Adwokat, czy prawnik?

Strażak po godzinach

sukienka
Posty: 1046
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: wt 22 mar 2016, 16:34
Status: Offline

Re: Adwokat, czy prawnik?

Post autor: sukienka »

Każdy adwokat to prawnik. Warto jednak wiedzieć, w jakim prawie specjalizuje się dany prawnik. Polecam zajrzeć na stronę https://adwokat24h.pl/. Tam znajdziecie kontakt do fachowca, który zajmuje się wykroczeniami m.in. takimi jak jazda pod wpływem.

janpar
Posty: 18
Rejestracja: pt 01 lip 2016, 10:55
Status: Offline

Re: Adwokat, czy prawnik?

Post autor: janpar »

Każdy adwokat to prawnik. Tylko prawnik jest bardziej potocznym wyrażeniem, tak sądzę. Ja osobiście mogę polecić tego adwokata z Łodzi - https://adwokat-szkudlarek.pl/ Ma doświadczenie oraz szeroki zakres którymi się zajmuje.

dandun
Posty: 11
Rejestracja: wt 14 cze 2016, 14:13
Status: Offline

Re: Adwokat, czy prawnik?

Post autor: dandun »

janpar pisze: pn 04 maja 2020, 10:51 Każdy adwokat to prawnik. Tylko prawnik jest bardziej potocznym wyrażeniem, tak sądzę. Ja osobiście mogę polecić tego adwokata z Łodzi - https://adwokat-szkudlarek.pl/ Ma doświadczenie oraz szeroki zakres którymi się zajmuje.
No właśnie to to samo :) A co do prawników to ta kancelaria słyszałem, że jest dobra - https://gm-adwokaci.pl/

palto2
Posty: 153
Rejestracja: wt 28 mar 2017, 19:52
OSP (gm., woj.): Chocianów, dolnośląskie
Status: Offline

Re: Adwokat, czy prawnik?

Post autor: palto2 »

Ja czytałam, że prawnik to osoba z mniejszymi uprawnieniami czy jakoś tak. No ale i tak moim zdaniem jeśli kogoś szukać to po prostu adwokata. W Gliwicach mamy świetną kancelarię adwokacką Wojas Pawlak, gdzie prowadzą to świetni profesjonaliści. Zdecydowanie można powiedzieć o nich, że posiadają mnóstwo wiedzy i są zawzięci.

regina
Posty: 171
Rejestracja: sob 24 paź 2015, 20:54
Status: Offline

Re: Adwokat, czy prawnik?

Post autor: regina »

Zdecydowanie muszę polecić kancelarię https://gajda-adwokat.pl/ zwłaszcza jeśli chodzi o sprawy rodzinne i prawo karne. Jest najskuteczniejszy w Szczecinie więc warto się z nim skontaktować jeśli masz jakieś problemu prawne albo czeka Cię rozwód

merc
Posty: 95
Rejestracja: ndz 15 lis 2015, 20:00
Status: Offline

Re: Adwokat, czy prawnik?

Post autor: merc »

Jeśli o mnie chodzi to pomocna okazała się adwokat Barbara Węgłowska, każdemu życzę tam ogarniętej o dobrze zorientowanej prawniczki jak ona

elabarbara
Posty: 861
Rejestracja: wt 23 maja 2017, 14:55
Status: Offline

Re: Adwokat, czy prawnik?

Post autor: elabarbara »

Ja właśnie też będę musiała skorzystać z pomocy prawnej, ponieważ wpadła w sieci długów i teraz mnie komornik śledzi etc. Planuje się zgłosić do kancelarii adwokackiej https://kancelaria-kopko.pl/pomoc-prawn ... indykacja/ może znajdą dla mnie jakieś ciekawe rozwiązanie.

misia
Posty: 211
Rejestracja: wt 14 mar 2017, 10:57
Status: Offline

Re: Adwokat, czy prawnik?

Post autor: misia »

Moim zdaniem warto tutaj nawiązać współpracę z cała kancelarią aby mieć pełne wsparcie i opiekę prawną. A co do samych kancelarii to wiem że oni cieszą się sporą popularnością https://jstkancelaria.pl można im zaufać, pomogli już kilku moim znajomym w dość trudnych tematach.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat