Jak odmłodzić twarz ?

Strażak po godzinach

Topic author
uragross663a
Posty: 4
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: śr 23 lis 2016, 13:45
Status: Offline

Jak odmłodzić twarz ?

Post autor: uragross663a »

Witam, mam 30 latek no i co tu dużo mówić, skórka już nie ta co kiedyś. Stosuje różne kremy, ale wiadomo - wiek już powoli mnie dopada, że tak powiem i będzie raczej gorzej niż lepiej. Nie stać mnie na jakieś operacje plastyczne czy botks. Wiosna się zbliża i jednak fajnie by było się trochę odmłodzić i zadbać twarz. Znacie jakieś fajne sposoby ?

samwise
Posty: 526
Rejestracja: pn 18 lip 2016, 08:28
Status: Offline

Re: Jak odmłodzić twarz ?

Post autor: samwise »

Spytaj Krzysia Ibisza. Chyba że nie chcesz wyglądać AŻ TAK młodo.

firerun
Posty: 428
Rejestracja: śr 06 sie 2014, 10:50
Status: Offline

Re: Jak odmłodzić twarz ?

Post autor: firerun »

No to zawsze możesz skorzystać z zabiegów odmładzających, choć nie przesadzałbym na twoim miejscu bo efekty mogą być różne.
Awatar użytkownika

Sellye
Posty: 5
Rejestracja: sob 24 gru 2016, 20:54
Status: Offline

Re: Jak odmłodzić twarz ?

Post autor: Sellye »

Może chirurgia plastyczna?
Życie daje drugą szansę tylko tym, którym nigdy nie stworzyło pierwszej.

samwise
Posty: 526
Rejestracja: pn 18 lip 2016, 08:28
Status: Offline

Re: Jak odmłodzić twarz ?

Post autor: samwise »

Chirurgia plastyczna? Na miłość boską, w wieku 30 lat?! Nie dawajcie twarzy pod skalpel! Przecież będzie tylko gorzej!

Astra80
Posty: 278
Rejestracja: pt 08 lip 2016, 23:11
Status: Offline

Re: Jak odmłodzić twarz ?

Post autor: Astra80 »

No chirurgia plastyczna to juz chyba tylko w ostateczności. Sa przecież różne nieinwazyjne metody odmładzania twarzy. Ja korzystałam z zabiegu w Klinice Piękna http://joannagesicka.pl/medycyna-estety ... ie-twarzy/ . Szybko i bezboleśnie zyskałam dużo młodszy wygląd. Teraz czuję się doskonale, bardziej kobieco i atrakcyjnie.

Gasik4
Posty: 289
Rejestracja: śr 19 paź 2016, 15:50
Status: Offline

Re: Jak odmłodzić twarz ?

Post autor: Gasik4 »

samwise pisze:Chirurgia plastyczna? Na miłość boską, w wieku 30 lat?! Nie dawajcie twarzy pod skalpel! Przecież będzie tylko gorzej!
Ja słyszałem o sposobach bez skalpela. Ale i tak bym nie przesaadzał.

Supersam
Posty: 11
Rejestracja: pn 16 sty 2017, 16:47
Status: Offline

Re: Jak odmłodzić twarz ?

Post autor: Supersam »

Wstrzyknij dużo botoksu pod skórę. Będzie gładka i bez zmarszczek. Efekty uboczne? Mimika twarzy jak pań/panów z TV.

Ikona
Posty: 3
Rejestracja: czw 19 sty 2017, 11:53
Status: Offline

Re: Jak odmłodzić twarz ?

Post autor: Ikona »

Nie no botoks to nie jest dobry pomysł. Sa przeciez inne zabiegi, które skutecznie wygładzają zmarszczki a nie ma efektów ubocznych. Ostatnio czytałam o wstrzykiwaniu osocza http://www.twojezacisze.pl/oferta/kosme ... tkowe.html . To nowa metoda i bardzo skuteczna. Na pewno lepsza nisz botoks.

renia159
Posty: 3
Rejestracja: pn 23 sty 2017, 16:17
OSP (gm., woj.): Warszawa, mazowieckie
Status: Offline

Re: Jak odmłodzić twarz ?

Post autor: renia159 »

Ja też polecam zabiegi medycyny estetycznej, a jest ich wiele dostępnych. Mogę polecić gabinet w Warszawie, a jest to gabinet Qclinique: http://www.qclinique.pl/ . Mają tam zabiegi złuszczające, oczyszczające i pielęgnacyjne na twarz. Moim zdaniem warto korzystać z takich zabiegów, jeżeli są dostępne, bo przecież każda kobieta chce wyglądać młodziej i piękniej.

nosleep
Posty: 585
Rejestracja: śr 17 lut 2016, 16:11
Status: Offline

Re: Jak odmłodzić twarz ?

Post autor: nosleep »

Moim zdaniem zanim zdecydujecie się na jakieś zabiegi zadbajcie o skórę dobrymi kosmetykami. Czasem to pomaga.
Ostatnio zmieniony śr 22 lut 2017, 10:06 przez nosleep, łącznie zmieniany 1 raz.

Laurka
Posty: 95
Rejestracja: wt 15 lis 2016, 12:05
OSP (gm., woj.): woj.mazowieckie
Status: Offline

Re: Jak odmłodzić twarz ?

Post autor: Laurka »

Proponuję udać się do kliniki Drea-Med,oferują szereg zabiegów dzięki którym twoja twarz będzie wyglądała świeżo,młodo i zdrowo.W dzisiejszych czasach nie jest to już temat tabu,wielu ludzi korzysta z takiej pomocy i nie widzi w tym nic złego,więc i ty poddaj się trendom. Adres znajdziesz na
http://krajowy.biz/firma,dream-medpl

Ambitny
Posty: 304
Rejestracja: czw 25 sie 2016, 14:38
Status: Offline

Re: Jak odmłodzić twarz ?

Post autor: Ambitny »

Z tego co słyszałem, to całkiem nieźle działają różnego rodzaju zabiegi z zakresu medycyny estetycznej - sprawdź sobie przykładowo lifting twarzy - osoby, które wykonują takie zabiegi zapewniają, że dzięki nim skóra jest wyraźnie odmłodniona i bardziej jędrna, a chyba właśnie o to nam chodzi ;)

regina
Posty: 847
Rejestracja: sob 24 paź 2015, 20:54
Status: Offline

Re: Jak odmłodzić twarz ?

Post autor: regina »

Lifting bez skalpela to ok, jeszcze się zgodzę. Właśnie chce iść na zabieg odmładzający do centrum Arnica. Tam wykorzystują laser Beladona, który jest mało inwazyjny. Z tego co się dowiadywałam to trwa on kilkadziesiąt minut i efekt w pełni jest widoczny po kilku tygodniach. Muszę wypróbowac ;)

Ania22
Posty: 10
Rejestracja: ndz 19 lut 2017, 15:36
Status: Offline

Re: Jak odmłodzić twarz ?

Post autor: Ania22 »

Stosuj różne maseczki odmładzające zakupione w drogerii.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat