Zawodowe szkolenia czy warto? profil 3

Strażak po godzinach

Topic author
tymekalex91
Posty: 14
Rejestracja: czw 13 paź 2016, 10:27
Status: Offline

Zawodowe szkolenia czy warto? profil 3

Post autor: tymekalex91 » pt 09 gru 2016, 15:56

Dzień dobry. Mam pytanie do ludzi, którzy korzystali z usług placówek szkoleniowych. Interesują mnie tego https://www.vita-derm.pl/depilacja-laserowa , które polepszą moje umiejętności zawodowe. Pracuję w małej miejscowości na Podkarpaciu i z zatrudnieniem jest ciężko. Jestem za stary aby szukać pracy za granicę. Dlatego pomyślałem o zmianie zawodu i poszukaniu pracy w innym charakterze niż obecnie. Czy po tego rodzaju szkoleniu pracodawcy chętniej przyjmują pracowników do pracy pracowników? Nieopodal mnie znajduje się Rzeszów i pomyślałem, że tam poszukam pracy w charakterze akwizytora handlowego. Pomysł jest dobry, lecz w życiu bywa różnie i najtrafniejsze koncepcje się nie sprawdzają. Napiszcie, jak to kształtuje się wg was?
Ostatnio zmieniony czw 13 gru 2018, 11:57 przez tymekalex91, łącznie zmieniany 1 raz.

magda86
Posty: 12
Rejestracja: czw 15 gru 2016, 21:06
OSP (gm., woj.): mirzec świętokrz
Status: Offline

Re: Zawodowe szkolenia czy warto? profil 3

Post autor: magda86 » czw 15 gru 2016, 21:19

Na pewno warto brać udział w różnego rodzaju szkoleniach. Im więcej wiemy i umiemy tym łatwiej znaleźć nam dobrą pracę. Dobrym pomysłem są kursy językowe http://www.wsb.pl/kandydaci/kursy-jezykowe Na współczesnym rynku pracy powoli standardem staje się znajomość co najmniej 2 języków obcych. Dobry kurs językowy zawsze jest w cenie. Od kilku lat coraz więcej osób oprócz francuskiego czy hiszpańskiego zaczyna uczyć się chińskiego czy japońskiego. Język rosyjski pomału wraca do łaski, bo rynki Europy Wschodniej stają się coraz częściej atrakcyjnym rynkiem zbytu dla produktów i usług.
Jeśli masz możliwość udziału w szkoleniu to nie powinieneś się wahać.

tośka
Posty: 21
Rejestracja: czw 15 gru 2016, 16:18
Status: Offline

Re: Zawodowe szkolenia czy warto? profil 3

Post autor: tośka » czw 22 gru 2016, 11:26

Z tego, co piszesz, wnioskuję, że masz już długie doświadczenie w branży, w której pracowałeś. Może warto to wykorzystać i założyć firmę? Z czasem jak się rozwinie, można by pomyśleć o zatrudnieniu dodatkowych pracowników. Tu można szybko obliczyć koszty takiego zatrudnienia http://poradnikprzedsiebiorcy.pl/kalkulator-wynagrodzen .

Verbis
Posty: 4
Rejestracja: pn 26 cze 2017, 11:08
OSP (gm., woj.): Plewiska, Poznań
Status: Offline

Re: Zawodowe szkolenia czy warto? profil 3

Post autor: Verbis » pn 26 cze 2017, 11:16

Szkolenia językowe są bardzo istotne niemalże w kązdym sektorze. Dziś społeczność często migruje i wielu obcokrajowców bez znajomości jezyka polskiego trafia na rynek polski. Warto, żeby szybko nauczyli sie chocby jezyka komunikatywnego co ulatwi im adaptacje na rynku. Pod Poznaniem jest firmma verbis online, które organizuje profesjonalne szkolenia z tego zakresu.
ODPOWIEDZ