Strona 1 z 1

Szambo ekologiczne cena

: ndz 02 kwie 2017, 10:58
autor: 12tomaso
Dzień dobry, jestem w trakcie stawiania domu więc chyba to obecnie chwila kiedy trzeba zastanowić się nad zamontowaniem oczyszczalni biologicznej, myślę nad oczyszczalniami indran lecz wciąż zupełnie nie wiem, jakie lepsze.
Jeszcze temat wykonawcy, czy instalowała komuś firma primeko.pl ich oczyszczalnie ekologiczne ? Wiem, że szamba ekologiczne wedle wszystkich jest świetną lokatą, niby szybko się zwraca oraz nie potrzeba przechowywać rachunków za wywóz ścieków. Lecz szukam szczególnie rzetelnego wykonawcy ponieważ nie sztuką jest wybrać byle kogo, w przyszłości zamiast radować się z bezobsługowej oczyszczalni ekologicznej, dostać coś co ciągle będzie się psuło i będzie wymagało kolejnych wkładów finansowych, skarbonki nowej nie poszukuję, wystarcza że w auto co jakiś okres ładuje parę złotych.

Re: Szambo ekologiczne cena

: pn 05 mar 2018, 12:39
autor: qwerek
zajrzyj jeszcze do nich http://www.ekohouse-oczyszczalnie.pl może będą mieli lepsze ceny

Re: Szambo ekologiczne cena

: wt 06 mar 2018, 10:49
autor: 3zuch
Ceny porównamy tylko dla identycznych rozwiązań.

Re: Szambo ekologiczne cena

: pn 02 kwie 2018, 16:44
autor: Wandka
Jeżeli chodzi o szamba betonowe, to ceny mogą się znacznie różnić pomiędzy producentami. Trzeba też zawsze wziąć pod uwagę montaż - czy trzeba będzie za niego dodatkowo zapłacić, czy jest on wliczony w cenę. Bardzo korzystna jest na przykład oferta na www.szambabetonowe-betonex.pl - firma BETONEX oferuje zbiorniki betonowe na szamba w korzystnych cenach, a dodatkowo zapewnia ich darmowy montaż oraz tani transport na terenie całego kraju. Do produkcji szamb używają betonu klasy co najmniej B20-B40, zbrojenia prętami stalowymi od 8 ø do o 14 ø, szamba mają podwójne zabezpieczenie przed przeciekaniem i prawidłowy czas „leżakowania“, co zapewnia im dużą trwałość. Sam producent działa na rynku już kilkanaście lat, więc warto na pewno mu zaufać :)

Re: Szambo ekologiczne cena

: sob 30 cze 2018, 21:36
autor: misia
Jeżeli chcesz mieć swoje szambo ekologiczne, to może też co jakiś czas wykonuj badania swoich ścieków. Wydaje mi się że takie badania są niezbędne. Ta firma https://www.lemitor.com.pl/pl/uslugi/ba ... -i-sciekow wykonuje takie badania na terenie całej Polski.

Re: Szambo ekologiczne cena

: pt 17 sie 2018, 09:58
autor: byjka7
Też wam mogę z czystym sumieniem polecić zbiorniki przydomowej oczyszczalni, szczególnie z tej firmy http://oczyszczalnie24.eu/ , ponieważ dają wieloletnią gwarancję na montaż jak i na zbiornik. tego typu zbiorniki są bardzo ekologiczne i funkcjonalne, według mnie znacznie lepsze niż miejska kanalizacja, która się najczęściej nie opłaca.

Re: Szambo ekologiczne cena

: sob 29 wrz 2018, 16:07
autor: Ikona
Teraz jest bardzo duży wybór szamb. W kwestii wyboru odpowiedniego zbiornika betonowego najlepiej zdać sie na fachowców. Dobre i tanie szamba oferuje firma Betonex. To producent szczelnych szamb jedno i dwukomorowych. Firma wykonuje także zbiorniki na indywidualne zamówienie klienta.

Re: Szambo ekologiczne cena

: pt 02 lis 2018, 21:18
autor: arletkawis1987
Ceny szamba mogą się znacznie między sobą różnić dlatego warto porównać ze sobą kilka ofert. W internecie można znaleźć namiary na dobrego producenta (www.zbiornikibetonowe.net.pl), który zaoferuje szambo nie tylko w przystępnej cenie, ale do tego z darmowym montażem i gwarancją jakości oferowanej instalacji. Z doświadczenia wiem, że porządnie wykonane szambo przez długie lata nie powoduje żadnych problemów w użytkowaniu.

Re: Szambo ekologiczne cena

: śr 19 gru 2018, 11:49
autor: samwise
A nie sądzicie, że przydomowa oczyszczalnia byłaby lepszym rozwiązaniem? Rzućcie okiem na ten artykuł http://blogseniora.pl/jak-konkretnie-dz ... rzydomowe/, dowiecie się z niego, jak taka oczyszczalnia działa. Ja bym się zainteresował sprawą. Oczywiście nie na każdej działce takie rozwiązanie da się wdrożyć, ale jeśli nie będzie przeszkód, to chyba ma to samo plusy, nie sądzicie?

Re: Szambo ekologiczne cena

: wt 22 sty 2019, 14:41
autor: araszka
Przydomowa oczyszczalnia ścieków to doskonała inwestycja, grunt wybierać wśród najlepszych produktów.

Re: Szambo ekologiczne cena

: wt 26 lut 2019, 16:39
autor: monimm82
Zarówno szambo jak i ekologiczna oczyszczalnia przydomowa potrzebują odpowiednio biopreparatów, bakterii do prawidłowego funkcjonowania. Jeżeli macie takie rozwiązania przy domu to zajrzyjcie na ofertę sklepu https://sklepekozet.pl/pl/p/Bio7-MAX-2-Bio7-CHOC-/15 Znajdziecie tam własnie wszystko co będzie niezbędne do szamb i oczyszczalni

Re: Szambo ekologiczne cena

: wt 30 lip 2019, 14:11
autor: 3zuch
Jednoznacznie nie da się ocenić jaka cena, bez szczegółów. Przede wszystkim jaka wydajność, ile osób będzie mieszkać w domu...Pokrótce tutaj rodzaje oferowanych oczyszczalni ekologicznych.

Re: Szambo ekologiczne cena

: śr 31 lip 2019, 09:19
autor: mazurek
Z szambami różnie to bywa, nie lepiej byłoby zainstalować przydomową oczyszczalnię ścieków?

Re: Szambo ekologiczne cena

: śr 11 wrz 2019, 14:02
autor: samwise
Oczyszczalnia oczywiście też swoje kosztuje. Jeśli jesteście ciekawi, jakie środki pochłonie taka inwestycja, to ten artykuł http://hotmoney.pl/ile-kosztuje-oczyszc ... i-sciekow/ może wam się przydać.

Re: Szambo ekologiczne cena

: pt 13 wrz 2019, 22:35
autor: tomek_kow
Warto się zastanowić czy nie lepiej zbudować przydomową oczyszczalnię. Ja mam i polecam, eksploatacja nie jest uciążliwa, wystarczy spłukać w toalecie takie saszetki https://www.biozym.pl/product/neozyme-s ... -26-sztuk/ zawierają specjalne enzymy przyspieszające rozkład zanieczyszczeń.