Wyjazd w góry

Strażak po godzinach

tomek_kow
Posty: 141
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: czw 12 sty 2017, 12:28
Status: Offline

Re: Wyjazd w góry

Post autor: tomek_kow »

:D
Ostatnio zmieniony wt 17 wrz 2019, 11:53 przez tomek_kow, łącznie zmieniany 1 raz.

Nadzieja
Posty: 748
Rejestracja: wt 30 gru 2014, 08:56
Status: Offline

Re: Wyjazd w góry

Post autor: Nadzieja »

Też lubimy jeździć w góry. Póki co Beskidy i Bieszczady.

Astra80
Posty: 278
Rejestracja: pt 08 lip 2016, 23:11
Status: Offline

Re: Wyjazd w góry

Post autor: Astra80 »

Wyjazd w góry to świetna sprawa pod warunkiem, że lubi się wyprawy górskie . Ja jestem fanką aktywnego wypoczynku więc dla mnie górskie wędrówki są najlepszą formą relaksu. W tym roku planuję wyjazd za granicę z biurem Exploruj. Oni organizują wyprawy w najciekawsze górskie zakątki świata.
W planach mam Kilimandżaro - może uda mi się zdobyć najwyższy szczyt Czarnego Lądu.
Awatar użytkownika

Tenesy
Posty: 521
Rejestracja: pn 20 mar 2017, 12:44
Lokalizacja: Gliwice
Status: Offline

Re: Wyjazd w góry

Post autor: Tenesy »

To ja polecam w takim razie Karpacz, szczególnie jeśli ktoś jeszcze nigdy w nim nie był. Świetna miejscowość, pełna atrakcji i zabytków, więc na pewno nikt się nie będzie nudził. Jeśli chodzi natomiast o nocleg to polecam zatrzymać się w pensjonacie Daglezja, bo jest on położony w świetnej lokalizacji, więc wszędzie będzie blisko ;)

3zuch
Posty: 758
Rejestracja: pn 04 lis 2013, 09:22
Status: Offline

Re: Wyjazd w góry

Post autor: 3zuch »

Samochód ubezpieczasz to i zdrowie.

Ambitny
Posty: 304
Rejestracja: czw 25 sie 2016, 14:38
Status: Offline

Re: Wyjazd w góry

Post autor: Ambitny »

Ja też kocham góry, zwłaszcza Bieszczady. Ale w tym roku żona znalazła taki artykuł i zamarzył jej się wyjazd do Maroko. Kto wie, może jakaś odmiana też czasem jest wskazana...

nosleep
Posty: 585
Rejestracja: śr 17 lut 2016, 16:11
Status: Offline

Re: Wyjazd w góry

Post autor: nosleep »

Wyjazdy w góry są super ale pamiętajcie, że jeśli wybieracie się teraz w Tatry to konieczne jest zabranie sprzętu zimowego. W wyższych partiach gór panuje zima więc naprawdę nie ma co ryzykować - po prostu trzeba się dobrze przygotować. Na 100% musicie mieć raki górskie przy sobie (w niższych partiach może raczki dadzą radę), do tego czekan i coś co warto mieć a o czym często się nie pamięta to lawinowe ABC. Nie zapomnijcie też zabrać zdrowego rozsądku.

3zuch
Posty: 758
Rejestracja: pn 04 lis 2013, 09:22
Status: Offline

Re: Wyjazd w góry

Post autor: 3zuch »

zakopane to magiczne miejsce.

Tymoteusz1
Posty: 479
Rejestracja: wt 16 cze 2015, 11:59
OSP (gm., woj.): Warszawa, Mazowieckie
Status: Offline

Re: Wyjazd w góry

Post autor: Tymoteusz1 »

Pewnie, czemu nie? Ja sam lubię takie wypady i staram się przynajmniej raz w roku odwiedzić góry. Jeśli chodzi o rekreację, to też najbardziej lubię narty. Czuję się wtedy prawdziwie wolny i wszystko inne poza zjazdem traci na znaczeniu. Warto znaleźć sobie taki sposób na hobby, bo daje to niesamowicie dużo radości.

klavvier
Posty: 132
Rejestracja: śr 25 maja 2016, 15:14
Status: Offline

Re: Wyjazd w góry

Post autor: klavvier »

Wakacje w górach to wakacje aktywne, uwielbiam :) Jak najbardziej warto ubezpieczyć się na wszystkie możliwości, różne sytuacje mogą nas spotkać, w górach warunki bywaja ekstremalne. Pomyśl też o wczesniejszym zakupie biletów, bo w okresie wakacyjnym może być gorąco. Ja kupuję je za pośrednictwem strony https://kup.biletyregionalne.pl/, jest to dla mnie najwygodniejsza i najszybsza metoda. System sam wyrzuca możliwe przejazdy, ja tylko wybieram odpowiadający termin i godzinę i fruuu :) POLREGIO ma tyle tras, że bez problemu dojedziesz tam gdzie chcez. Pamiętaj też o wygodnym obuwiu, bez tego ani rusz...

marcy
Posty: 830
Rejestracja: pt 19 gru 2014, 10:11
OSP (gm., woj.): województwo lubelskie
Status: Offline

Re: Wyjazd w góry

Post autor: marcy »

Ja chyba wybiorę się nad Morskie Oko.

elabarbara
Posty: 1578
Rejestracja: wt 23 maja 2017, 14:55
Status: Offline

Re: Wyjazd w góry

Post autor: elabarbara »

A no my też myśleliśmy o tym, żeby wybrać się w góry, ale ja nie wiem.. Mąż już Narty na Ceneo ogląda, a ja jednak troszkę się waham, bo jednak jestem w ciąży i taka podróż może być dla mnie niewskazana. W końcu łatwo o urazy na stoku. Muszę to jeszcze przemyśleć, bo to może być niebezpieczne, a mąż sam nie chce jeździć.

emilka28
Posty: 92
Rejestracja: śr 14 sty 2015, 10:56
Kontakt:
Status: Offline

Re: Wyjazd w góry

Post autor: emilka28 »

jak góry to nocleg w domku drewnianym, wtedy można wypocząć :D ja miałem przyjemność spania w domku z drewna podczas tych wakacji. Zobaczcie sami http://drewneo.pl/2019/09/drewniane-dom ... lcewiczem/ ile korzyści daje wypoczynek właśnie w takim obiekcie, to ekologiczne i korzystne dla zdrowia rozwiązanie :D polecam domki drewniane sprawdzą się też na działkach ogrodowych, rod i letniskowych

samwise
Posty: 526
Rejestracja: pn 18 lip 2016, 08:28
Status: Offline

Re: Wyjazd w góry

Post autor: samwise »

Góry są super o każdej porze roku.

tomek_kow
Posty: 141
Rejestracja: czw 12 sty 2017, 12:28
Status: Offline

Re: Wyjazd w góry

Post autor: tomek_kow »

Trekking w górach Wysp Kanaryjskich to jest coś. Wybieram się w listopadzie na taki trip https://www.sport-events.pl/oferta/trek ... a,116.html jesienią nie będzie dużych upałów więc po prostu trekking dla każdego.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat