Tatuaż

Strażak po godzinach

Topic author
liskuu
Posty: 12
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: czw 19 sty 2012, 16:39
OSP (gm., woj.): OSP Sochocin gm.Sochocin,woj.Mazowieckie
Status: Offline

Tatuaż

Post autor: liskuu »

Witam. Poszukuje tatuażu który widziałem w internecie ale nie moge znaleźć. Linia życia narysowany strazak i dalej linia życia /\/\/\rysunek/\/\/\

marcy
Posty: 830
Rejestracja: pt 19 gru 2014, 10:11
OSP (gm., woj.): województwo lubelskie
Status: Offline

Re: Tatuaż

Post autor: marcy »

Raczej trudno go będzie znaleźć w ten sposób ;)

AlinaPin
Posty: 231
Rejestracja: śr 10 sie 2016, 22:32
Status: Offline

Re: Tatuaż

Post autor: AlinaPin »

Myślę ,że profesjonalne studio tatuażu warszawa może Ci pomóc. Oni mają oryginalne projekty tatuaży więc i taki się znajdzie jaki masz na myśli :)

usagi
Posty: 350
Rejestracja: pt 12 maja 2017, 15:10
Status: Offline

Re: Tatuaż

Post autor: usagi »

no tak, dobre studio tatuażu to podstawa. Pamiętam, że ja potrafiłam czekac nawet po kilka długich tygodni na swoją kolej, ale takie kolejki świadczą tylko o tym, że dane miejsce cieszy się dobrą opinią i sporą popularnością :) Ja ze swojej strony polecam Jah Love Tattoo w Warszawie :) Mają swój fanpage na facebooku, można sobie obejrzeć ich prace :)

samwise
Posty: 526
Rejestracja: pn 18 lip 2016, 08:28
Status: Offline

Re: Tatuaż

Post autor: samwise »

Nie mógłbym zrobić sobie tatuażu. Obrazek na skórze, tak na całe życie? A co jeśli mi się znudzi?

vega195
Posty: 83
Rejestracja: czw 17 lis 2016, 09:43
Status: Offline

Re: Tatuaż

Post autor: vega195 »

Warto poświecić trochę czasu na wybór odpowiedniego tatuażu, jak i salonu. Profesjonalne tatuaże w W-wie wykonują w 77ink, robią świetne wrażenie, część jest do obejrzenia na warszawa studio tatuażu - mają spore doświadczenie.

Tymoteusz1
Posty: 479
Rejestracja: wt 16 cze 2015, 11:59
OSP (gm., woj.): Warszawa, Mazowieckie
Status: Offline

Re: Tatuaż

Post autor: Tymoteusz1 »

Faktycznie, coraz częściej zdarzają się sytuacje, w których ktoś chce pozbyć się jakiegoś tatuażu. Na szczęście dzisiaj jest to możliwe dzięki takim zabiegom jak https://klinikakrajewski.pl/problemy-me ... e-tatuazu/ Warto o tym pamiętać, bo wcale nie trzeba męczyć się z tatuażami, które już się Wam nie podobają.

3zuch
Posty: 758
Rejestracja: pn 04 lis 2013, 09:22
Status: Offline

Re: Tatuaż

Post autor: 3zuch »

Nic nie wiedziałem. Nie jeden tatuaz bedzie usuniety za kilka lat.

ollafe88n
Posty: 350
Rejestracja: wt 29 lis 2016, 16:08
Status: Offline

Re: Tatuaż

Post autor: ollafe88n »

W dzisiejszych czasach sporo osób robi sobie tatuaże i wydaje mi się, że to jak najbardziej normalne, jeśłi i wy chcielibyście sobie zrobić jakiś tatuaż to polecam wam salon tatuażu Sky Tattoo. Na prawdę znają się tam na tym i według mnie będzicie bardzo zadowoleni jeśli zdecydujecie się zrobić tatuaż włąsnie tam.

samwise
Posty: 526
Rejestracja: pn 18 lip 2016, 08:28
Status: Offline

Re: Tatuaż

Post autor: samwise »

Ciekawe, skąd ta moda i dlaczego.

mazurek
Posty: 1025
Rejestracja: śr 01 lip 2015, 14:14
Status: Offline

Re: Tatuaż

Post autor: mazurek »

Tatuaże były od wieków, nic nadzwyczajnego, co nie zmienia faktu, że sama bym sobie nie zrobiła. Świątyni się nie niszczy bohomazami :)

Wandka
Posty: 1058
Rejestracja: ndz 02 lip 2017, 11:43
OSP (gm., woj.): poznań, wielkopolskie
Status: Offline

Re: Tatuaż

Post autor: Wandka »

Pamiętajcie, że bardzo istotne jest dbanie o tatuaż. Jakby nie patrzeć jest to przerwanie ciągłości skóry, więc o infekcję nietrudno. Stosowanie się do zaleceń i odpowiednia dezynfekcja powinny Wam jednak pomóc uniknąć problemów z tym związanych :)

samwise
Posty: 526
Rejestracja: pn 18 lip 2016, 08:28
Status: Offline

Re: Tatuaż

Post autor: samwise »

Dla mnie tatuaże są słabe pod względem estetycznym.

rorro
Posty: 97
Rejestracja: wt 27 cze 2017, 15:09
OSP (gm., woj.): Radom, mazowieckie
Status: Offline

Re: Tatuaż

Post autor: rorro »

Wandka pisze: pn 24 lut 2020, 20:32 Pamiętajcie, że bardzo istotne jest dbanie o tatuaż. Jakby nie patrzeć jest to przerwanie ciągłości skóry, więc o infekcję nietrudno. Stosowanie się do zaleceń i odpowiednia dezynfekcja powinny Wam jednak pomóc uniknąć problemów z tym związanych :)
Zgadzam się. Mam 3 tatuaże i po każdym trochę mi się paskudziła rana. Ale jak stosowałem zaraz Octenisept to było lepiej. Kilka dni regularnego stosowania i już nie było zaczerwienienia, tatuaż się prezentował tak jak powinien. Nie w każdym studiu tatuażu o tym mówią.

elabarbara
Posty: 1578
Rejestracja: wt 23 maja 2017, 14:55
Status: Offline

Re: Tatuaż

Post autor: elabarbara »

Tatuaże są naprawdę bardzo fajne... Tym bardziej kiedy są wykonane z precyzją, starannością i mają ciekawe wzór/motyw. Niektóre wręcz wyglądają jak arcydzieła. Ja przykładowo planuje teraz wybrać się do https://www.skytattoo.net/studio-salon- ... lkopolski/ , bo słyszałam że tam rewelacyjne wykonują tatuaże.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat