Odchudzanie

Strażak po godzinach

Nadzieja
Posty: 748
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: wt 30 gru 2014, 08:56
Status: Offline

Re: Odchudzanie

Post autor: Nadzieja »

A to prawda. Trzeba to też robić z głową.

super_Eryk
Posty: 32
Rejestracja: pt 09 gru 2016, 15:17
Status: Offline

Re: Odchudzanie

Post autor: super_Eryk »

Odchudzać się trzeba z głową. Warto skorzystać z usług dietetyka, ale czasem wystarczy poczytać więcej o pewnych składnikach na internecie i poeksperymentować w kuchni. Ważna jest też zasada pięciu posiłków. Ja póki co stosuje się do takich zaleceń i jestem zadowolony :D

jjusti18
Posty: 174
Rejestracja: pn 24 kwie 2017, 22:51
OSP (gm., woj.): Ośrodek Straży Pożarnej
Status: Offline

Re: Odchudzanie

Post autor: jjusti18 »

A wiecie, że za głównego winowajcę efektu jojo uważa się węglowodany. Fakt, że jest to jeden z ważnych składników który spożywamy, ale ponoć dzięki niemu ciężej nam schudnąć. Na ten temat sporo można się dowiedzieć w tym artykule http://www.cristals.pl/jak-zrownowazyc- ... lowodanow/ . Sama właśnie go czytam i jestem zaskoczona niektórymi faktami.

firerun
Posty: 428
Rejestracja: śr 06 sie 2014, 10:50
Status: Offline

Re: Odchudzanie

Post autor: firerun »

Węglowodany są nierzadko przyczyna otyłości to prawda.

boddekk
Posty: 91
Rejestracja: wt 19 kwie 2016, 20:04
Status: Offline

Re: Odchudzanie

Post autor: boddekk »

Jeśli szukasz suplementów, które szybko, ale też bezpiecznie pomagają schudnąć, wypróbuj preparat zawierający afrykańskie mango. Doskonale spala tłuszcz i przyspiesza przemianę materii. Jest w pełni naturalny, dlatego nie trzeba obawiać się żadnych negatywnych skutków zdrowotnych.

weronikaja
Posty: 1003
Rejestracja: śr 31 maja 2017, 17:43
OSP (gm., woj.): śląskie zabrze zabrze
Status: Offline

Re: Odchudzanie

Post autor: weronikaja »

Moja znajoma po ciąży miała problemy z powrotem do dawnej figury. Stracenie brzuszka wydawało się niemożliwe. Ktoś polecił jej Silvets http://suplementy-online24.pl/sklep/odc ... ena-sklad/ Rezultat jaki osiągnęła jest rewelacyjny. A co ważniejsze już nie bierze tabletek od trzech miesięcy i nie ma efektu jojo. Zainteresowałam się tymi tabletkami i chyba z nich skorzystam. Tym bardziej, że jak mi nie będą odpowiadać to mogę w ciągu 90 dni dokonać zwrotu i otrzymam pieniądze.

karaiby
Posty: 253
Rejestracja: czw 14 lip 2016, 10:07
Status: Offline

Re: Odchudzanie

Post autor: karaiby »

Odchudzanie mogą też wspomóc suplementy diety typu avis phenq . Tabletki zawierają np. L-karnitynę, a więc znany każdemu sportowcowi spalacz tłuszczu. Oczywiście trzeba je połączyć z dietą i ruchem, a tylko wtedy dostrzeżemy efekty.

usagi
Posty: 350
Rejestracja: pt 12 maja 2017, 15:10
Status: Offline

Re: Odchudzanie

Post autor: usagi »

dieta to jedno ale warto też zadbać o kondycję ciała. Ja sama po ciężkim okresie treningów i diet zaczęłam regularnie korzystać z oferty salonu kosmetycznego COCO-TIME we Wrocławiu. Kosmetyczka po konsultacji poleciła mi zabieg Karboksyterapii. To terapia dwutlenkiem węgla, jeden z zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. jest bezpieczna i przede wszystkim mało inwazyjna, z grubsza polega na podskórnym wstrzykiwaniu dwutlenku węgla ( w odpowiednich dawkach ). Cykl to od 8 do 12 zabiegów, każdy z nich trwa kilka-kilkanaście minut.

