacie tu: http://www.energym.com.pl/16-enersilownia.

Gasik4
Posty: 289
Rejestracja: śr 19 paź 2016, 15:50
Status: Offline

Re: Siłownia a praca

Post autor: Gasik4 »

Grunt to mieć wszystko niedaleko, aby nie marnować czasu na dojazdy.
Awatar użytkownika

royall99
Posty: 4
Rejestracja: pt 13 sty 2017, 15:33
Status: Offline

Re: Siłownia a praca

Post autor: royall99 »

Ja popieram w 100% wypowiedź poprzednika :) Nic dodać, nić ująć...
W okopach nie ma hetero.

Supersam
Posty: 11
Rejestracja: pn 16 sty 2017, 16:47
Status: Offline

Re: Siłownia a praca

Post autor: Supersam »

Ćwiczenia na siłowni są bardzo dobre zarówno dla kobiet i mężczyzn. Jeśli klub jest blisko to polecam regularne ćwiczenia z wolnymi ciężarami jak martwy ciąg, przysiady ze sztangą itp. Prócz większej siły i lepszej wytrzymałości poprawnie wykonywane ćwiczenia sprawiły, że przestało boleć mnie w plecach i czuje się jak 10 lat młodszy!

Nadzieja
Posty: 748
Rejestracja: wt 30 gru 2014, 08:56
Status: Offline

Re: Siłownia a praca

Post autor: Nadzieja »

Pewnie, że są dobre. Tylko nie każda kobieta lubi ćwiczyć na siłowni.

iskierka97
Posty: 325
Rejestracja: czw 19 sty 2017, 14:05
Status: Offline

Re: Siłownia a praca

Post autor: iskierka97 »

Nadzieja pisze:Pewnie, że są dobre. Tylko nie każda kobieta lubi ćwiczyć na siłowni.
Dlatego niezłą alternatywą jest np aerobik :)

rafael
Posty: 37
Rejestracja: wt 29 wrz 2015, 16:55
OSP (gm., woj.): katowice, śląskie
Status: Offline

Re: Siłownia a praca

Post autor: rafael »

Siłownia to kwestia przyzwyczajenia :) Mam znajomą, która bardzo się wkręciła w ćwiczenie i ostatnio treningi na siłowni to u niej podstawa podczas harmonogramu jej dnia. Z tego co mówiła zaczęła także przyjmować odżywki Best Body ponieważ w ten sposób znacznie szybciej regenerują się jej mięśnie :)

martynaly1991
Posty: 20
Rejestracja: wt 21 lut 2017, 22:18
Kontakt:
Status: Offline

Re: Siłownia a praca

Post autor: martynaly1991 »

Jeżeli się chce osiągnąć jakiś cel i do niego się dąży to nic nie stanie na przeszkodzie . Wiele ludzi pracuje i poza pracą ma wiele innych zajęć . Człowiek gdy robi wiele rzeczy potrafi być bardziej zorganizowany . A znalezienie godziny na siłownie w ciągu dnia to nie jest mega wielkie obciążenie.
Microgynon cena do sprawdzenia u mnie na blogu.

Ania22
Posty: 10
Rejestracja: ndz 19 lut 2017, 15:36
Status: Offline

Re: Siłownia a praca

Post autor: Ania22 »

Nie są konieczne, ale pomagają zbudować mięśnie.

mazurek
Posty: 1025
Rejestracja: śr 01 lip 2015, 14:14
Status: Offline

Re: Siłownia a praca

Post autor: mazurek »

Ćwiczenia na siłowni pomogą nam zachować kondycję, ale nie uważam by odżywki były do tego niezbędne

firerun
Posty: 428
Rejestracja: śr 06 sie 2014, 10:50
Status: Offline

Re: Siłownia a praca

Post autor: firerun »

Odżywki nie są konieczne, a jeśli chcesz dobrać sobie jakieś ćwiczenia odpowiednie dla siebie to zapytaj się pracowników siłowni, oni powinni wiedzieć co musisz wybrać, aby osiągnąć zamierzony przez ciebie efekt.

Nadzieja
Posty: 748
Rejestracja: wt 30 gru 2014, 08:56
Status: Offline

Re: Siłownia a praca

Post autor: Nadzieja »

Różnie jest z tymi odżywkami. Niektórzy uważają, że są kompletnie zbędne.

marian57
Posty: 194
Rejestracja: ndz 16 sie 2015, 08:13
OSP (gm., woj.): śląskzabrzezabrze
Status: Offline

Re: Siłownia a praca

Post autor: marian57 »

Jestem wrogiem odżywek. A ćwiczyć mięśnie można np http://www.marbo-sport.pl/pol_m_Gryfy-i ... a-951.html Sztangi gumowe na pewno bardzo w tym pomogą. Ja zastanawiam się czy nie kupić sobie do domu. nie zawsze jest czas biec na siłownie.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat