Strona 1 z 1

Upadłość i długi

: pt 03 lut 2017, 14:04
autor: klavvier
Czy dobrym pomysłem w przypadku dużego zadłużenia jest ogłoszenie upadłości? Według tego artykułu http://www.adwokatbochynski.pl/upadlosc-i-oddluzanie - ogłoszenie upadłości pozwala zacząć od nowa i mieć po prostu czyste konto. Czy to prawda?
___
Etykiety, dzięki którym znajdziesz ten post na forum:
Oddłużanie - upadłość konsumencka - długi - wyjście z zadłużenia - jak wyjść w długów - jak ogłosić upadłość

Re: Upadłość i długi

: pt 03 lut 2017, 14:51
autor: samwise
Jeśli chodzi o upadłość i długi, to dzisiaj jest tak ślisko, że nieraz upadłem jak długi.

Re: Upadłość i długi

: pt 17 lut 2017, 14:59
autor: ritaka
Czasami upadłość konsumencka to druga szansa na normalne życie. Warto o niej poczytać więcej np w takim https://kredyt123.pl/upadlosc-konsumencka artykule. Wiele osób nie wie o takiej możliwości, a ona daje nam wiele np spokojny sen.

Re: Upadłość i długi

: pt 25 sie 2017, 20:26
autor: PKiesz
Poczytaj sobie na początek o oddłużaniu - https://egidon.pl/oddluzanie-firm-i-osob-fizycznych/ zresztą firma Egidon również pomaga w przypadku osób fizycznych uzyskać upadłość konsumencką tylko musisz pamiętać, ze to się wiaże z pewnymi utrudnieniami w przyszłosci, a chodzi chyba o to, żeby nie robić sobie problemów tylko rozwiązać sprawę tak, aby można było po pewnym czasie normalnie funkcjonować.

Re: Upadłość i długi

: wt 10 paź 2017, 12:39
autor: Tenesy
Jeśli chodzi o upadłość to w tym przypadku moim zdaniem o wiele lepiej jest skorzystać z pomocy specjalistów, dzięki którym będziemy mieć pewność, że wszystko będzie dopilnowane w profesjonalny sposób. Istnieją firmy, które się tym zajmują, a na stronie https://www.facebook.com/pg/upadlosc.ko ... e_internal można poczytać opinie o jednej z najlepszych. Pomogła ona mojej babci, która była mocno zadłużona.

Re: Upadłość i długi

: śr 06 gru 2017, 12:33
autor: karaiby
Grunt, żeby długi nie narastały do gigantycznych kwot. Warto zacząć od spłacania drobnych kwot typu mandatów. Kilka mi się nagromadziło i też muszę w tym roku je opłacić. Jest takie narzędzie https://zaplacmandat.pl/ , za pomocą którego szybko i sprawnie opłacicie mandaty drogą online. Wystarczy tylko podać swoje dane, uzupełnić serię czy numer takiego mandatu i puścić przelew. Gotowe!

Re: Upadłość i długi

: sob 09 gru 2017, 23:09
autor: Wojtek2
Może zanim zacznie się myślec o upadłości warto sprawdzić, czy nie ma możliwość umorzenia długów, albo wstrzymania windykacji? Może w tym pomóc http://antywindykacjaonline.pl/. Potrafią wykorzystać przepisy prawne bardzo skutecznie.

Re: Upadłość i długi

: ndz 10 gru 2017, 08:22
autor: falconde
Sądzę że upadłość konsumencka to nie jest dobre wyjście, chyba że dla tych ktorzy wolą się poddać w walce z długami. A tak naprawdę więcej się na tym traci niż zyskuje. Kilka lat prowadziłem firmę, niestety nie powiodło się, zostały mi paskudne długi- na około 200 tys zł lub nawet więcej. Spłącam to wszystko pomału, nie jest łatwo ale nie myślę o upadłości konsumenckiej.

Re: Upadłość i długi

: czw 21 mar 2019, 14:48
autor: marcy
Z każdych długów można wyjść, trzeba jednak wiedzieć jak. Kilka porad jest na https://hotmoney.pl/jak-wyjsc-z-kredyto ... adluzonych . Warto wiedzieć, jak wyjść z kredytów, gdy jest się zadłużonym.

Re: Upadłość i długi

: pt 24 maja 2019, 20:14
autor: weronikaja
Jeżeli nie wiesz jak pozbyć się długów to polecam Ci bardzo ciekawy blog jakim jest https://wyzerujdlugi.pl/blog/jak-wyjsc-z-dlugow/ znajdziesz tutaj wiele interesujących artykułów które z pewnością bardzo Ci sie spodobają dzięki tej stronie będziesz mogła dowiedzieć się wielu praktyk jak pozbyć się zadłużenia.

Re: Upadłość i długi

: wt 13 sie 2019, 11:35
autor: mazurek
Niestety same posiadanie długów to za mało, żeby ogłosić upadłość konsumencką. Trzeba przy tym spełniać określone warunki, według przepisów prawa. Zobacz tutaj, co piszą na ten temat, a konkretnie kto i na jakich zasadach może się o taką upadłość ubiegać.