Naramiennik
Posty: 147
Rejestracja: wt 02 maja 2017, 00:53
OSP (gm., woj.): Jastrzębie bzie, śląskie
Status: Offline

Re: Odchudzanie

Post autor: Naramiennik »

Przy procesie odchudzania bardzo ważna jest prawidłowa praca jelit, jej perystaltyka, którą poprawić można dzięki stosowaniu czegoś takiego jak senes . Moja znajoma miała problem z jelitami a po senesie znacznie poprawiła ich pracę.

super_Eryk
Posty: 32
Rejestracja: pt 09 gru 2016, 15:17
Status: Offline

Re: Odchudzanie

Post autor: super_Eryk »

Wracam do tego tematu bo wpadłem na coś ciekawego i jestem ciekaw waszej opinii;) Ktoś z was stosował spalacze tłuszczu? Ktoś może się na ten temat wypowiedzieć? Podobno dają niezłe efekty a niektóre są przebadane i nie są szkodliwe dla organizmu. Tutaj na forum: http://forum.jestemfit.pl/chce-schudnac ... laczu.html widzę, że sporo osób chwali i zastanawiam się czy ktoś z was może próbował i widział,że działa?

Fate
Posty: 109
Rejestracja: czw 13 kwie 2017, 08:50
OSP (gm., woj.): Kraków małopolska
Status: Offline

Re: Odchudzanie

Post autor: Fate »

Według mnie, jeśli chce ktoś skutecznie schudnąć, to wcale nie musi stosować specjalnych spalaczy tłuszczu, które niejednokrotnie nie są zbyt dobre. Ja od jakiegoś czasu korzystam z cateringu niskokalorycznego (1500 kcal) firmy Wygodna Dieta i bez większego problemu zrzuciłem już kilka kilogramów. Czasami wystarczy być wystarczająco wytrwałym oraz cierpliwym. ;)

samwise
Posty: 526
Rejestracja: pn 18 lip 2016, 08:28
Status: Offline

Re: Odchudzanie

Post autor: samwise »

A jak szybko udało Ci się uzyskać ten efekt?

karaiby
Posty: 253
Rejestracja: czw 14 lip 2016, 10:07
Status: Offline

Re: Odchudzanie

Post autor: karaiby »

Ja miałem sporą nadwagę i ciężko byłoby mi ją zrzucić, gdyby nie pomoc dietetyka. Wiem, że wiele osób uważa to za stratę gotówki ale ja gorąco namawiam każdego do zapisania się na konsultację do tego specjalisty. Tutaj możecie znaleźć wielu dietetyków: https://kcalmar.com/dietetycy/krakow/ . Proces chudnięcia jest efektywniejszy, bo dietetyk układa menu na cały tydzień o odpowiedniej dla Nas kaloryczności. Nie ma mowy o głodzeniu ale o sukcesywnym chudnięciu (o ile dopasujemy się do zaleceń i będziemy konsekwentni).

Wrevris
Posty: 134
Rejestracja: czw 22 wrz 2016, 09:39
Status: Offline

Re: Odchudzanie

Post autor: Wrevris »

Zerknij na tego bloga: https://biogo.pl/pl/n/Co-bedziemy-jesc-w-2018-roku/96 dowiesz się dużo ciekawych rzeczy o odchudzaniu , jakie potrawy warto jeść, jakie suplementy stosować i wiele więcej :)

ritaka
Posty: 164
Rejestracja: ndz 10 kwie 2016, 16:36
Status: Offline

Re: Odchudzanie

Post autor: ritaka »

Ja myślałam o trening ems warszawa bo słyszałam, że jest mega skuteczny. Wiele osób ćwiczy właśnie w taki sposób i dorzuca do tego zdrową dietę. Ja też chciałabym taką forme treningu wypróbować i zobaczyć jak na mnie działa :) Widziałam kilka vlogerek na takich treningach i muszę przyznać wygląda to śmiesznie jednak widzę, że potrafi to wycisnąć siódme poty.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat